Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, zirka  
Форум Житомира » Свободные темы » Интервью с форумчанами » Интервью с Vanda
Интервью с Vanda
ArinaДата: Вт, 08.11.2011, 15:15:27 | Сообщение # 76
Генерал-полковник
Сообщений: 1499
Репутация: 1122
Награды: 81

Украина, Житомир
Vanda, какой Вы видете свою жизнь через 10 лет?
Offline (Иран)  
  Блог пользователя Arina   
VandaДата: Вт, 08.11.2011, 22:00:19 | Сообщение # 77
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Ніколи над цим не задумусь wacko живу сьогоднішнім днем smile
Все змінюється: обставини, самі люди. Що мене буде через 10 років цікавити і чого прагнутиметься, не знаю wacko
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
newiriДата: Вт, 08.11.2011, 23:38:00 | Сообщение # 78
Генерал-майор
Сообщений: 326
Репутация: 125
Награды: 25

Украина, :Житомир
Vanda, у мене завжди викликали захват жінки з аналітичним мисленням! В данному випадку ,навіть, правильніше буде "восторг"
surprised .Але я, навіть, не уявляю ,де можна працювати з дипломом політолога???? В свій час,коли племінниця,мала обрати ,де їй навчатись В Острозькій академії за фахом "політологія" чи в одеській юракадемії за фахом "правознавство",основним аргументом ,що переважив в сторону Одеси,стала можливість в майбутньому працевлаштуватись. Підкажіть,чи може пересічний випускник без зв"язків та підтримки волохатої руки влаштуватись на пристойну ,достойно оплачувану роботу з дипломом "політолог"????
Якщо моеє питання некоректне,то не відповідайте! Ще раз респект за Вашу виваженість на форумі та успіхи у реальному житті (жінка-науковець - це супер!!!!)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя newiri   
blondДата: Вт, 08.11.2011, 23:56:23 | Сообщение # 79
Генерал-полковник
Сообщений: 1408
Репутация: 819
Награды: 113

Украина, zhitomir
newiri, опять опередила меня, как раз хотела написать, что восхищаюсь поведением Vanda на форуме- всегда все под контролем, трезвый ум и выдержка, вот и все, но по правилам я должна задать вопрос
1. Вы всегда говорите на украинском или иногда переходите на русский?
2.Кто ваш любимый актер?
3.Вы никогда не пьете алкоголь?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя blond   
VandaДата: Ср, 09.11.2011, 00:01:36 | Сообщение # 80
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Дякую, newiri smile
Працевлаштуватися можна, було б бажання. Але не в Острозі, я також не надто добре уявляю, що може робити політолог в цьому маленькому місті. Інша справа юрист smile
Ця спеціальність, безумовно, для декого звучить дивно, оскільки вважається має бути обов'язково повязана з саме українською політикою. Це велике спрощення smile Все набагато ширше і цікавіше..
Пригадую, моя бабуся всі роки мого навчання допитувалася, ким же я буду після закінчення ВНЗ biggrin

Я також обирала між правом та політологією і зробила свій вибір виходячи з того, що саме політологія дозволяє мені повністю, як ви влучно помітили, розкривати аналітичні здібності smile Немає таких жорстких обмежень, рамок як у праві.

Quote (newiri)
Підкажіть,чи може пересічний випускник без зв"язків та підтримки волохатої руки влаштуватись на пристойну ,достойно оплачувану роботу з дипломом "політолог"????

Наскільки я знаю, ніхто без шматка хліба не залишається smile З політологів виходять політтехнологи, журналісти, піарщики, аналітики, асистенти політиків різного штибу і навіть політики smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
newiriДата: Ср, 09.11.2011, 00:06:29 | Сообщение # 81
Генерал-майор
Сообщений: 326
Репутация: 125
Награды: 25

Украина, :Житомир
Vanda,
Quote (Vanda)
Наскільки я знаю, ніхто без шматка хліба не залишається smile З політологів виходять політтехнологи, журналісти, піарщики, аналітики, асистенти політиків різного штибу і навіть політики smile

тепер я буду почуватись винною ,що дитину відмовляла від навчання в Острозі =(,і що вона Житомир поміняла на Одесу.Хоча вона вже на 3 курсі навчається,дуже задоволена.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя newiri   
VandaДата: Ср, 09.11.2011, 00:32:55 | Сообщение # 82
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
:), але не все так райдужно, blond, був один учасник, нині забанений, який таки вивів мене з себе surprised
Мені неприємно це згадувати, дуже картаю себе, що повелася на ті образи..
Зробила для себе висновок, що потрібно спілкуватися не з тими людьми, які самостверджуються за рахунок інших, а з тими, які близькі світоглядно smile

Quote (blond)
Вы всегда говорите на украинском или иногда переходите на русский?

Переходжу на рос. тільки в Росії. Не роблю цього в Україні з кількох міркувань (наперед прошу пробачення у російськомовних учасників форуму) :
1. Російська мова - шикарна, чудова, але з вуст українців, які ніколи не жили в Росії, звучить жахливо. Я фанат фонетики, а це автентична вимова. Як би її не намагалися наслідувати, так ріже слух, що вмерти можна. Плюс, туди завжди вклинюються українізми. Мова без етнічного коріння - каліка, вона вироджується, вихолощується вмирає. Від одного донецького ГАВАРЮ вуха вянуть..
2. Мушу, якщо не я, то хто? Якщо не буде українців, які розмовляють укр. мовною, не буде й України. Якщо навіть українці з такого оспівуваного націоналістами Львова, переїхавши до Києва переходять на рос. surprised Тому я доводжу, що Житомир в цьому плані крутіший smile
3. В мене україномовне оточення і було б дикістю, якби я в ньому заговорила російською. А російськомовні друзі/колеги ніколи не висловлювали невдоволення wink

Quote (blond)
Кто ваш любимый актер?

Треба подумати smile А чоловік чи жінка?

Quote (blond)
Вы никогда не пьете алкоголь?

В англ. опитуваннях є така опція ocationally. Оце воно. Типу час від часу, іноді - залежить від нагоди і настрою tongue

Добавлено (08 Ноябрь 2011, 23:32:55)
---------------------------------------------
Quote (newiri)
тепер я буду почуватись винною ,що дитину відмовляла від навчання в Острозі =(,і що вона Житомир поміняла на Одесу.Хоча вона вже на 3 курсі навчається,дуже задоволена.


newiri, це був її шлях, так мало бути smile Остріг, це не Київ, у вашому випадку я б теж, напевне, обрала Одесу.


Сообщение отредактировал Vanda - Ср, 09.11.2011, 00:36:12
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
RadiaciyДата: Ср, 09.11.2011, 19:50:13 | Сообщение # 83
Генерал-лейтенант
Сообщений: 713
Репутация: 237
Награды: 29

Китай, Просторы Китая
Vanda,
как боретесь с черной полосой в жизни, что то предпринимаете или просто ждете когда само рассосется?
Offline (Китай)  
  Блог пользователя Radiaciy   
VandaДата: Ср, 09.11.2011, 22:08:42 | Сообщение # 84
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (Radiaciy)
как боретесь с черной полосой в жизни, что то предпринимаете или просто ждете когда само рассосется


Боротися немає сенсу - більше хибних кроків, більше невдач sad Залягаю на дно і втішаю себе думкою про те, що чорна полоса неодмінно скінчиться!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
fedoДата: Ср, 09.11.2011, 22:57:00 | Сообщение # 85
Хранитель времени
Сообщений: 1754
Репутация: 745
Награды: 158

Украина, Житомир
У меня сейчас ко всем респондентам есть один и тот же вопрос. Как Вы воспринимаете это интервью? Трудно ли Вам было? Ваше интервью по сути кончается, а что Вы после всего этого чувствуете? Вам сейчас труднее, или есть какое-то облегчение? Вы хотели бы, чтобы Вас ещё о чём-то спросили? Или Вас это утомило и Вы хотите просто отдохнуть?
Скажите, пожалуйста, интервью Вам лично что-то дало? Или всё до лампочки? Я почему спрашиваю: я генерировал эту идею и теперь перед Вами всеми в ответе: это было что-то лишнее, или, наоборот, это полезно? И даже нужно? Может, для Вас это выглядело как исповедь? Хорошо это или плохо?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя fedo   
VandaДата: Ср, 09.11.2011, 23:17:17 | Сообщение # 86
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
fedo, ідея з інтервю суперська! Дякую! Виправдала себе на всі 200 wink Ви робите корисну і потрібну справу!
Тепер по суті: всі для себе прояснили усе, що хотіли, заспілкувался з цікавими для себе людьми. Інтервю стало майданчиком задоволення цікавості щодо людей, з якими спілкуєшся роками smile Плюс дізналися багато корисного від форумчан, яких доля занесла в інші держави.
Жодних труднощів з відповідями не виникало. Нічого зайвого, все корисне й цікаве. Я вже довгенько так тільки одним оком проглядала форум, а тут прямо зачепило wink

Quote (fedo)
Вам лично что-то дало?

Набагато більше, ніж я очікувала. Зрештою, я була впевнена, що це позитивний досвід, тому й погодилася без вагань smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
fedoДата: Ср, 09.11.2011, 23:23:07 | Сообщение # 87
Хранитель времени
Сообщений: 1754
Репутация: 745
Награды: 158

Украина, Житомир
Спасибо большое Vanda, я с большим интересом читал всё, что Вы писали. Для меня - это большое открытие Вас, как умного, глубокого и очень доброго человека. Это так в кайф - не могу Вам передать. Я думаю, что теперь мы с Вами будем добрейшими друзьями, верно?
Можно Вас поцеловать, хотя бы виртуально?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя fedo   
VandaДата: Ср, 09.11.2011, 23:31:38 | Сообщение # 88
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Дякую!!
Мені здається, що ті форумчани, які відмовилися від інтервю багато втратили!

Quote (fedo)
Я думаю, что теперь мы с Вами будем добрейшими друзьями, верно?

Звичайно))))))

Quote (fedo)
Можно Вас поцеловать, хотя бы виртуально?

*зашарілася*


Сообщение отредактировал Vanda - Ср, 09.11.2011, 23:33:29
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Serg1eДата: Ср, 09.11.2011, 23:38:02 | Сообщение # 89
Полковник
Сообщений: 197
Репутация: 153
Награды: 239

Украина, Житомир
Quote ( fedo)
Можно Вас поцеловать, хотя бы виртуально?

Класне питання і в руслі інтерв`ю biggrin biggrin biggrin
До речі, Вандо, а як Ви щодо ревнощів? Ревнива чи не дуже, як реагуєте на всілякі зради-підстави і чи прощаєте таких людей?
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Serg1e   
VandaДата: Чт, 10.11.2011, 00:01:07 | Сообщение # 90
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (Serg1e)
Класне питання і в руслі інтерв`ю

Більше в руслі реального спілкування, але форум поки такого не пропонує smile

Quote (Serg1e)
До речі, Вандо, а як Ви щодо ревнощів? Ревнива чи не дуже, як реагуєте на всілякі зради-підстави і чи прощаєте таких людей?

Тут декілька понять - ревнощі й зради-підстави (рос. еквівалент "измены и предательства")

1. Ревнощі. Виникають лише тоді, коли кохаєш когось по справжньому. А якщо діла особливого до людини немає, то й плювати з ким вона і що вона.. Це один бік медалі.
2. Зрада. Залежить від того, що під нею мається на увазі, якщо "предательство", то не прощу ніколи. Бо це найгірше, що може бути. А фізична зрада - то таке, досить часто вона немає до "предательства" людини ніякого відношення. Ніколи не розуміла жінок, які впадають в істерику, починають розлучатися-з'їжджати геть лише тому, що чоловік зрадив з іншою.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Serg1eДата: Чт, 10.11.2011, 00:07:57 | Сообщение # 91
Полковник
Сообщений: 197
Репутация: 153
Награды: 239

Украина, Житомир
Vanda,
Quote ( Vanda)
Більше в руслі реального спілкування, але форум поки такого не пропонує

Ну, а якщо б така опція була б активована і Федо запросив би на реальну форумівку найкращих форумчан-інтев`юверів? Погодилися б?
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Serg1e   
VandaДата: Чт, 10.11.2011, 00:13:46 | Сообщение # 92
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (Serg1e)
Ну, а якщо б така опція була б активована і Федо запросив би на реальну форумівку найкращих форумчан-інтев`юверів? Погодилися б?


Гадаю, що так smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Serg1eДата: Чт, 10.11.2011, 00:26:29 | Сообщение # 93
Полковник
Сообщений: 197
Репутация: 153
Награды: 239

Украина, Житомир
Quote ( Vanda)
1. Ревнощі. Виникають лише тоді, коли кохаєш когось по справжньому. А якщо діла особливого до людини немає, то й плювати з ким вона і що вона.. Це один бік медалі.

Надзвичайно цікаво, а чи кохала Vanda когось по справжньому? (я вже трохи забагато дозволяю собі, але ж це наче як інтерв`ю wink )
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Serg1e   
TanyshaДата: Чт, 10.11.2011, 00:31:12 | Сообщение # 94
Генерал-майор
Сообщений: 486
Репутация: 219
Награды: 38

Украина, Житомир
Я хочу запитати з приводу мови. Вм ж не будете заперечувати той факт що справжню українську мову в Житомирі дуже важко почути.В основному суржик. Така ж ситуація і у Львові і в більшості міст України....
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Tanysha   
VandaДата: Чт, 10.11.2011, 00:39:12 | Сообщение # 95
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (Tanysha)
Вм ж не будете заперечувати той факт що справжню українську мову в Житомирі дуже важко почути

Дивно, а мені чомусь не важко wacko Коли я писала про україномовне оточення, то не кривила душею. Напевне, якось так виходить, що рідні, близькі лінгвістично biggrin душі притягуються. І в мене більшість друзів/родичів/симпатій і т.п. в тому числі з Житомира бездоганно володіють українською мовою.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Serg1eДата: Чт, 10.11.2011, 00:42:51 | Сообщение # 96
Полковник
Сообщений: 197
Репутация: 153
Награды: 239

Украина, Житомир
Vanda, знімаю своє надто особисте запитання (пост №93).
Як би у вас був вибір, де працювати і жити (з однаковим рівнем життя, заробітньою платнею....), яке б місто Ви вибрали: Київ чи Житомир? Чи якесь інше?
(особисто мої знайомі, що там осіли, там і залишаються, Київ їх поглинув, їм там подобається)


Сообщение отредактировал Serg1e - Чт, 10.11.2011, 00:45:25
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Serg1e   
HOOLIGANДата: Чт, 10.11.2011, 02:51:47 | Сообщение # 97
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
Vanda,Ви і аватарка...ви схожі("схожі")??
Offline ()  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
blondДата: Чт, 10.11.2011, 11:24:16 | Сообщение # 98
Генерал-полковник
Сообщений: 1408
Репутация: 819
Награды: 113

Украина, zhitomir
Vanda,
1. Для вас карьера - это очень важно?
2.А если какой-нибудь украинский Билл Гейт с внешностью Брада Питта предложит вам заняться только домом и воспитанием детей и отказаться от карьеры, что вы веберете?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя blond   
VandaДата: Чт, 10.11.2011, 13:48:00 | Сообщение # 99
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Так, відповідаю по черзі smile

Quote (Serg1e)
чи кохала Vanda когось по справжньому

Закохувалася - так, у людей з якими не було сенсу пов'язувати життя, кохала ні

Quote (Serg1e)
Як би у вас був вибір, де працювати і жити (з однаковим рівнем життя, заробітньою платнею....), яке б місто Ви вибрали: Київ чи Житомир? Чи якесь інше?

А я би поєднувала, як зараз smile Київ - можливості, Житомир - затишок і комфорт. Та ж наука (моя, маю на увазі етнополітологія, викладання) неможливі в Житомирі sad А взагалі, більше люблю жити за містом. Київ мене не поглинув, нітрохи. Навпаки, усвідомлена любов до заміського життя з'явилася саме після переїзду до мегаполіса wink У Києва є свої переваги, але й обмежує він багато в чому.

Quote (HOOLIGAN)
Ви і аватарка...ви схожі("схожі")??

Ззовні, фізично?

Quote (blond)
Для вас карьера - это очень важно?

Ні, не важливо. Я не ставлю собі на меті досягнення захмарних посад, бо вони передбачають велику відповідальність, підзвітність і що найстрашніше постійну присутність на роботі. А це для мене дуже проблемно. Інша справа зробити собі ім'я, авторитет, мати певний рівень доходу і багато вільного часу smile

Quote (blond)
А если какой-нибудь украинский Билл Гейт с внешностью Брада Питта предложит вам заняться только домом и воспитанием детей и отказаться от карьеры

В будь-якому випадку я не відмовлюся від роботи, я збожеволію від нудьги і здурію без інтелектуальної діяльності. Ну скажіть, чим може зашкодити дому й вихованню дітей кілька пар на тиждень у ВНЗ та написання статей, аналітичних робіт безпосередньо удома?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
HoakinaДата: Чт, 10.11.2011, 14:42:42 | Сообщение # 100
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Чому Ви обрали саме політологію і чи пішли б колись у політику?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
Форум Житомира » Свободные темы » Интервью с форумчанами » Интервью с Vanda
Поиск: