Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 04 Декабря 2021    20:14:04
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » "Джинса" (Или все-таки PR)
"Джинса"
OfeliaДата: Четверг, 06 Августа 2009, 16:16:10 | Сообщение # 1
Генерал-полковник
Сообщений: 1885
Репутация: 621
Награды: 93

Украина, Житомир
Близятся выборы...
И это чувствуется по информации, которую нам скармливают...

---------

Кількість телевізійних сюжетів, що мають непрямі ознаки замовності, в українському телеефірі протягом липня зросла.
Про це повідомили у громадській організації Телекритика з посиланням на результати моніторингу якості новин всеукраїнських телеканалів, проведеного у липні 2009 року.
Зокрема, за даними Телекритики, в останній тиждень липня новини телеканалу ICTV містили 4 таких матеріали; Нового каналу та 1+1 - по 3 матеріали, Інтера - 2, Першого каналу, СТБ і ТРК Україна - по одному матеріалу. Не виявлено таких сюжетів лише у новинах 5 каналу.
Як зазначають у Телекритиці, серед імовірних замовників "джинси" можна виділити штаб Арсенія Яценюка - незбалансованими на його користь виявились сюжети Інтера, СТБ і Нового каналу.
”У підсумкових інформаційно-аналітичних програмах телеканалу Інтер простежується відвертий піар Арсенія Яценюка як потенційного лідера президентських перегонів із використанням маніпуляцій, результатів соцопитувань та чорного піару проти його ймовірних опонентів”, - повідомляє Телекритика.
Також моніторинг фіксує значну кількістю порушень базових журналістських стандартів у новинах каналу 1+1 (8 сюжетів протягом останнього тижня), Інтера (6 сюжетів), ICTV (5) та Нового каналу (4). Не виявлено грубих порушень лише у новинах СТБ.
Однією з головних тенденцій висвітлення актуальних політичних подій залишається штучна скандалізація, коли, наприклад, парламентський процес подається як послідовність сутичок та блокувань трибуни, а бійка між двома політиками стає новиною дня, зазначають у Телекритиці.
Нагадаємо, з червня 2009 року у рамках проекту У-Медіа Моніторинг дотримання журналістських стандартів та підвищення медіаграмотності широкого кола українських громадя", що реалізовується громадською організацією Телекритика і ГО Інститут масової інформації за підтримки Internews Network, на сайті Телекритика щотижня публікується аналіз дотримання професійних стандартів у роботі інформаційних служб українських телеканалів. Проект спрямований на підвищення рівня медіаграмотності українського суспільства, стимулювання медіа до відповідальності та дотримання журналістських стандартів, підвищення якості медійного продукту.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/925287

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ofelia   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » "Джинса" (Или все-таки PR)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: