Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Барахолка, купить-продать » Шукаю песика
Шукаю песика
ДорогенькаДата: Пн, 02.02.2015, 22:10:45 | Сообщение # 1
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Терміново потрібен песик (уточнюю мужчина).

Шукаю цуценя напівпородисте або  недорогої породи. Щоб виросло не крупним, скоріш всього маленьким. Має бути дзявкуче або гавкуче, гладкошерстне, не кастроване, щоб було відданим другом та охоронцем для людини похилого віку. 

Жрачку від пуза, проживання на комфортабельному дивані і турботу в купі з ласкою гарантуємо. 

Друзі, будь ласка, не пропонуйте цуценят з сусіднього підвалу чи сусіднього смітника, як показує моя практика для таких цілей їх важко пристосувати, вони народжені вже з генетикою дикої агресивної тварини, яка вже декілька поколінь боролась за своє виживання та пройшла суровий природній відбір, а мені потрібен хатній улюбленець якого можна надресирувати на помічника для старої людини. 

Прийму в подарунок або за невелику винагороду.

Дякую.
Offline ()  
  Блог пользователя Дорогенька   
HoakinaДата: Вт, 03.02.2015, 07:51:49 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Дорогенька, ех! були цуценята якраз як треба. Мама знов ніби вже готова, тому якщо не знайдеш, до весни будуть.  Мама і тато цуциків живуть на автостоянці у будці. Всіх цуценят розбирають, бо дуже хороші виходять сторожі і компаньйони.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
ЖитаДата: Вт, 03.02.2015, 10:49:00 | Сообщение # 3
...та ещё штучка
Сообщений: 1328
Репутация: 894
Награды: 121

Украина, Житомир
І у мене будуть цуцунята від домашньої собачки, яка важить 3 кг і схожа на лисичку, середньої пухнастості, схода на породу ШПІЦ. Можна прийти познайомитись із мамкою, а як будуть цуценята, вибрати собі майбутнього удлюбленця.
Р.С. Взагалі то рекомендую не брати цуценят на нейтральній території (якщо не хочете з мусоки), а приходити до хазяїв по цуценя - так уб\єте двох зайців - і побутові умови, де живе мамка собачок побачите, і наскільки гавкуча собака буде.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Жита   
CobaltДата: Вт, 03.02.2015, 22:47:36 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Дорогенька, на "Фаворите" есть щенки, с качествами, которые Вы указали. Подойдите к охранникам, они всем этих щенков предлагают.
 И ещё. На ул. Б. Хмельницкого, метров 300 от заправки "WOG", в сторону завода "Дориндустрия", прямо у дороги местные жители соорудили собачью будку. Там живёт собака со щенками. Щенки там перезимовали всю зиму, т. е. "спартанцы". Подъедьте, посмотрите.
 Завтра утром буду ехать к себе на Базу, посмотрю на них и отзвонюсь Вам.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
zhitomir33Дата: Ср, 04.02.2015, 06:49:00 | Сообщение # 5
Майор
Сообщений: 90
Репутация: 8
Награды: 0

Украина, житомир
Блин, я с первого раза прочитал и подумал что ищут мужика  smile . песик (уточнюю мужчина).
Offline (Украина)  
  Блог пользователя zhitomir33   
ДорогенькаДата: Ср, 04.02.2015, 20:23:39 | Сообщение # 6
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Всім дякую)

псіна знайдена)
Offline ()  
  Блог пользователя Дорогенька   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Барахолка, купить-продать » Шукаю песика
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: