Живий Журнал
 
  • Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Жалобная книга » Середня очікувана тривалість життя в Україні 68 р (Біологічний вік випереджує паспортний на 5-10 років)
Середня очікувана тривалість життя в Україні 68 р
blondДата: Пн, 05.12.2011, 22:51:51 | Сообщение # 101
Генерал-полковник
Сообщений: 1408
Репутация: 819
Награды: 113

Украина, zhitomir
Да, стадион Спартак у меня под носом, а в горы - 500 км а те что лучше - еще дальше. Но вы правильно подметили - я люблю экстремальные виды спорта - кто знает английский - adrenaline junkies- это те люди, кто попал в зависимость от скачков андреналина и уже не могут жить нормально, без риска и острых ощущений!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя blond   
VandaДата: Пн, 05.12.2011, 23:04:28 | Сообщение # 102
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (blond)
кто попал в зависимость от скачков андреналина и уже не могут жить нормально, без риска и острых ощущений

Ніколи не розуміла такої залежності - стрибки адреналіну були в справді ризикових для життя ситуаціях і я нізащо не захочу, щоб такі ситуації повторилися. Тому головне для мене це безпека. Якщо спорт хоч трішки може загрожувати життю, моєї ноги в ньому не буде smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
blondДата: Пн, 05.12.2011, 23:44:58 | Сообщение # 103
Генерал-полковник
Сообщений: 1408
Репутация: 819
Награды: 113

Украина, zhitomir
Vanda, Интересно, а вообще у вас ест какая-нибуд "залежнiсть". Если честно, я таких людей не встречала- каждый на чем-то подцеплен....Если не хотите отвечать правдиво, то можете вообще не отвечать smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя blond   
VandaДата: Вт, 06.12.2011, 00:21:52 | Сообщение # 104
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (blond)
а вообще у вас ест какая-нибуд "залежнiсть"

Згубної, шкідливої залежності немає ніякої smile Втім, це не тема цієї гілки.

Що ж стосується екстремальних видів спорту, просто я вважаю, що в сучасному повсякденному житті екстриму і без його пошуків вистачає wink
blond, ви думаєте, я не люблю лижі?? Ще й як! З самого дитинства їжджу на бігових, по рівнині і бажано по прокладеній кимось лижні. Коли я була взимку в Карпатах у справах у мене чомусь не виникло жодного бажання взяти на прокат лижі і спустися. Можливо тому, що напередодні єдиний 18-річний син знайомої загинув в Буковелі, зламавши під час спуску шию. Чи варте задоволення такого ризику? Чи взагалі воно варте будь-якого ризику, який може позбавити людину життя?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
lakmusДата: Вт, 06.12.2011, 00:25:09 | Сообщение # 105
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
Quote (Vanda)
Чи взагалі воно варте будь-якого ризику, який може позбавити людину життя?

А щодо швидкої їзди на авто під музичку що скажете? wink
Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
VandaДата: Вт, 06.12.2011, 00:30:05 | Сообщение # 106
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Quote (lakmus)
щодо швидкої їзди на авто під музичку що скажете

Насправді, вона не така швидка, щоб загрожувати життю водія, тим більше в авто пасивна безпека smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Жалобная книга » Середня очікувана тривалість життя в Україні 68 р (Біологічний вік випереджує паспортний на 5-10 років)
  • Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поиск: