Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 28 Января 2022    01:05:47
 • Страница 1 из 9
 • 1
 • 2
 • 3
 • 8
 • 9
 • »
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Цікаві ляпи Януковича. ("чорний піар" БЮТа.)
Цікаві ляпи Януковича.
kenuДата: Пятница, 15 Января 2010, 14:09:23 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Сообщений: 499
Репутация: 49
Награды: 17

Украина, Житомир
Прийшла мені така собі "газетка" "Факт". Звичайнісінький "чорний піар" БЮТа, але досить кумедний і досить багато в ньому є правди. Думаю багатьом прийшли такі самі "газетки" ну а кому не прийшли, пропоную почитати. Буде досить цікаво.

Рівень загальної культури Віктора Януковича вже давно став своєрідною притчею во язицех. Одним із останніх перлів у кінотеатрі "Зоряний" на зустрічі з представниками ЗМІ, відповідаючи на питання журналіста про позицію ПР щодо визнання незалежності Абхазії та Південної Осетії, "Лідер" вирішив провести аналогію з проблемою визнання незжалежності...Чорногорії! "Це була наша реакція на рішення по Чорногорії", - шокував він аудиторію. "Попереднє рішення по Чорногорії було", - підкреслив Янукович.
Він явно збирався розвивати думки про незалежність Чорногорії далі, але несподівано його прес-секретар Денис Іванеско зважився поправити свого шефа. "Косово", - неголосно сказав він. "Так, так, Косово, Косово, я вибачаюсь", - особливо не знітився Віктор Федорович.

Ми вирішили зробити підбірку його "ляпів" на різні теми, яких Янукович встиг наробити за час свого перебування у високій політиці.
Поченмо, звісно, з найлегендарнішого "ляпу", у "вчене звання" вказав "Проффесор". Ця помилка породила згодомо тисячі жартів і навіть цілий юмористичний серіал "Операція "Проффесор"". Хоча, можливо, почесний академік неіснуючого (!) Каліфорнійського університету вважає, що йому видніше... Прямо у наступній графі анкети Янукович перейменував свою посаду у "прємьєр-міністра"(поставивши м"який знак замість апострофа і "є" замість "е"). Питання про те, чи може людина займати посаду, у назві якої робить дві помилки, залишилося риторичним. Та анкета взагалі принесла Віктору Федоровичу самі неприємності - допитливі журналісти змогли знайти її оригінал і нарахували 12 грубих мовних помилок у тексті з 90 слів.
Спроби похизуватися своєю літературною ерудицією також не приносять Януковичу нічого хорошого. Особливо "успішною" у цьому плані виявилася одна із зустрічей з виборцями в Одесі. Протягом одної хвилини Янукович встиг розповісти присутнім про двох до цього часу невідомих громадськості літераторів: Анну Ахметову (вочевидь, Янукович ніколи не забуває про свого основного спонсора) та Гулака-Артьомовського (а це вже від міста Артемівськ рідної для Януквовича Донецької області, в якому виробляють шампанське). Створювати нових письменників Януковичу вдається з вражаючою регулярністю, причому натхнення до "проффесора" приходить чомусь лише в Одесі. У жовтні 2008-го Янукович під час свого виступу в Південній Пальмірі переплутав місцевого письменника Ісака Бабеля з діячем міжнародного робітничого руху Августом Бебелем.
А ось якось під час відвідин "Львівської галереї мистецтв" Янукович вирішив видати експромт і неправильно зацитував Достоєвського - "Завжди еперемагає краса", замість "краса врятує світ", до того ж забув, що фраза нележить Федору Михайловичу.
Як уже було сказано, не надто дружить Янукович і з географією - у 2007 р. на засіданні мужурядової комісії України і Словаччини він переплутав Словаччину зі Словенією. Незнання "проффесором" географії не обмежується Східною Євпропою. Колись він розповів, про те що його благословили старці на відомій у православ"ї горі Афон, яка в дійсності розташована в Греці. Все б нічого, але на думку Віктора Федоровича, Афон розташований...у Палестині. Чергова пригода з Віктором Федоровичем сталася у Ялті, куди його зпросив на міжнародну коференцію з питань європейської стратегії організатор цього форуму Віктор Пінчук. У ході дебатів відомий політолог Олексій Гарань попросив Януковича аргументувати, чим зумовлене його бажання у разі приходу на посаду президента визнати незалежність самопроголошених Південної Осетії і Абхазії. Головний український опозиціонер довго пояснював, що мав на увазі, а врешті-решт зробив висновок, що "сьогодні Стокгольмська угода не працює". Присутні (а серед них політики і громадьскі діячі світового рвівня) переглянулися - про таку угоду нічого не чули. У 1975 році уряди 35 держав Євпропи і Північної Америки, у тому числі й Голова Верховної Ради Радянського Союзу, Генсек КПРС Леонід Брежнєв, підписали Гельсінську угоду, яка завтерджувавала непорушнсість існуючих кордонів, дотримання принципів демокраії. Гельсінкі - це столия Фінляндії, а Стокгольм - Швеції.
Виступаючи на мітингу у Кіровограді, звернувся до присутніх: "Дорогі чернігівчани".
Лідер ПР любить похвалитися своєю набожністю. А ось елементарних знань у православ"ї, як бачимо, йому бракує. 2006 року, перебуваючи на Буковині, Янукович переплутав початок і кінець Великого посту, який, за його версією, має завершуватись в березні. Тому сказані вчора слова, що "у цієї влади іноді голова не тямить, що каже язик", Віктору Януковичу варто було би переадресувати собі.
Серед останніх "перлів" Януковича - помилки, яких він наробив, переписуючи побажання до книги почесних гостей ПАРЄ у Страсбурзі зі шпаргалки. Мало того, що прем"єр не посоромився заглядати у папірець на очах у здивованого президента ПАРЄ Рене ван дер Ліндена, так він ще й зробив дві описки - слово "Європа" написав з літерою "Е", а також за традицією неправильно написав свою посаду. Замість того, щоб вивести "прем"єр" через апостроф, Янукович знову поставив у слові м"який знак, а замість літери "е" написав "є".
Всі також пам"ятають, як Янукович приїхав до Страсбургу у страусових туфлях, мабуть, вирішивши справити незабутнє враження на євпропейську еліту. Українців же Янукович веселив впродовж усього цього року. Так, одного разу, коментуючи вимогу опозиції звільнити скандальних міністрів, він видав: "Я вспомнил, знаете, фильм "Место встречи изменить нельзя". Слышали как там, как там его? Высоцкий... (пауза) Жеглов! Да. Как он сказал: "Баранку от бублика вам, а не Шарапова..." Или как? "Дырку от бублика"".
Ні, не щастить Віктору Януковичу, не щастить. За кількістю конфузів проффесор і палкий прихильник Анни Ахметової може увійти до книги рекордів Гіннеса.
Черговий ляп від Януковича - перевернутий український прапор. Саме такий спаплюжений національний символ вміщено на обкладинці перезнтованої книги за авторством Януковича "...і рік при владі. Віктор Янукович: від кризи - до екомномічного зростання".
За кордоном географічні ляпи чи необережно кинута фраза політика-невігласа можуть привести до міжнародного конфлікту. А для Януковича що Стокгольм, що Хельсинки...що Косово, що Чорногорія...що Словаччина, що Словенія...що Чернігів, що Кіровоград... Одним словом "проФФесор і справжній" жах для дипломатії. Боронь боже нас від президента, що перекрученим словом або фразою може спричинити міжнародний конфлікт.

P.S. Відразу приношу вибачання за можливі помилки в тексті, оскільки набирав я багато і "всліпу". Але воно того варте smile

Offline (Украина)  
  Блог пользователя kenu   
LoLДата: Суббота, 16 Января 2010, 17:54:10 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Сообщений: 1394
Репутация: 193
Награды: 29

Украина, Zhytomyr
Та это КЛОУН biggrin Я его смотрю по телеку что б поржать и все happy
Offline (Украина)  
  Блог пользователя LoL   
PassionarДата: Суббота, 16 Января 2010, 18:10:18 | Сообщение # 3
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
LoL, если этот "клоун" станет Президентом, признаешь или будешь ржать дальше?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
TimionДата: Суббота, 16 Января 2010, 18:22:47 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Сообщений: 297
Репутация: 45
Награды: 8

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
LoL, если этот "клоун" станет Президентом, признаешь или будешь ржать дальше?

Тогда придется ржать и плакать одновременно 5 лет...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Timion   
FBRДата: Суббота, 16 Января 2010, 18:29:43 | Сообщение # 5
Полковник
Сообщений: 249
Репутация: 13
Награды: 2

Украина, Zhitomir
Зато леди Ю выступает и говорит без остановок!!!!! Она прям как "Баба базарная"!!!!!! Словей много, а толку мало(((((
Offline (Украина)  
  Блог пользователя FBR   
PassionarДата: Суббота, 16 Января 2010, 18:30:19 | Сообщение # 6
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Timion)
Тогда придется ржать и плакать одновременно 5 лет...

Это не ответ. Вопрос был по поводу признания Президента!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
TimionДата: Суббота, 16 Января 2010, 18:35:31 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Сообщений: 297
Репутация: 45
Награды: 8

Украина, Житомир
Quote (Passionar)
Это не ответ. Вопрос был по поводу признания Президента!

А какая разница - признаю я его или нет, от этого что-то меняеться?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Timion   
PassionarДата: Суббота, 16 Января 2010, 18:39:07 | Сообщение # 8
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Timion)
А какая разница - признаю я его или нет, от этого что-то меняеться?

Да, как для гражданина своей страны это меняет многое.

Итак. Да или нет?

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
TimionДата: Суббота, 16 Января 2010, 18:44:22 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Сообщений: 297
Репутация: 45
Награды: 8

Украина, Житомир
Ну просто придеться признать, какая страна, такой президент, что заслужили то и получили....
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Timion   
PassionarДата: Суббота, 16 Января 2010, 18:46:05 | Сообщение # 10
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (Timion)
Ну просто придеться признать, какая страна, такой президент, что заслужили то и получили...

Достаточно длинный ответ на просто вопрос!
Без лишних комментариев буду считать, что ты ответил "ДА"!

Это радует!

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
LoLДата: Суббота, 16 Января 2010, 19:33:54 | Сообщение # 11
Генерал-полковник
Сообщений: 1394
Репутация: 193
Награды: 29

Украина, Zhytomyr
Quote (Passionar)
LoL, если этот "клоун" станет Президентом, признаешь или будешь ржать дальше?

C него всегда буду ржать,никогда такого лупня не признаю.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя LoL   
dakarДата: Суббота, 16 Января 2010, 21:33:38 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Сообщений: 2098
Репутация: 2924
Награды: 30

Украина, Житомир
Quote
LoL, если этот "клоун" станет Президентом, признаешь или будешь ржать дальше?

Я б начал запасаться солью, спичками, керосином и прочими стратегически важными вещами.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя dakar   
CobaltДата: Суббота, 16 Января 2010, 23:02:12 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Quote (dakar)
Я б начал запасаться солью, спичками, керосином и прочими стратегически важными вещами.

А я ещё с 2004 г. запасался! biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
PassionarДата: Суббота, 16 Января 2010, 23:16:04 | Сообщение # 14
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (LoL)
C него всегда буду ржать,никогда такого лупня не признаю.

А официально это сможешь признать?
Уточняю, не по поводу "лупня" - твой скудный запас языка не интересен.
Речь о признании факта выбора Президента.
Я вот в отличие от тебя - признаю ЛЮБОГО легитимно избранного!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
LoLДата: Суббота, 16 Января 2010, 23:47:43 | Сообщение # 15
Генерал-полковник
Сообщений: 1394
Репутация: 193
Награды: 29

Украина, Zhytomyr
Quote (Passionar)
А официально это сможешь признать?
Уточняю, не по поводу "лупня" - твой скудный запас языка не интересен.
Речь о признании факта выбора Президента.
Я вот в отличие от тебя - признаю ЛЮБОГО легитимно избранного!

Не пойму вашу позицию,я лишь выразил свою точку зрения,и в одной насмешке ну уж никак не может проявляться богатый словарный запас,на то они и насмешки.А если вам не интересен мой как выразились скудный запас,хотя как можно понять по 1 фразе я без понятия,то попрошу без комментариев,просто пропустите мимо и все wink
И не твой а ваш,мы не знакомы и не друзья.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя LoL   
PassionarДата: Суббота, 16 Января 2010, 23:51:26 | Сообщение # 16
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (LoL)
И не твой а ваш,мы не знакомы и не друзья.

Да, это важное замечание.
Ок, пускай будет Ваше!
А позиция проста. Уважать выбор народа!


Сообщение отредактировал Passionar - Суббота, 16 Января 2010, 23:52:14
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
LoLДата: Суббота, 16 Января 2010, 23:57:09 | Сообщение # 17
Генерал-полковник
Сообщений: 1394
Репутация: 193
Награды: 29

Украина, Zhytomyr
Я уважаю выбор каждого,выбор избирателя а не избранного ими,думаю разница вам будет понятна.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя LoL   
PassionarДата: Воскресенье, 17 Января 2010, 00:04:02 | Сообщение # 18
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Конечно понятна. Но я о другом (что тоже было понятно СРАЗУ)!
Речь о признании избранного народом Украины ЛЮБОГО Президента.

Если да - прекрасно.

Страна сильна не столько радостью победы, сколько признанием проигравших.
Пока же мы наблюдаем погоню за ведьмами!
Так консолидация не достигается.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
klasterДата: Воскресенье, 17 Января 2010, 00:06:37 | Сообщение # 19
Генерал-майор
Сообщений: 259
Репутация: 2
Награды: 3

Украина, Житомир
пусть какой хочет пусть такой и будет

главное в президенты его не выбирайте

Offline (Украина)  
  Блог пользователя klaster   
PassionarДата: Воскресенье, 17 Января 2010, 00:08:31 | Сообщение # 20
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (klaster)
главное в президенты его не выбирайте

Кого его?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
saxДата: Воскресенье, 17 Января 2010, 00:14:11 | Сообщение # 21
Генерал-полковник
Сообщений: 1077
Репутация: 1436
Награды: 53

Соединенные Штаты, Чикаго
Quote (Passionar)
твой скудный запас языка не интересен.
Да это понятно, что и Ваш запас тоже не очень кому-то интересен, не имею ввиду себя, я лично ценю людей не по языку , а по умению что-то делать. можно красиво говорить,но быть делетантом в других жизненных ситуациях
Offline (Австралия)  
  Блог пользователя sax   
PassionarДата: Воскресенье, 17 Января 2010, 00:18:25 | Сообщение # 22
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (sax)
можно красиво говорить,но быть делетантом в других жизненных ситуациях

Безусловно. Поэтому иногда полезно помолчать и послушать.
Кстати, какой стаж результативной работы sax?
Мне просто интересно? Лет 10 наберется? )


Сообщение отредактировал Passionar - Воскресенье, 17 Января 2010, 00:26:36
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
saxДата: Воскресенье, 17 Января 2010, 00:26:05 | Сообщение # 23
Генерал-полковник
Сообщений: 1077
Репутация: 1436
Награды: 53

Соединенные Штаты, Чикаго
Quote (Passionar)
Мне просто интересно? Лет 10 наберется? )
Пожалуй немного больше , а тебе чего так интересно?
Offline (Австралия)  
  Блог пользователя sax   
PassionarДата: Воскресенье, 17 Января 2010, 00:28:44 | Сообщение # 24
РЕАЛИСТ
Сообщений: 23188
Репутация: 3066
Награды: 801

Украина, Житомир
Quote (sax)
Пожалуй немного больше , а тебе чего так интересно?

Страннно, а мы друзья?
Тогда плиз на Вы, милейший, как тут "мудро" советуют )))

С первых лет школы стало быть начали трудиться? Понятно! )

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Passionar   
saxДата: Воскресенье, 17 Января 2010, 00:36:06 | Сообщение # 25
Генерал-полковник
Сообщений: 1077
Репутация: 1436
Награды: 53

Соединенные Штаты, Чикаго
Мой День рождения неправильный ,это для конспирации, как у Ленина,у него были тоже конспиративные дела, беру пример с больших политиков.
Offline (Австралия)  
  Блог пользователя sax   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Цікаві ляпи Януковича. ("чорний піар" БЮТа.)
 • Страница 1 из 9
 • 1
 • 2
 • 3
 • 8
 • 9
 • »
Поиск: