Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Только для взрослых » на кожного є вбивця...
на кожного є вбивця...
rytoДата: Сб, 25.06.2011, 07:00:39 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 101
Награды: 31

Украина, Житомир
Навесні цього року в Україні сталося малопомітне для більшості подія - акція «Тиждень проти гомофобії».

І начебто ми не гомофоби. За твердженнями соцопитувань, українцям, в принципі, все одно, «хто і з ким». Але ось цікавий факт - результати дослідження.На запитання соціологів «Як чинити з гомосексуалістами?» 4% опитаних відповіли, що їх «треба знищувати». Геїв та лесбіянок у Україна як раз 4%. Значить, на кожного є вбивця?

Так, звичайно ж, стверджувати не варто, але рівень гомофобії в Україну високий, і це факт. Звідки в нас ця неприязнь?Адже геї в більшості своїй - це не Моїсеєв та Пєнкін, це не ті, хто ходить по центру Парижа з павичевим хвостом, вибачте, в дупі. Геї працюють у поруч з нами, кожен день їздять в одному з нами автобусі. Це звичайні люди, що живуть поруч.Так чому ж, незважаючи на рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я не вважати ЛГБТ - спільнота божевільним, незважаючи на те, що в 1993 році була скасована стаття за мужолозтво - незважаючи на все це, таких людей вважають чи не прокаженими?Якщо це така ж особливість людини, як, скажімо, колір очей, в чому ж він перед нами завинив? Якщо вам подобаються брюнети, ви б стали протестувати проти параду блондинів? Поки відповісти на ці питання мені толком ніхто з ненависників геїв не зміг.

На моє глибоке переконання, в чому «допомагає» громадської думки і наша церква. Мені розповідали, як молодий чоловік прийшов на сповідь і зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації, а батюшка попросив хлопчика в храм більше не ходити. Чому?Адже, як відомо,двері храму відкриті для всіх? Або не для всіх? Залишимо це на совісті батюшки.

У суперечках на цю тему зазвичай виникає питання: а ви б самі хотіли, щоб ваш син став таким? Особисто я думаю,щоб син був щасливий. Якщо він буде щасливий в одностатевому шлюбі - це буде його вибір.

Але я точно не хочу, щоб він був геєм в Україну-йому буде тут як мінімум некомфортно. «Сидіть у себе вдома і не показуйте нікому своєї орієнтації», - кажуть у нас таким людям.Але, оскільки про проблеми цієї частини суспільства мало хто знає, навряд чи комусь спадає на думку, що будинок - це теж велика проблема для одностатевої сім'ї. Складно зняти квартиру - всім відомо, що більшість орендодавців бажає поселити у себе «нормальну» пару.Навіть у готелі не обійдеться без питання «А навіщо вам поєднана ліжко?». Неможливо взяти іпотеку - для цього потрібно перебувати у шлюбі, а заводити одностатеві сім'ї у нас ніхто не дозволяв.

Тут, до речі, напрошується, зовсім вже крамольна думка.Чому в Україну пара розумних, забезпечених і освічених молодих працездатних людей віку 25 - 35 років, будучи однієї статі, не може усиновити дитину? Адже всі знають, скільки у нас кинутих дітей.Або вважається, що тато і тато (мама і мама) будуть дитині з дитинства розповідати, як добре бути геєм (лесбіянкою)?

А може бути саме в Україну одностатева пара, знаючи реакцію оточуючих, постарається виховати сина чи дочку вкрай толерантно, якомога коректніше пояснивши, чому в сім'ї не мама і тато, а два тата або дві мами.Та й досвід інших країн підказує, що дитина в одностатевої парі зовсім не приречений на долю гея.

Ні, я не закликаю терміново узаконити ЛГБТ-шлюби або швидко видати їм безкоштовні квартири за програмою «молода гей-сім'я».Більше того, вважаю безглуздою і навіть шкідливою діяльність активістів, які з 2006 року намагаються організувати гей-паради. Багато хто з натхненників подібних акцій вже уклали шлюби за кордоном, як і я, але вони коли їм набридне «відстоювати права» - вони поїдуть.А в Україні залишиться думка, що ці люди - просто купка ненормальних, які чомусь цю свою «ненормальність» випинають.

Не так давно піднімалася тема про те, що в школі необхідно вводити уроки толерантності. Може, варто і антігомофобію з дитинства прищеплювати?

Offline (Германия)  
  Блог пользователя ryto   
HoakinaДата: Сб, 25.06.2011, 07:12:34 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
4% это оч мало. Не вижу проблемы. Мне кажется, что в нашей стране были бы деньги и никто ничего не спрашивает.
Quote (ryto)
«Сидіть у себе вдома і не показуйте нікому своєї орієнтації»

Ну я же своей не показываю, с другой стороны. У меня есть знакомые геи и лесбиянки, Вы думаете я как-то по-другому к ним отношусь? И подавляющее большинство так же, судя по опросу. Насчёт усыновления, тут проблемка... Ну не может мужчина быть мамой, сколько бы феминистки не вопили.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
rytoДата: Сб, 25.06.2011, 07:45:31 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Сообщений: 655
Репутация: 101
Награды: 31

Украина, Житомир
Это не спор..а все лишь размышления..курилка...
Offline (Германия)  
  Блог пользователя ryto   
HoakinaДата: Сб, 25.06.2011, 07:49:54 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
А я и не спорю, я Весы, спорить не люблю wink Рассуждаю smile Щас спорщики набегут, подождите! wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
CatboyДата: Ср, 06.07.2011, 01:34:26 | Сообщение # 5
Майор
Сообщений: 80
Репутация: 5
Награды: 2

Украина, Житомир
Quote (ryto)
Або вважається, що тато і тато (мама і мама) будуть дитині з дитинства розповідати, як добре бути геєм (лесбіянкою)?

А може бути саме в Україну одностатева пара, знаючи реакцію оточуючих, постарається виховати сина чи дочку вкрай толерантно, якомога коректніше пояснивши, чому в сім'ї не мама і тато, а два тата або дві мами.Та й досвід інших країн підказує, що дитина в одностатевої парі зовсім не приречений на долю гея.


Естественно, дети не обречены на неправильную ориентацию. Вот только вероятность ее наверняка будет выше в таких гомосемьях т.к. чего вы там детям не рассказывайте, а они копируют родителей и их модель поведения. Я так думаю. Уверен, что гомосексуалов не надо плодить, хоть ничего не имею против их существования. Такова уж гримаса природы, они не виноваты в том что такими уродились.

Quote (ryto)
Не так давно піднімалася тема про те, що в школі необхідно вводити уроки толерантності. Може, варто і антігомофобію з дитинства прищеплювати?


А это абсолютно верно. ИМХО, кого кто хочет трахнуть - не повод для преследования.
Отношение белых к неграм на заре истории Штатов чем-то напоминало сегодняшнее отношение к гомикам в Украине.


Сообщение отредактировал Catboy - Ср, 06.07.2011, 01:39:18
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Catboy   
ИришкаДата: Ср, 31.08.2011, 08:46:41 | Сообщение # 6
Лейтенант
Сообщений: 56
Репутация: 18
Награды: 6

Украина, Житомир
Quote (Catboy)
Отношение белых к неграм на заре истории Штатов чем-то напоминало сегодняшнее отношение к гомикам в Украине
Но почему же дремлет отечественный Ку-клус-клан?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Иришка   
HOOLIGANДата: Чт, 15.12.2011, 01:39:31 | Сообщение # 7
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Quote (Иришка)
Но почему же дремлет отечественный Ку- клус-клан?
Он не дремлет-он выжидает...
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
ololo_944Дата: Пн, 02.01.2012, 16:01:34 | Сообщение # 8
Лейтенант
Сообщений: 60
Репутация: -22
Награды: 2

Украина, Бердичев
=)))))))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ololo_944   
Форум Житомира » Свободные темы » Только для взрослых » на кожного є вбивця...
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: