Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 23 Апреля 2021    09:39:07
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Тематические форумы » Туризм и Путешествия » парк Олександрія + Буки (06 жовтня 2012р. 130 грн)
парк Олександрія + Буки
kvim_travel_ztДата: Среда, 03 Октября 2012, 19:22:11 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Сообщений: 338
Репутация: 10
Награды: 3

Украина, Житомир
Парк Олександрія + Буки
06 жовтня - 130 грн
Вільно 30 місць
Дендропарк "Олександрія" є зразком садово-паркового мистецтва кінця XVIII - початку XIX століть. Це своєрідна галерея живих картин, створених майстрами ландшафтної архітектури минулого, зберігаються і в даний час.

Названий парк "Олександрія" на честь своєї засновниці - Олександри.Олександра Василівна Енгельгардт, за чоловіком Браницька, рідна племінниця князя Григорія Олександровича Потьомкіна, отримала садибу в Білій Церкві в подарунок від свого чоловіка - коронного гетьмана Польщі Ксаверія Браницького. Саме Олександра Василівна, слідуючи новій моді, вирішила створити так званий ландшафтний парк.

На території парку "Олександрія" була побудована резиденція роду Браницьких і багато інших архітектурних споруд: Царський павільйон, в якому жили гості Браницьких - члени царської сім'ї, Танцювальний павільйон, колонада "Луна", павільйон "Ротонда", "Руїни", "Китайський місток" і ін. Парк був прикрашений бронзовими і мармуровими скульптурами, вазами, декоративними композиціями з великих брил та штучних земляних підвищень.

Початок Олександрії було покладено відомим на той час французький архитектор-паркобудівельник Мюффо. Пізніше над створенням парку продовжували працювати італійський архітектор Домінік Ботані, садівники серпня Станге, Бартецький, Вітт, Август Енс.

Буки


Буки - це ландшафтний парк, побудований нашим сучасником Іваном Сусловим. На території парку знаходиться унікальний церковний комплекс та сирітський будинок.

Храмовий комплекс складається з церкви Святого Великомученика Євгенія, дзвіниці Святого Данила та каплиці Святого Миколая та Олександра. Дзвіниця названа в честь Данила Прокоповича Кучми, батька колишнього президента України Леоніда Кучми. Комплекс належить родині Суслових, за гроші яких здійснюється підтримка і розвиток цього грандіозного проекту. Грандіозного тому, що окрім храмового комплексу тут ведеться забудова, так само належить Сусловим.

Неймовірні грошові варіації не витрачені даремно, «робили як для себе» - кажуть Суслова, зі смаком і з застосуванням суперсучасних архітектурних ідей, але з акцентом на українську культуру. Ось, наприклад, прямо з-під церкви Євгенія бере початок заспокійливий водопадик, в якому плаває сита рибка. Повсюдно насаджені по кричущої моді і дерева - вгору корінням. А на вході стоїть символ радянського Києва - фонтан-рулетка, який до 2007 року знаходився на Хрещатику.

У вартість туру входить:

супроводження;
транспортне обслуговування;
страховка.

У вартість туру не входить:

вхідні квитки у парк з екскурсією: Дорослі - 26 грн.,
Для школярів - 14 грн і студентів - 12 грн.
Відвідування міні-зоопарку та поляни Казок у с.Буки - 10 грн

Про наші екскурсії в ці мальовничі парки можна прочитати тут


Добавлено (03 Октябрь 2012, 18:22:11)
---------------------------------------------
Залишилось 4 вільних місця

Offline (Украина)  
  Блог пользователя kvim_travel_zt   
Форум Житомира » Тематические форумы » Туризм и Путешествия » парк Олександрія + Буки (06 жовтня 2012р. 130 грн)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: