Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Барахолка, купить-продать » Продам копии Iphone на 2SIM с белым IMEI
Продам копии Iphone на 2SIM с белым IMEI
Andrey-8Дата: Пн, 14.06.2010, 16:13:53 | Сообщение # 1
Продам копии Iphone на 2SIM, с белым IMEI, Java, Radio, MP3, 3GP

Могу работать по предоплате

Список самых популярных телефонов и цены на них (все телефоны с белым IMEI):

I9+++ - 500,00грн.
F003 - 999,00грн.
Air phone No.1 - 1199,00грн.
Standby Phone N9 (Телефон на 3SIM, 2GSM+1CDMA) - 899,00грн.
HTC Style Touch Diamond2 T5388+ - 1700,00грн.
X10 - 1050,00грн.

На все телефоны есть полные характеристики, при необходимости, отправлю их Вам на почту

Телефонов есть очень много, спрашивайте, что Вас интересует, я предложу Вам лучший вариант.

Если Вы найдете какой то телефон дешевле, дайте мне ссылку на то объявление и я сделаю Вам более выгодную цену!

Пожалуйста, для связи со мной, отправляйте письма на мою электронную почту [email protected] или звоните по телефону 0631965770 (Андрей)

(Украина)  
  Блог пользователя Andrey-8   
AndronДата: Пн, 14.06.2010, 16:37:07 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Сообщений: 1246
Репутация: 135
Награды: 36

Украина, Житомир-Хмельницький
враховуючи що 750-800 грн. коштують нові сенсорні самсунги з офіційною гарантією і т.д., думаю ваші кЕтайці не дуже когось цікавлять...
а також шось дуже оживились продавці цих кетайських айфонів після планів ввести "білі" "чорні" списки biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Andron   
Andrey-8Дата: Пт, 18.06.2010, 01:18:12 | Сообщение # 3
З приводу ціни, то я пропоную телефони на 2 сім карти, з екраном 3,2 дюйма, радіо, джава, відео 3GP (176*144) та камерою 0,3 мега пікселя за 600,00грн
З приводу якості телефонів - я сам користуюсь таким телефоном 5 місяців і поки що ніяких проблем не виникало...
З приводу білих IMEI, повідомляю наступне, телефон приходить Вам на Вашу поштову адресу посилкою з Китаю, у Вас буде митна декларація (що підтверджує офіційність ввезення телефону на територію України) і використовуючи її я повідомлю Вам як БЕЗКОШТОВНО зареєструвати телефон в УКРЧАСТОТНАГЛЯД для того щоб IMEI був "БІЛИМ" і Ви не будете турбуватись за те, що телефон можуть відключити...
З приводу гарантії - гарантія надаєтсья виробником терміном 1 рік, незручність лише в тому що в разі необхідності потрібно будет надсилати телефон в Китай виробнику щоб вони його замінили, але за 5 місяців роботи, ще жодного телефона з браком не надійшло... Звичайно, ми зараз в інтернеті, і Ви можете думати, що я пишу всілякі казки... Але як кажуть хто не грає, той не виграє... тобто якщо Ви повірете мені то будете мати гарний телефон за маленькі гроші... Де Ви знайдете такий телефон за 600,00грн???
Телефоні є різні, я просто навів приклад самого популярного телефона...

Добавлено (18 Июнь 2010, 01:18:12)
---------------------------------------------
Так же, есть защитные пленки на телефоны. Буду рад сотрудничать с вами!

(Украина)  
  Блог пользователя Andrey-8   
batteryДата: Пт, 18.06.2010, 21:42:50 | Сообщение # 4
Сержант
Сообщений: 25
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Кузнецовск
Телефоны находятся в Украине (I9+++)?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя battery   
Andrey-8Дата: Ср, 30.06.2010, 00:23:25 | Сообщение # 5
Телефоны присылаются под заказ, но Вы можете оплатить только предоплату от 100грн а всю оставшуюся суму заплатите только при получении телефона на руки!

Пожалуйста, связывайтесь со мной по телефону 0631965770 это самый быстрый и лучший способ обсудить все интересующие вопросы!

Добавлено (20 Июнь 2010, 16:16:59)
---------------------------------------------
ВНИМАНИЕ!!! Во вторник (22.06.2010) вечером, буду заказывать телефоны (два I9+++, и один AirPhone, (если, кто то хочет другую модель, также приму заказ)) на продажу с возможностью полной оплаты телефона ТОЛЬКО ПРИ ЕГО ПОЛУЧЕНИИ В РУКИ!!! Цена телефонов поднимется всего на 50-100грн (в зависимости от телефона) + 50грн за услуги почты благодаря которым Вы можете внести полную оплату за телефон ЛИШЬ ПРИ ЕГО ПОЛУЧЕНИИ По поводу бронирования телефонов прошу Вас обращаться ко мне по номеру 0631965770, это самый удобный и быстрый способ договориться о бронировании (внесении предоплаты 100-200грн в зависимости от телефона) и соответственно обсудить все детали сделки...
Так же можете обращаться по поводу бронирования телефона отправив письмо на почту [email protected], но как Вы понимаете, кто позвонит по телефону, закажет быстрее и отправив письмо по почте Вы можете не успеть...

Жду Ваших звонков,
С уважением, Андрей

Добавлено (22 Июнь 2010, 23:19:19)
---------------------------------------------
Здравствуйте! По состояния "на сейчас" остались только два I9+++
AirPhone уже забронирован! Кого какие телефоны интересую - пишите, подбирем оптимальный вариант модели и лучшую цену для Вас!

Добавлено (30 Июнь 2010, 00:23:25)
---------------------------------------------
I9+++ остался только один

(Украина)  
  Блог пользователя Andrey-8   
AndronДата: Ср, 30.06.2010, 10:26:58 | Сообщение # 6
Генерал-полковник
Сообщений: 1246
Репутация: 135
Награды: 36

Украина, Житомир-Хмельницький
Quote (Andrey-8)
Продам копии Iphone на 2SIM с белым IMEI

було б чесніше вказати, що укрчастотнагляд (і база білих/сірих списків) взагалі не може знати про існування тих телефонів що ви тут продаєте. відповідно в білих списках їх IMEI бути аж ніяк не можуть. ))
Quote (Andrey-8)
у Вас буде митна декларація (що підтверджує офіційність ввезення телефону на територію України) і використовуючи її я повідомлю Вам як БЕЗКОШТОВНО зареєструвати телефон в УКРЧАСТОТНАГЛЯД для того щоб IMEI був "БІЛИМ" і Ви не будете турбуватись за те, що телефон можуть відключити...

це все безкоштовно зробити не можуть. так як весь смисл цих баз і є офіційне ввезення товару з уплатою мита. за ваші телефони мита ніхто не платив, відповідно безкоштовно їх в базу не внесуть.
логічно? ))

ось так було б чесніше...



Сообщение отредактировал Andron - Ср, 30.06.2010, 10:28:19
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Andron   
DononeДата: Ср, 30.06.2010, 18:03:29 | Сообщение # 7
Рядовой
Сообщений: 17
Репутация: 4
Награды: 0

Украина, Житомир
Quote (Andron)
повідомлю Вам як БЕЗКОШТОВНО зареєструвати телефон в УКРЧАСТОТНАГЛЯД для того щоб IMEI був "БІЛИМ"

За полнейших лохов тут нас не держи. Как буд-то все такие тёмные и не знают как телефон белым сделать. Вот если бы ты это за покупателя делал, другое дело. А лучше всего напрямую из Китая заказывать. Доставка, примерно, 10-15 дней. Мой телефон через 12 дней прислали. Самостоятельно его делал белым, отправив электронное письмо в этот самый НАГЛЯД. Плюс Китай гарантию официальную на год даёт.
Ты же предлагаешь- дайте мне денег, я куплю вам в Китае телефон и заберу себе нехилый процент за это. Отбеливать будете сами, а я буду тупо банковать и смеяться с того сколько ещё лохов нажуил и нажучу.
Ты тупо посредник, который в принципе не несёт никакой ответственности. А налоговикам я бы посоветовал тебя за яйца взять.



Сообщение отредактировал Donone - Ср, 30.06.2010, 18:03:50
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Donone   
AndronДата: Ср, 30.06.2010, 20:14:56 | Сообщение # 8
Генерал-полковник
Сообщений: 1246
Репутация: 135
Награды: 36

Украина, Житомир-Хмельницький
Donone, не треба так жостко..
посередники є всюди. і якшо людина не хоче паритися з доставкою і замовленням тел прямо у виробника - хай цим займеться посередник за певну суму.

а по поводу яєць ... так можна хапати не кожного другого, а всіх підряд ... "грішки" є за всіми.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Andron   
DononeДата: Ср, 30.06.2010, 22:56:18 | Сообщение # 9
Рядовой
Сообщений: 17
Репутация: 4
Награды: 0

Украина, Житомир
Решил заниматься бизнесом- плати налоги. Решил заниматься нелегальной деятельностью- делай это подпольно. А то, чем занимается автор- кротчайшая дорога в анус.
Андрюша, твой номерок уже в налоговой милиции, удачи cool
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Donone   
Andrey-8Дата: Чт, 01.07.2010, 10:35:30 | Сообщение # 10
Quote (Andron)
було б чесніше вказати, що укрчастотнагляд (і база білих/сірих списків) взагалі не може знати про існування тих телефонів що ви тут продаєте. відповідно в білих списках їх IMEI бути аж ніяк не можуть. ))

Я просто вражений вашими знаннями smile неприємно вражений... Знаєте ому ми в Україні так погано живемо? Тому, що ми всі "розумні" тільки от коли до діла доходить то ми нічого не знаємо а ляпаємо язиком все що тільки можна...

Укрчастотнагляд знає про існування телефонів завдяки тому, що покупець надстлає на адресу Укрчастотнагляд заяву із вказанням того що придбав телефон за кордоном (підтвердженням чого є митна декларація) і хоче зареєструвати IMEI в былому списку, таким чином телефон реєструють безкоштовно! Якщо Ви такий розумний то чому не передзвоните в Укрчастотнагляд (телефон не залишаю спеціально а то скажите що то телефон до мене додому і я сам піднімаю трубку... знайдіть телефон в інернеті) і все не дізнаєтесь???
Не демонструйте свою некомпетентність так відкрито... спочатку дізнайтесь вірну інформацію...

Добавлено (01 Июль 2010, 10:28:02)
---------------------------------------------

Quote (Andron)
це все безкоштовно зробити не можуть. так як весь смисл цих баз і є офіційне ввезення товару з уплатою мита. за ваші телефони мита ніхто не платив, відповідно безкоштовно їх в базу не внесуть.
логічно? ))

ось так було б чесніше...

Ви закони взагалі знаєте??? Згідно законів України, фізична особа може ввезти (придбати) за кордоном не більше ніж 2 мобільних телефони (за один день) вартістю не вище 200 Євро і ввезти ці телефони без оподаткування... ЧИТАЙТЕ ЗАКОНИ УКРАЇНИ ПЕРШ НІЖ ЩОСЬ КАЗАТИ!

Добавлено (01 Июль 2010, 10:30:25)
---------------------------------------------

Quote (Donone)
За полнейших лохов тут нас не держи. Как буд-то все такие тёмные и не знают как телефон белым сделать. Вот если бы ты это за покупателя делал, другое дело. А лучше всего напрямую из Китая заказывать. Доставка, примерно, 10-15 дней. Мой телефон через 12 дней прислали. Самостоятельно его делал белым, отправив электронное письмо в этот самый НАГЛЯД. Плюс Китай гарантию официальную на год даёт.
Ты же предлагаешь- дайте мне денег, я куплю вам в Китае телефон и заберу себе нехилый процент за это. Отбеливать будете сами, а я буду тупо банковать и смеяться с того сколько ещё лохов нажуил и нажучу.
Ты тупо посредник, который в принципе не несёт никакой ответственности. А налоговикам я бы посоветовал тебя за яйца взять.

За лохов если Вам так хочется, то Вас могут держать любые люди... Я же работаю нормально и к стати по поводу налогов то я все официально оплачиваю, так что с налоговой проблем нет... Странные Вы люди... Ничего не знаете а зато пишите будто самые умные...

Добавлено (01 Июль 2010, 10:32:57)
---------------------------------------------

Quote (Andron)
Donone, не треба так жостко..
посередники є всюди. і якшо людина не хоче паритися з доставкою і замовленням тел прямо у виробника - хай цим займеться посередник за певну суму.

а по поводу яєць ... так можна хапати не кожного другого, а всіх підряд ... "грішки" є за всіми.

Адекватна реакція приємно вражає... Вам лише залишилось трошки вивчити закони України і тоді будете знати чи правду я кажу чи ні... от тоді і напишіть, будь ласка, в цій темі Ваші вибачення за недостовірну інформацію... ну при бажанні звичайно...

Добавлено (01 Июль 2010, 10:35:30)
---------------------------------------------

Quote (Donone)
Решил заниматься бизнесом- плати налоги. Решил заниматься нелегальной деятельностью- делай это подпольно. А то, чем занимается автор- кротчайшая дорога в анус.
Андрюша, твой номерок уже в налоговой милиции, удачи cool

Вы что мой налоговый инспектор? smile с налоговой у меня как раз все в порядке... спасибо за то что беспокоитесь за меня smile все налоги уплачены... жаль, что у нас такие люди которые ничего не знают а много всего пишут... с такими людьми Украина так и не будет жить нормально... жаль...

(Украина)  
  Блог пользователя Andrey-8   
AndronДата: Чт, 01.07.2010, 10:48:49 | Сообщение # 11
Генерал-полковник
Сообщений: 1246
Репутация: 135
Награды: 36

Украина, Житомир-Хмельницький
Andrey-8, в заголовку вказано:
Quote (Andrey-8)
Продам копии Iphone на 2SIM с белым IMEI

ви ж продаєте тел з IMEI, про існування якого укрчастотнаглід не знає.
а вже потім той хто купить буде якось там вносити до бази...
але з самого початку вони не білі - ось про що я і писав.

p.s. і було б набагато серйозніше щоб ви самі реєстрували імеі (якшо це так просто і безплатно) і покупцю давали готовий продукт.



Сообщение отредактировал Andron - Чт, 01.07.2010, 10:51:31
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Andron   
Andrey-8Дата: Сб, 02.10.2010, 22:17:33 | Сообщение # 12
Quote (Andron)
ви ж продаєте тел з IMEI, про існування якого укрчастотнаглід не знає.
а вже потім той хто купить буде якось там вносити до бази...
але з самого початку вони не білі - ось про що я і писав.

p.s. і було б набагато серйозніше щоб ви самі реєстрували імеі (якшо це так просто і безплатно) і покупцю давали готовий продукт.

Не можу погодитись з Вами, розумієте, коли телефон приходить із-за кордону, то він проходить митний контроль, а також, коли людина починає користуватись телефоном, то IMEI автоматично реєструється в Укрчастотналяд, але потрапляє до "сірого" списку, тоі людині потрібно надіслати листа до Украчастотнагляд із заявою, митною декларацією (яка надається на митниці та прикріпляється до посилки з телефоном) та копією паспорта та ід.коду в такому випадку ЗГІДНО ЗАКОНІВ УКРАЇНИ IMEI телефону реєтрується БЕЗКОШТОВНО телефоном можна користуватись без обмежень... Тобто все ЗІДНО ЗАКОНІВ УКРАЇНИ, всю цю інформацію Ви можете отримати в укрчастотнагляд, телефон як і минулого разу не даю а то скажете що я сам відповідаю на дзвінки... В інтернеті знайдете телефон за 1 хв...

Добавлено (04 Август 2010, 19:46:44)
---------------------------------------------
ВНИМАНИЕ!!! Есть в наличии два телефона!!!

I9+++ = 650грн ПОЛНАЯ ОПЛАТА ЛИШЬ ПРИ ПОЛУЧЕНИИ ТЕЛЕФОНА В РУКИ
F003 = 1150грн ПОЛНАЯ ОПЛАТА ЛИШЬ ПРИ ПОЛУЧЕНИИ ТЕЛЕФОНА В РУКИ

Если Вы найдете где то телефоны дешевле, дайте мне ссылку на то объявление и я сделаю Вам еще более выгодную цену!

Контактные номера телефонов - 0631865770, 0957370086 Андрей

Жду звонков!!!

Добавлено (10 Сентябрь 2010, 14:59:58)
---------------------------------------------
ВНИМАНИЕ! 16-17.09.2010 будут в НАЛИЧИИ следующие модели:

Два телефона G 4 - (Копия iPHONE 4, LCD 3,4, WIFI, JAVA, Экран 480*320, Аналоговое цветное TV, FM, GPRS, MP3, MP4, КАМЕРА 2,0МП) - 1200,00грн
Два телефона I9+++ (2SIM GSM (LCD 3.2, Java, MP3, 3GP, Radio) - 550,00грн.
Один телефон X10 (LCD 3.8, дві камери, Екран 272*480, WIFI, JAVA, Radio, MP3, MP4, 3GP) - 1100,00грн.

По поводу бронирования телефонов или заказа других интересующих Вас моделей прошу звонить мне 0631965770, 0957370086 (Андрей), или пишите на почту [email protected]. Понятно, что кто позвонит будет иметь больше шансов забронировать телефон...
ОПЛАТА ТОЛЬКО ПРИ ПОЛУЧЕНИИ ТЕЛЕФОНА В РУКИ!!!

С уважением, Андрей
0631965770
andrey-8.at.ua

Добавлено (02 Октябрь 2010, 22:17:33)
---------------------------------------------

ВНИМАНИЕ!!!!!!! Открылся сайт в интернете, где Вы можете смотреть характеристики и фотографии всех телефонов.

http://andrey-8.at.ua
Заходите, буду рад видеть Вас на сайте и сотрудничать с Вами.

С уважением, Андрей
http://andrey-8.at.ua
ICQ: 592721951
Skype: andreyp-8
+380957370086
+380631965770



Сообщение отредактировал Andrey-8 - Сб, 02.10.2010, 22:18:20
(Украина)  
  Блог пользователя Andrey-8   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Барахолка, купить-продать » Продам копии Iphone на 2SIM с белым IMEI
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: