Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Работа, резюме-вакансии » Робота реферала
Робота реферала
LovДата: Пт, 18.03.2011, 16:55:58 | Сообщение # 1

Працювати рефералом
Все, що Вам потрібно буде робити - це клацати по запропонованих посиланнях, тим самим відвідуючи потрібні веб-сторінки і залишатися на цих сторінках на протязі 30 секунд.

За відвідини кожної сторіночки Вам нараховується декілька центів.

І чому це за відвідини веб-сторінки мені платитимуть? - запитаєте Ви. А все дуже просто.

Існують компанії, які збільшують відвідувани інтернет-сайтів, за що останні платять їм гроші. Саме з такою компанією Ви і матимете справу.

Ця компанія надаватиме Вам список інтернет-сторінок, які вимагається відвідати, Ви заходите на ці сторінки, відвідувана сайтів збільшується

вони винагороджують компанію, а компанія винагороджує Вас. Можу Вас запевнити, що ця схема абсолютно легальна і дійсно працює.

Завдяки такій системі Ви зможете заробляти мінімум $100.00 в місяць, але можна і набагато більше - як? про це пізніше.

А спершу Вам слід реєструватися на сайті bux.to, який і надаватиме Вам посилання на веб-сторінки і платитиме за їх відвідини гроші.

Для реєстрації пройдіть наступні кроки:

1) Перейдіть по цьому посиланню: www.bux.to

2) В правому верхньому кутку кликніть "Register".

3) В полі "Username" вводите свій ник-нейм (пишемо на англійській мові).

4) Поле "Password" - пароль для подальшого входу в систему (не менше шести символів, тільки букви і цифри), обов'язково запам'ятаєте його.

5) "Confirm Password" - повторюємо пароль.

6) В полі "Email Address" вводимо діючий e-mail.

7) "Confirm Email Address" - повторюємо e-mail.

"AlertPay E-mail Address For Payments" - ще раз вводимо e-mail.

9) В полі "Your Country" виберіть країну, де ви знаходитеся.

10) І в полі "Referrer (if any)" введіть murabura. Це означає, що посилання на цей сайт дав Вам саме я.

11) Останнє, що вам потрібно зробити для реєстрації - це ввести безпечний код, зображений на картинці, якщо Ви не можете розібрати цей код, кликніть по цій картинці - з'явитися інша.

Поздоровляю, реєстрація пройдена!!!

Тепер можете увійти до системи, для цього кликніть "Login" у верхньому правому кутку і введіть ник-нэйм, пароля і безпечного коду з картинки.

Після цього Ви можете приступати безпосередньо до своїх прямих обов'язків - кликати по посиланнях і відвідувати веб-сторінки, для цього кликніть "Surf Ads".

Перед Вами з'явитися таблиця з посиланнями, по яких Вам треба перейти. Спочатку їх буде трохи (близько десяти), але з часом

якщо Ви щодня відвідуватимете потрібні сторінки, кількість посилань, що щодня надаються, ростиме.

При переході по посиланню з'являється деяка веб-сторінка (для економії трафіку можете вимкнути завантаження картинок в настройках браузера).

Вверху сторінки з'явитися таймер, що відлічує 30 секунд. Після закінчення 30 секунд замість таймера повинен з'явитися напис "Done" і поряд з нею галочка.

Якщо галочка не з'явилася, можливо відбулася помилка, тоді пройдіть по посиланню наново.

Після проходження всіх посилань можете відновити сторінку із списком цих посилань, щоб переконатися що кликнули всі запропоновані посилання.

Якщо якесь посилання виявилося не закреслюваним, перейдіть по ній ще раз. На цей день ваша робота закінчена. Перевіряйте список посилань щодня!!!

А зараз, як я і обіцяв, я розкажу як збільшити свій дохід багато разів. В системі Bux.to діє програма «Приведи клієнта, одерж бонус»

згідно якої при реєстрації нового клієнта по Вашому посиланню, Ви одержуєте солідний бонус від кожного кліка цього клієнта.

Чим більше Ваших «послідовників», тим більше бонусів Ви одержуєте, тим самим маючи нагоду заробляти до $1,500.00 в місяць

якщо по Вашому посиланню реєструватимуться 500 нових клієнтів, а це не так вже багато, при умові що щодня в Інтернеті з'являються тисячі нових користувачів.

Що ж потрібно робити? А потрібно робити те, що роблю я, тобто поширювати своє посилання в безмежних просторах Інтернету. Можете узяти мій текст, можете його змінити

можете написати свій, головне щоб замість мого посилання була Ваша і суть даного методу не спотворилася. Кидайте Ваше посилання на форуми, стрічки новин, сайти про роботу

ftp-обменники і т.п. Окрім цього можна дати своє посилання всім своїм друзям і знайомим, має вихід в Інтернет.

Як же одержати гроші «на руки»? В розділі "My Stats" виводиться ваша статистика: скільки візитів на веб-сторінки Ви вчинили

скільки «послідовників» привернули, скільки ці послідовники зробили візитів і найголовніше - Ваш баланс рахунку. Гроші можна знімати на банківську картку Visa

MasterCard і інші, такі картки видаються в будь-якому банку. Як тільки Ваш баланс складе $10 (але не менше), Ви можете перекласти їх на свою картку

кликнувши «cashout» поряд з Вашим балансом і ввести номер Вашої картки (номер потрібно запитати в банку).

Після цього можете сміливо бігти до найближчого банкомату і знімати свої чесно зароблені гроші.

(Украина)  
  Блог пользователя Lov   
TestPageДата: Пт, 18.03.2011, 17:13:44 | Сообщение # 2
Полковник
Сообщений: 174
Репутация: 11
Награды: 5

Украина, Житомир
Брехня. Ця штука не працює... це 100% розводилово, я перевіряв особисто. краще вже необукс або онбукс. Але зараз ця індустрія переживає кризу. Не раджу туди зараз лізти.
Offline (Норвегия)  
  Блог пользователя TestPage   
sergio_zhДата: Пт, 18.03.2011, 17:17:36 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Сообщений: 7065
Репутация: 1649
Награды: 539

Украина, Житомир
Идите вагоны разгружайте, херней занимаетесь cool
Offline (Украина)  
  Блог пользователя sergio_zh   
ДорогенькаДата: Пт, 18.03.2011, 17:25:12 | Сообщение # 4
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
шомінусуєм?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
Eugene_75Дата: Пт, 18.03.2011, 18:46:25 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Сообщений: 299
Репутация: 16
Награды: 10

Украина, Житомир
Quote (Дорогенька)
шомінусуєм?

Однозначно!

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Eugene_75   
CalikusuДата: Пт, 18.03.2011, 19:17:00 | Сообщение # 6
припадочная
Сообщений: 5317
Награды: 518

Арабская Республика Суринам, .
Quote (Дорогенька)
шомінусуєм?

бэзпытань.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Calikusu   
ELVAДата: Пт, 18.03.2011, 21:12:26 | Сообщение # 7
Полковник
Сообщений: 150
Репутация: 75
Награды: 21

Украина, Житомир
Очередной проезд по ушам лохов.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ELVA   
OldPolicemanДата: Пт, 18.03.2011, 21:48:51 | Сообщение # 8
Подполковник
Сообщений: 145
Репутация: 68
Награды: 21

Украина, Житомир
Впечатление такое, что я живу в дурдоме каком-то... Каждый день по десятку объявлений как получить офигенные бабки и при этом не работать... Страна Дураков просто... Хорошо, что интернет есть для того, чтобы дурить, а то и по старинке можно - монетки в землю закапывать, как учили незабвенные лиса Алиса и кот Базилио...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя OldPoliceman   
CobaltДата: Пт, 18.03.2011, 22:11:47 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Клуб Остапов Бендеров. smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
garoldДата: Пт, 18.03.2011, 22:21:50 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Сообщений: 3868
Репутация: 7560
Награды: 232

Украина, Zhitomir
Quote (Дорогенька)
шомінусуєм?

Причём по самые помидоры!!!
Quote (Lov)
Все, що Вам потрібно буде робити - це клацати по запропонованих посиланнях
Предлагаю правда бесплатно,поменьше давить на клавиши и засерать ветку форума!!!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя garold   
CobaltДата: Пт, 18.03.2011, 22:31:53 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Действительно. angry
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
kos_strwДата: Пн, 21.03.2011, 03:26:34 | Сообщение # 12
Grammar nazi
Сообщений: 2125
Репутация: 991
Награды: 55

Украина, Житомир
Quote (TestPage)
Брехня. Ця штука не працює... це 100% розводилово, я перевіряв особисто. краще вже необукс або онбукс. Але зараз ця індустрія переживає кризу. Не раджу туди зараз лізти.

я тож проверял.10 баксов еле-еле за 3 месяца накляцал и хер вывели.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя kos_strw   
vpenikovДата: Пн, 29.06.2020, 10:33:33 | Сообщение # 13
Рядовой
Сообщений: 4
Репутация: 0
Награды: 0

Российская Федерация, алчевск
Как мы видим, способов привлечения партнёров для какого-либо проекта очень много. Это неудивительно, ведь привлечение активных рефералов позволяет сделать заработок в сети наиболее эффективным. И хотя заработок на рефералах считается пассивным, важно понимать, что работа в интернете мало чем отличается от обычной работы на которую люди уходят утром, а возвращаются вечером. Поэтому и усилия — денежные и умственные — затрачиваются в полной мере.
Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя vpenikov   
ZloyTonyДата: Пн, 29.06.2020, 20:47:59 | Сообщение # 14
Рядовой
Сообщений: 3
Репутация: -2
Награды: 0

Украина, Житомир
Просмотр сайтов, чтение писем, выполнения несложных, но интересных тестов и заданий за хорошее вознаграждение, Тоесть за НИ ХУЯ)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ZloyTony   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Работа, резюме-вакансии » Робота реферала
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: