Живий Журнал
 
  • Страница 7 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Интервью с форумчанами » Интервью с Vanda
Интервью с Vanda
fedoДата: Ср, 16.11.2011, 22:45:44 | Сообщение # 151
Хранитель времени
Сообщений: 1754
Репутация: 745
Награды: 158

Украина, Житомир
Ну, я прошу прощения за этот рассказ. Просто я с этим как-то столкнулся на практике. Причём, в этом оказались замешаны мои самые родные люди... Это так страшно, когда не можешь отличить правду от лжи... и хотя я нисколько не верю в колдовство, но это было так явно...
Дай Бог, чтоб Вас это обходило... А что в Вашем селе тоже были какие-то попытки вот такого "нестандартного" влияния на события?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя fedo   
VandaДата: Ср, 16.11.2011, 22:52:18 | Сообщение # 152
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (fedo)
А что в Вашем селе тоже были какие-то попытки вот такого "нестандартного" влияния на события?

Так, були і найстрашіне в цьому також те, що
Quote (fedo)
в этом оказались замешаны мои самые родные люди..

surprised surprised
Але це все настільки сумно, що навіть й згадувати не хочеться sad Та й прямих доказів немає, щоб людей звинувачувати..
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
fedoДата: Ср, 16.11.2011, 23:21:30 | Сообщение # 153
Хранитель времени
Сообщений: 1754
Репутация: 745
Награды: 158

Украина, Житомир
Ну, это всегда так... В такой латентной магии всё делается очень скрытно... Но это не менее страшно, правда?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя fedo   
HOOLIGANДата: Пн, 26.12.2011, 23:42:26 | Сообщение # 154
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Твоё пожелание форумчанам в канун Нового Года?
Offline ()  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
UkkaДата: Пт, 06.01.2012, 14:20:56 | Сообщение # 155
Генерал-полковник
Сообщений: 1407
Репутация: 581
Награды: 122

Соединенные Штаты, LA
ви відносите себе до послідовників якоїсь релігії? Як ви вважаєте, українцям ближче язичництво чи все-таки християнство?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Ukka   
ЖитаДата: Вт, 10.04.2012, 10:50:54 | Сообщение # 156
...та ещё штучка
Сообщений: 1328
Репутация: 894
Награды: 121

Украина, Житомир
Можно ли нежелание ответить на последний вопрос считать желанием закрыть интервью с Вами?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Жита   
VandaДата: Вт, 10.04.2012, 22:04:14 | Сообщение # 157
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
А що вирішили реанімувати інтервю? Я просто останнього питання і очі не бачила surprised , не увесь же час на форумі буваєш wacko

Тому прошу пробачення в Ukka і відповім негайно..

Quote (Ukka)
українцям ближче язичництво чи все-таки християнство

І те, і те, і не тільки це smile - все дуже сильно змішалося в нашій свідомості. Я, наприклад, християнка, але мені дуже імпонують ідеї реінкарнації wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
ЖитаДата: Ср, 11.04.2012, 10:47:39 | Сообщение # 158
...та ещё штучка
Сообщений: 1328
Репутация: 894
Награды: 121

Украина, Житомир
Vanda, бывают ли у Вас моменты, когда, анализируя поступки, думаешь - "наверное в прошлой жизни я была мужчиной..."?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Жита   
VandaДата: Ср, 11.04.2012, 17:35:28 | Сообщение # 159
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (Жита)
наверное в прошлой жизни я была мужчиной

Неа, аналізуючи думки та вчинки, я думаю, що, напевне, жила на якійсь іншій планеті, де не було поділу на статі взагалі smile Там були якісь інші способи відтворення популяції - час від часу є якісь проблиски в свідомості.. але до кінця ніяк не пригадаю..

Точно знаю, що це була набагато розвиненіша цивілізація, тому мене так дратує примітивізм усього, що ми досягли завдяки науковому прогресу зараз. Автомобіль.. блін, це ж якесь іржаве відро з кучею примітивних вузлів. На фіга в ньому стільки всілякої фігні і це при тому, що їздити він може тільки по дорозі wacko Прозорий Ipad вже трохи ближче, але все одно далеко.
А тривалість життя?? Після 25 вже старіння починається, це ж капець.. за цей час нічого встигнути нереально.. поки розкачаєшся, вже болячки зі світу зведуть.
А пересування у просторі - це ж суцільний примітивізм, потяги, літаки - ті ж іржаві відра, які тарабанять фізичні тіла по планеті купу часу wacko
А медицина? Ой, страшно тут жити на цій планеті просто..

Тому в цьому житті я взагалі мало у що вписуюся, а про гендерні ідентичності взагалі мовчу. Чому присвячують більшість часу чоловіки і жінки?? Щоб порозумітися одне з одним - купа літератури, ресурсів, професій цьому присвячені.. Намагаються зрозуміти, догодити одне одному, все ускладнюючи при цьому wacko
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Форум Житомира » Свободные темы » Интервью с форумчанами » Интервью с Vanda
  • Страница 7 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Поиск: