Журнал Житомира
Новости сегодня: Вторник, 06.12.2016    12:13:31
Страница 1 из 11
Модератор форума: Admin 
Форум Житомира » Бизнес и политика » Работа, резюме-вакансии » Нужно ли указывать возраст и пол в вакансиях?
Нужно ли указывать возраст и пол в вакансиях?
RaIDДата: Вторник, 26.03.2013, 09:20:59 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Сообщений: 659
Репутация: 286
Награды: 30

Украина, Житомир
а Вы в курсе, что согласно

Цитата
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про зайнятість населення

Стаття 11. Право особи на захист від проявів дискримінації у сфері зайнятості населення


1. Держава гарантує особі право на захист від будь-яких проявів дискримінації у сфері зайнятості населення за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, членства у професійних спілках або інших об'єднаннях громадян, статі, віку, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

3. Забороняється в оголошеннях (рекламі) про вакансії зазначати обмеження щодо віку кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі, висувати вимоги, що надають перевагу одній із статей, а також вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя.

Запрещается публиковать объявления с ограничением по возрасту, впрочем как и спрашивать его на собеседовании или требовать в резюме?


Сообщение отредактировал RaID - Вторник, 26.03.2013, 09:23:23
Online (Украина)  
  Блог пользователя RaID   
VandaДата: Вторник, 26.03.2013, 11:52:46 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Сообщений: 1860
Репутация: 1017
Награды: 131

Украина, Житомир
RaID, ця норма - саме те, що мені потрібно було зараз по роботі! +100  smile

Тепер по темі, все вірно, ейджизм у нас жорсткий в сфері зайнятості, але не захочуть не візьмуть, вкажуть на інші причини  dry І як у суді довести, що дискримінували саме за віком, посилатися на те, що взяли молодших?

Тепер ідеї Sandra, якщо роботодавець саме вона.
Мій колишній начальник, який паралельно вважав себе хвацьким менеджером по персоналу, спеціально шукав старших жінок на роботу. Він  обгрунтовував це тим, що взявши самих дискримінованих можна круто зекономити на зарплаті, бо:
1) жінки зазвичай погоджуються на меншу платню, ніж чоловіки,
2) жінки дискримінованого віку погоджуються на ще меншу платню, бо їх ніде не беруть,
3) вони стараніше виконують роботу, бояться її втратити, бо їх ніде не візьмуть через вік.
Отакі наші українські реалії  sad


Сообщение отредактировал Vanda - Вторник, 26.03.2013, 11:53:33
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
SandraДата: Вторник, 26.03.2013, 12:02:17 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Сообщений: 2696
Репутация: 1163
Награды: 163

Украина, місто-герой ЖИТОМИР
Це рекомендовані побажання, та аж ніяк не обов'язкові.


Слепому не покажешь, глухому не расскажешь, дЫбилу не докажешь!
Я ДЕВУШКА ТИХАЯ, СКРОМНАЯ. ОБИДИТЕ, - ТИХО ЗАКОПАЮ, СКРОМНО ОТПРАЗДНУЮ!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Sandra   
sirenaДата: Среда, 27.03.2013, 17:32:43 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Сообщений: 687
Репутация: 239
Награды: 25

Украина, Житомир
Цитата (Sandra)
Це рекомендовані побажання, та аж ніяк не обов'язкові.

 
Sandra, закон - это как раз норма, обязательная к выполнению.


Да, я такая!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя sirena   
VVSДата: Пятница, 29.03.2013, 16:31:59 | Сообщение # 5
Генерал-лейтенант
Сообщений: 786
Репутация: 124
Награды: 15

Украина, Zhytomyr
Цитата (sirena)
Sandra, закон - это как раз норма, обязательная к выполнению.
Там идет еще ссылка на Закон про рекламу, в котором в ст.24-1 пишется почти то же самое, но есть еще и п.3  cool

У разі порушення вимог цієї статті рекламодавець сплачує
до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування
України на випадок безробіття штраф у десятикратному розмірі
мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент
виявлення порушення.{ Закон доповнено статтею 24-1 згідно із Законом N 5067-VI
( 5067-17 ) від 05.07.2012 }

http://zakon2.rada.gov.ua/laws....1998786


Сообщение отредактировал VVS - Пятница, 29.03.2013, 16:32:37
Offline (Украина)  
  Блог пользователя VVS   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Работа, резюме-вакансии » Нужно ли указывать возраст и пол в вакансиях?
Страница 1 из 11
Поиск: