Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Тематические форумы » Туризм и Путешествия » Межигір'я - екскурсійний тур "Володіння Януковича" (100грн.+20 вхідний квиток. (кожної суботи))
Межигір'я - екскурсійний тур "Володіння Януковича"
santa_tourДата: Ср, 09.04.2014, 18:03:39 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Сообщений: 254
Репутация: 49
Награды: 10

Украина, Житомир
Межигір'я - екскурсійний тур "Володіння Януковича"

  
 Кожної соботи
В 9:00 збір групи на пл. Перемоги (біля танка)
В 11:30 приїзд в Межигір'я
Прогулянка по території колишнього президента України
«Межигір'я» — колишня приватна резиденція Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займав з 2002 по 2014 роки. З 1935 до 2007 року Межигір'я було державною урядовою резиденцією, поки не було виведено в приватну власність.
Резиденція президента Янукович Межигір'я, яка стала доступною для відвідувачів, вражає своїми масштабами та розкішшю. У резиденції містяться величезний корабель, і гараж з багатьма раритетними автомобілями та мотоциклами, і кілограмова золота монета з зображенням Януковича, і золотий батон, зоопарк та багато іншого.
Межигір'я - вже охрестили "музеєм української корупції".
 
Також на території резиденції є зоопарк з різними тваринами (такими як кенгуру, австралійський ему, американський нанду, павичі, фазани, австралійські гусаки, земляний заєць).
 

На території розбито штучне озеро, яке живиться водою з десяти артезіанських свердловин. На одному з виїздів з резиденції влаштовано гараж на 70 одиниць техніки.

В 16:00 збір та виїзд в Житомир.
В 18:30 прибуття в Житомир на пл. Перемоги
Ціна туру: 100,00 грн.В Ціну туру входить: Дорога в обидва кінці, супровід групи, страховка.
Додатково сплачується: 20 грн. вхід на територію резиденції

Детальна інформація: www.smile-tour.com.ua
063-336-40-48; 097-117-00-92; 095354-67-66

Добавлено (09 Апрель 2014, 18:03:39)
---------------------------------------------
Завтра будем заказывать автобус!!! кто ещё не успел подать заявку на экскурсию, есть время до 10.04.2014 
Места будут точно, а дальше уже в очень ограниченном количестве

Offline (Украина)  
  Блог пользователя santa_tour   
Tolikts1Дата: Чт, 10.04.2014, 12:28:43 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Сообщений: 1351
Репутация: 356
Награды: 70

Украина, Житомир
можно завезти и за 75 грн 8 человек. до межигорья и обратно.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Tolikts1   
vasilisualiyДата: Чт, 10.04.2014, 13:40:40 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Сообщений: 1730
Репутация: 243
Награды: 59

Украина, Нью-Васюки
я там был буквально на 2-й день как сбежал Янык, все еще было бесплатно

честно говоря особо там смотреть нечего, напоминает большой парк типа Феофании, во внутрь зданий не пускают
Offline (Украина)  
  Блог пользователя vasilisualiy   
Форум Житомира » Тематические форумы » Туризм и Путешествия » Межигір'я - екскурсійний тур "Володіння Януковича" (100грн.+20 вхідний квиток. (кожної суботи))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: