Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 23 Апреля 2021    09:35:06
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Тематические форумы » Туризм и Путешествия » Вінничина - перлина Поділля, 23 червня (екскурсія у Вінницю)
Вінничина - перлина Поділля, 23 червня
kvim_travel_ztДата: Четверг, 21 Июня 2012, 18:21:26 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Сообщений: 338
Репутация: 10
Награды: 3

Украина, Житомир
Програма туру:

11:00 - виїзд з Житомира. (пл. Перемоги)
14:00 - прибуття у Вінницю. Екскурсія:
Вінниця — місто на березі Південного Бугу. Місто багате своєю історією та архітектурою. Вражають своєю красою зелені парки та сквери.

Об'єкти огляду:


Ставка Гітлера «Werwolf» - Iсторiя гiтлерiвської ставки "Вервольф" (з нiмецької — перевертень, вовкулака) щiльно вкутана таємницями та пiвстолiтнiм забуттям, скрiплена рiками людської кровi та грифом "Совершенно секретно" і мiсцевими забобонами.

Національний музей-садиба Миколи Пирогова. Майже 60 років тому в садибі Вишня було відкрито національний музей-садибу. Музей-садиба М.І. Пирогова складається з будинку вченого, його аптеки, садиби (сад і парк) площею 16 гектарів, фамільної церкви, де ось уже 125 років спочиває забальзамоване тіло М.І. Пирогова. За 60 років свого існування Пироговський меморіал набув світової слави. Більше 7 мільйонів відвідувачів із 169 країн світу ознайомилися з його експозиціями.

Свято-Преображенський кафедральний собор є національною пам'яткою архітектури. Будівля розташована в історичному центрі міста, серед комплексу середньовічних фортифікаційних споруд Мури, які складалися з монастирів єзуїтів, домініканців і капуцинів. Головний храм м.Вінниця. Збудований у 1758р. за проектом Паоло Фонтана.

Музей ім. М. Коцюбинського. Експозиція музею побудована за хронологічним принципом і розміщена в п'яти кімнатах меморіального будинку. Різноманітні матеріали послідовно розкривають життєвий і творчий шлях письменника, його громадську діяльність.

Вінницький краєзнавчий музей — обласний краєзнавчий музей у місті Вінниці, найбільше зібрання матеріалів і документів з історії, етнографії і культури Східного Поділля. Сьогодні фонди Вінницького краєзнавчого музею нараховують близько 90 тис. експонатів. Тут зберігаються унікальні предмети археології, серед яких світового значення — артефакти з могильника бронзового віку. У музеї зберігається велике нумізматичне зібрання. Значне місце у фондах належить предметам побуту та етнографії, які відображають життя різних народів, що мешкають на території Вінниччини. Складовою частиною етнографічної збірки є вироби гончарства, ткацтва, вишивки, народний живопис.

Водонапірна вежа. Оригінальна цегляна башта з годинником, розташована в пішохідній зоні, вважається візитною карткою міста. Побудована за проектом арх. Г. Артинова як основа міського водопроводу (помилково вважається пожежною каланчею). У роки Другої світової війни служила пунктом спостереження за ходом бойових дій на околицях міста.

18:00 - вечеря за бажанням групи. Вільний час.
21:00 - 22:00 – нічне водно-світлове лазерне шоу (Відео)
22:30 - виїзд з Вінниці.
00:30 - прибуття в Житомир.

Вартість туру: 130 грн.

У вартість туру включено:

- проїзд;
- екскурсійне обслуговуваннязгідно програми;
- страховка;
- супровід.

У вартість туру не включено

- харчування (комплексний обід 35-40 грн.)
- Вхідні квитки: Музей-садиба Пирогова (з усипальницею) - 50 грн для дорослих, 25 грн. для дітей
- Вінницький краєзнавчий музей – 10 грн. дорослі; 5 грн. школярі, студенти
- музей - садиба М.М. Коцюбинського - 5 грн.
- Ставка "Вервольф" - 10 грн










Добавлено (19 Июнь 2012, 14:08:55)
---------------------------------------------

Добавлено (21 Июнь 2012, 17:21:26)
---------------------------------------------
Надзвичайно цікавий тур у Перлину Поділля. Залишилось 6 місць, поїдете - не пошкодуєте!!!!


Акція!!!!!! Тільки для форумчан!!!! 3 білети за ціною двох!!!!!!!!!


Сообщение отредактировал kvim_travel_zt - Пятница, 22 Июня 2012, 13:30:43
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kvim_travel_zt   
Форум Житомира » Тематические форумы » Туризм и Путешествия » Вінничина - перлина Поділля, 23 червня (екскурсія у Вінницю)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: