Живий Журнал
 
  • Страница 6 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Интервью с форумчанами » Интервью с Vanda
Интервью с Vanda
gridmoorДата: Сб, 12.11.2011, 14:49:24 | Сообщение # 126
Генерал-майор
Сообщений: 269
Репутация: 161
Награды: 23

Украина, zhitomir
Quote (Vanda)
Я не можу себе заставити робити те, до чого не лежить душа

а разве не бывало что начиная,под давлением мотивации, неинтересное,не очень понятное и или скучное дело вы находили это интересным и стоящим вашего внимания.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя gridmoor   
VandaДата: Сб, 12.11.2011, 14:56:34 | Сообщение # 127
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (gridmoor)
а разве не бывало что начиная,под давлением мотивации, неинтересное,не очень понятное и или скучное дело вы находили это интересным и стоящим вашего внимания


gridmoor, це доволі складний психологічний трюк і не завжди виходить. Але, бачу, ви ним добре володієте smile

Якщо зїхати з нецікавої роботи не виходить і робити її в будь-якому випадку доведеться, є 2 виходи:
1. зробити аби-як або дуже швидко, перед цим пообіцявши собі після зробленої роботи одразу зайнятися улюбленою справою/розвагою
2. включити стокгольмський синдром - спробувати зацікавити себе і полюбити те, що почав робити wacko


Сообщение отредактировал Vanda - Сб, 12.11.2011, 14:57:03
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
nik41Дата: Сб, 12.11.2011, 15:13:13 | Сообщение # 128
Генерал-майор
Сообщений: 463
Репутация: 152
Награды: 23

Украина, Zhitomir
Quote (gridmoor)
а разве не бывало что начиная,под давлением мотивации, неинтересное,не очень понятное и или скучное дело вы находили это интересным и стоящим вашего внимания.

Vanda,а как Вы относитесь к курортным романам?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя nik41   
MotryaДата: Сб, 12.11.2011, 15:19:04 | Сообщение # 129
Генерал-полковник
Сообщений: 856
Репутация: 1035
Награды: 144

Нидерланды, Амстердам
Quote (Vanda)
Останнім часом я все частіше над цим думаю (а чи не піти б мені в політику ?), зважаючи на все, що робиться навколо..

Vanda, які Ваші перші дії на посту президента України? smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Motrya   
VandaДата: Сб, 12.11.2011, 15:24:40 | Сообщение # 130
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (nik41)
Vanda,а как Вы относитесь к курортным романам?

Ніяк

Quote (Motrya)
Ваші перші дії на посту президента України

Спочатку люстрація (бо вся ця стара команда все гальмує і зводить на пси), набір молодих освічених фахівців, а потім на основі цього швидкі перетворення (за прикладом хоча б Балтійських держав або Грузії). Шлях уже відкатаний, було б бажання них йти wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
nik41Дата: Сб, 12.11.2011, 15:34:13 | Сообщение # 131
Генерал-майор
Сообщений: 463
Репутация: 152
Награды: 23

Украина, Zhitomir
Vanda,встретившись на узком бревне с соперницей,над пропастью,как бы Вы разошлись с ней?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя nik41   
lakmusДата: Сб, 12.11.2011, 18:17:34 | Сообщение # 132
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
Vanda, на вашу думку, жінка-політик відрізняється від чоловіка-політика?
Чи успішні жінки-політики - це такі собі "справжні мужчини", але тільки в спідницях?
Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
VandaДата: Пн, 14.11.2011, 14:43:28 | Сообщение # 133
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (nik41)
встретившись на узком бревне с соперницей,над пропастью,как бы Вы разошлись с ней

У мене немає суперниць, я їх не заводжу в жодній сфері життя тому розішлися би нормально smile

Quote (lakmus)
Vanda, на вашу думку, жінка-політик відрізняється від чоловіка-політика?

Практично нічим.

Quote (lakmus)
Чи успішні жінки-політики - це такі собі "справжні мужчини", але тільки в спідницях?

Вона такі ж жінки, як усі інші, тільки працюють багато wacko Якщо говоримо про тих жінок, які самотужки зробили кар'єру..
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
HOOLIGANДата: Пн, 14.11.2011, 18:11:12 | Сообщение # 134
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Vanda,враховуючи,що подружок не маєте...Ваша добра знайома,з прекрасними стосунками...і ось Ви довідалися,що вона зробила кар'єру "через постіль":Ваше ставлення до неї зміниться???

Добавлено (14 Ноябрь 2011, 17:11:12)
---------------------------------------------
Я перепрошую,але написане вище міняти вже не буду,я здається помилився,що сказав про відсутність подружОк,тобто знайому міняємо на подругу...

Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
VandaДата: Пн, 14.11.2011, 19:00:44 | Сообщение # 135
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (HOOLIGAN)
подружок не маєте..

А хто сказав, що не маю? До десятка близьких подруг набереться.. але це не значить, що ми в чомусь суперниці - різні сфери обертання, так би мовити, ніяких конфліктів інтересів. На роботі, так подруг, не маю smile

Ага, HOOLIGAN, спочатку написала, а потім дочитала пост smile

Quote (HOOLIGAN)
вона зробила кар'єру "через постіль"

Якщо це на моїй роботі і я претендувала на це місце, то буде неприємно, що враховуються не професійні якості, а... але не смертельно.

Десь інде.. та нехай, а може це кохання wink ?


Сообщение отредактировал Vanda - Пн, 14.11.2011, 19:01:17
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
gridmoorДата: Вт, 15.11.2011, 13:45:28 | Сообщение # 136
Генерал-майор
Сообщений: 269
Репутация: 161
Награды: 23

Украина, zhitomir
Станет ли для вас лишение доступа к внешним источникам информации началом деградации или ...?

Читали "Звездный странник" Джека Лондона?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя gridmoor   
VandaДата: Вт, 15.11.2011, 14:15:23 | Сообщение # 137
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (gridmoor)
Станет ли для вас лишение доступа к внешним источникам информации началом деградации

Залежить від того, що мається на увазі під зовнішними джерелами.. Але без доступу до інформації свого життя не уявляю surprised Навіть якщо це буде якась худ. книга..

Quote (gridmoor)
"Звездный странник" Джека Лондона

Неа, це не дуже відомий його твір, та й у дитинстві, коли читала Лондона, ще не захоплювалася фантастикою..
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
ЖитаДата: Вт, 15.11.2011, 16:35:10 | Сообщение # 138
...та ещё штучка
Сообщений: 1328
Репутация: 894
Награды: 121

Украина, Житомир
Бывали ли случаи в преподавательской практике, когда студент или очень нравился или страшно раздражал? Если да, то как справлялисть с чувством не показать отношение на людях?
Offline (Норвегия)  
  Блог пользователя Жита   
MotryaДата: Вт, 15.11.2011, 16:42:34 | Сообщение # 139
Генерал-полковник
Сообщений: 856
Репутация: 1035
Награды: 144

Нидерланды, Амстердам
Vanda, що для Вас є найбільшою спокусою в житті? smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Motrya   
VandaДата: Вт, 15.11.2011, 16:59:55 | Сообщение # 140
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (Жита)
Бывали ли случаи в преподавательской практике, когда студент или очень нравился или страшно раздражал? Если да, то как справлялисть с чувством не показать отношение на людях?


Бувало й таке, рідко але.. Щоб так подобалися, то не пригадую. Буває - працює дитина, старається є інтерес в очах. Ясна річ, що до такої буде краще ставлення, ніж до тієї, що приходить перед іспитом та ще й вимагає автомата. Але намагаюся не демонструвати свого ставлення. До всіх лояльно, толерантно, великих нахаб ставлю на місце дозволеними в педагогічній практиці методами smile Моє субєктивне ставлення не впливає на оцінку.

Одного разу мені студент написав реферат на тему ксенофобії у висловлюваннях викладача.. тобто у моїх висловлювання. Він ходив на мої лекції, занотовував, аналізував і в своїй дослідницькій роботі намагався мені довести, що моїх лекціях присутні ксенофобія і навіть шовінзм і т.п. surprised Незважаючи на те, що я була багато з чим незгідна, він отримав гарну оцінку.

Quote (Motrya)
що для Вас є найбільшою спокусою в житті

Напевне, немає такого. Спокуса - це що? Те, чого не можна, але дуже хочеться. Все, що мені хочеться я організовую так, щоб можна було wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Serg1eДата: Вт, 15.11.2011, 17:05:03 | Сообщение # 141
Полковник
Сообщений: 197
Репутация: 153
Награды: 239

Украина, Житомир
Vanda, а чи бувало таке, що до Вас зверталися колеги, щоб поставили якусь гарнішу оцінку їх студентику, чи у Вашому ВУЗі такого (кум, брат, сват, знайомий) не практикують surprised ?
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Serg1e   
VandaДата: Вт, 15.11.2011, 18:04:30 | Сообщение # 142
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (Serg1e)
до Вас зверталися колеги, щоб поставили якусь гарнішу оцінку їх студентику, чи у Вашому ВУЗі такого (кум, брат, сват, знайомий) не практикують


Практично не практикується smile Принаймні, коли я вчилася навіть не чула про таке..
У моїй викладацькій практиці був лише один випадок: студентка кругла відмінниця, активно бере участь у міжнародних обмінах і все таке. Замість індивідуальної дослідницької роботи сплагіювала статтю, співвавтором якої була я. І здала мені це. Також більше місяця вона провела закордоном, відповідно, балів не набрала. Виходило в неї D в кращому випадку. Але на кафедрі почали стогнати, яка вона хороша дівчинка, яка чудова студентка, і як гарно навчається.. і що їй доведеться переслуховувати курс.. Тоді я підпала від вмовляння і поставила я їй С.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
gridmoorДата: Вт, 15.11.2011, 19:14:02 | Сообщение # 143
Генерал-майор
Сообщений: 269
Репутация: 161
Награды: 23

Украина, zhitomir
Можете дать определение интуиции?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя gridmoor   
VandaДата: Вт, 15.11.2011, 19:25:17 | Сообщение # 144
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (gridmoor)
Можете дать определение интуиции?

Внутрішній голос, передчуття, прозріння - десь так smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
fedoДата: Ср, 16.11.2011, 17:59:45 | Сообщение # 145
Хранитель времени
Сообщений: 1754
Репутация: 745
Награды: 158

Украина, Житомир
Вопрос об интуиции очень интересен. Я знаю, что многие женщины целиком и полностью полагаются на свою интуицию, и, кстати, весьма успешнее мужчин. Вы можете объяснить это удивительное свойство женщин? Ну, так сказать, именно со своей, женской стороны?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя fedo   
VandaДата: Ср, 16.11.2011, 18:38:44 | Сообщение # 146
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (fedo)
Вы можете объяснить это удивительное свойство женщин?

Напевне, тому, що чоловіки більше логіки, а жінки більше інтуїти. Чоловіки - раціональні, жінки - ірраціональні. Все ці якості в ідеалі мають доповнювати одна одну, щоб допомагати людству успішніше пристосуватися до обставин, які змінюються, та вижити smile В одних моментах потрібна інтуїція, в інших логіка..

Я не покладаюся повністю на інтуїцію, її застосування не таке широке, як логічного аналізу. Але й без неї ніяк. Наприклад, пишу якусь наукову роботу - вибудовую купу логічних зв'язків, але до чого воно йде ще не бачу. І тут бац - прозріння. Підключилася інтуїція, подала суперську ідею - і ця ідея дозволила все структурувати та взаємоузгодити.

Нещодавній приклад, яка корисна штука інтуїція. Я не послухала її і поплатилася за це wacko В неділю зненацька, не до речі (а інтуїція тільки так і проявляється як сніг на голову) я подумала про те, що варто вийняти з сумочки права і техпаспорт на випадок, якщо її вкрадуть. Перший дзвіночок. Звісно ж, не вийняла. У вівторок вранці ця думка мені знову прийшла (а раптом мене пограбують) і я навіть вирішила не йти на засідання відділу, призначене на пізню годину. Другий дзвіночок. Але через силу я таки потягла себе туди. І нарешті третій дзвіночок - вже в метро думка про те, що потрібно вийняти хоча б ключі від хати з сумки.

Інтуїція мене попереджала тричі, але жодного разу я її не послухала wacko В той же вівторок, біля дому грабіжник намагався видерти в мене сумочку. На щастя, допоміг перехожий і я відбулася зламаним пальцем. Якби я послухала інтуїцію, нічого цього не трапилося б.

Тепер про жінок та чоловіків. І всіх є інтуїція, тільки жінки слухають її частіше, а чоловіки просто не помічають цих передчуттів, вони не звертають уваги на цей внутрішній голос wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
fedoДата: Ср, 16.11.2011, 19:42:53 | Сообщение # 147
Хранитель времени
Сообщений: 1754
Репутация: 745
Награды: 158

Украина, Житомир
Боже, мне так нравится, как Вы точно и сполна искренне отвечаете на мои вопросы. Ведь я по сути и ожидал этих ответов. Спасибо Вам , что они были достаточно полными!!!
Да, действительно, между женщинами и мужчинами в пределах интуитивных чувств существует определённое различие, и я, например, не знаю, кому больше повезло - мужчинам или женщинам... Судя по Вашей истории, пожалуй, женщинам! Вы могли предотвратить, но (именно по мужской логике, не послушали себя же) и пострадали....
Да здравствует женская интуиция!
Ещё один вопрос, я прошу прощения, что настолько любопытен: Вы верите в колдовские способности женщин?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя fedo   
VandaДата: Ср, 16.11.2011, 21:36:54 | Сообщение # 148
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (fedo)
мне так нравится, как Вы точно и сполна искренне отвечаете на мои вопросы

Дякую smile smile smile

Quote (fedo)
Вы верите в колдовские способности женщин?

Не знаю, думаю, що це залежить конкретно від людини, а не від статі. А що ви маєте на увазі під "колдовскими способностями женщин"?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
fedoДата: Ср, 16.11.2011, 21:47:05 | Сообщение # 149
Хранитель времени
Сообщений: 1754
Репутация: 745
Награды: 158

Украина, Житомир
Quote (Vanda)
Не знаю, думаю, що це залежить конкретно від людини, а не від статі. А що ви маєте на увазі під "колдовскими способностями женщин"?

Ну, скажем, так: одна даме другой желает зла. Это бывает часто. И они там что-то наколдовывают, и одна из них умирает. А другая в полном восторге.
Или, бывает такое, что они ходят к бабкам, и совместно придумывают, каким образом насолить соперницам. При этом в ход идут разные предметы быта, которые становятся ритуальными... Вы не сталкивались с таким?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя fedo   
VandaДата: Ср, 16.11.2011, 22:35:59 | Сообщение # 150
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (fedo)
Или, бывает такое, что они ходят к бабкам, и совместно придумывают, каким образом насолить соперницам

Ой, це жах якийсь. Такими методами вимощена дорога до пекла wacko Не треба нікому бажати зла, бо воно завжди повернеться як бумеранг. Своїх суперниць намагаюся пробачити, образу відпустити і забути про все це діло wacko Бо таке ставлення тримає, обмежує і заважає бути щасливим.
Колись я була закохана, інша дівчина відібрала в мене те, що я вважала своїм (наївною була smile ). Мені було боляче, звичайно, але я ніколи - навіть подумки, не кажучи про дії не бажала і не чинила їй зла.

Quote (fedo)
При этом в ход идут разные предметы быта, которые становятся ритуальными... Вы не сталкивались с таким?

Стикалася.. є в мене в селі такі суб'єкти, але намагаюся не вірити в це і не звертати уваги.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Форум Житомира » Свободные темы » Интервью с форумчанами » Интервью с Vanda
  • Страница 6 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Поиск: