Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: zirka, Admin, Sandra  
Форум Житомира » Свободные темы » Женский форум » Постільна білизна для дитини
Постільна білизна для дитини
ИволгусяДата: Чт, 28.05.2020, 20:32:22 | Сообщение # 1
Рядовой
Сообщений: 12
Репутация: -1
Награды: 1

Украина, Украина
Батьки маленьких діток, на яких подушках сплять Ваші дітки і яку постільну білизну ви купуєте в дитячі ліжечка-з якою комплектацією? А то дочка спить на низькій подушці, може потрібна якась інша, наприклад, ортопедична? Купила їй комплект білизни, а там одна наволочка - мені мало тому, що міняю часто. Чи є комплекти з двома наволочками чи може можна докупити таких розмірів - 40 на 60?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Иволгуся   
ГралинкаДата: Чт, 28.05.2020, 20:53:29 | Сообщение # 2
Рядовой
Сообщений: 13
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, житомир
А какой возраст ребенка? Если маленький, то можно в кроватке и без подушки спать. Я просто матрасик немного поднимала в изголовье и подушку вообще не использовала. До трех лет спали в кроватке.
Offline (Нидерланды)  
  Блог пользователя Гралинка   
колоринаДата: Чт, 28.05.2020, 21:10:09 | Сообщение # 3
Рядовой
Сообщений: 11
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Украина
А ви хочете щоб білизна була тільки комплектом - щоб красиво? Бо дуже рідко можна придбати точно такі ж наволочки як були в комплекті. Якщо потрібно кілька наволочок, то можна пошити собі потрібного розміру під колір комплекту. Або ж просто докупити - у продажу є готові варіанти різного забарвлення і може бути і розміром 40 на 60  дитяча наволочка  https://www.warmo.com.ua/collection/navolochki Думаю, що головне гарна якість, а не те, чи по кольору пасуватиме до постільного комплекту.
Offline (Нидерланды)  
  Блог пользователя колорина   
ИволгусяДата: Чт, 28.05.2020, 21:27:15 | Сообщение # 4
Рядовой
Сообщений: 12
Репутация: -1
Награды: 1

Украина, Украина
Цитата Гралинка ()
А какой возраст ребенка? Если маленький, то можно в кроватке и без подушки спать. Я просто матрасик немного поднимала в изголовье и подушку вообще не использовала. До трех лет спали в кроватке.
Без подушки спати не звикли) Доні вже чотири роки, у нас ліжечко перероблене на диванчик -забрали передню стінку. Купували постільний комплект відразу з подушечкою, але вона не висока.. Так і звикла на ній спати. А постільне ще ж не доросле і важко знайти таке, як потрібно.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Иволгуся   
ГралинкаДата: Чт, 28.05.2020, 21:32:19 | Сообщение # 5
Рядовой
Сообщений: 13
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, житомир
[quote=Иволгуся;622983]Без подушки спати не звикли) Доні вже чотири роки, у нас ліжечко перероблене на диванчик -забрали передню стінку. Купували постільний комплект відразу з подушечкою, але вона не висока.. Так і звикла на ній спати. А постільне ще ж не доросле і важко знайти таке, як потрібно.[/quote] Ну да, порой готовые наборы детской постели бывают нестандартных размеров и сложно найти подходящие наволочки и пододеяльники. Тогда можно пошить - ателье сделает.
Offline (Нидерланды)  
  Блог пользователя Гралинка   
zaycevanataliaДата: Ср, 07.10.2020, 11:18:30 | Сообщение # 6
Рядовой
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Житомир
Я покупала недавно в интернет магазине "На матрас". Там цены очень хорошие, да и сам пошив очень качественный. Как поняла я - шьют в Украине.
Покупала полуторное постельное белье для девочки 5 лет, брала с котиками из ткани перкаль, выбирала тут:https://namatrac.com.ua/postelnoe-bele/komplekti-postelnogo-belja/polutornoe-postelnoe-bele/
Offline (Украина)  
  Блог пользователя zaycevanatalia   
AngelinaДата: Пн, 02.11.2020, 01:05:06 | Сообщение # 7
Рядовой
Сообщений: 14
Репутация: -2
Награды: 0

Украина, львов
А ковдру вже придбали? Ось подивіться  знайшла якісні стьобані ковдри на сайті  elinen ось сайт у них в асортименті великий вибір варіантів і якість відмінна. Я у них своїм діткам кодри замовляла. Сервіс в магазині працює на хорошому рівні і доставка своєчасна.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Angelina   
TaaniaДата: Сб, 11.09.2021, 07:46:20 | Сообщение # 8
Сержант
Сообщений: 28
Репутация: 0
Награды: 2

Нидерланды, Одесса
Мы себе постельное бельё заказываем в интернет магазине https://postel.kiev.ua/postelnoe-bele . Материал очень качественный.  Сейчас делала заказ на подарок сестре - "Постельное белье LARA сатин d13052d2 двуспальное" , думала не успею получить заказ  вовремя. Но данный интернет магазин порадовал не только супер быстрой доставкой, но еще и приятными бонусами.
Offline ()  
  Блог пользователя Taania   
VetallДата: Сб, 11.09.2021, 08:54:11 | Сообщение # 9
Сержант
Сообщений: 25
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Одесса
Taania - в интернете постельного белья выбор огромный . Моё мнение, постельное лучше покупать на ощупь .
Offline (Сербия)  
  Блог пользователя Vetall   
Форум Житомира » Свободные темы » Женский форум » Постільна білизна для дитини
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: