Живий Журнал
 
  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » В дитсадках не вистачає грошей на харчування (Будуть зменшувати порції дитячого харчування в садках?)
В дитсадках не вистачає грошей на харчування
qikreadДата: Ср, 30.11.2011, 15:43:00 | Сообщение # 101
Генерал-полковник
Сообщений: 1108
Репутация: 822
Награды: 55

Украина, житомир
Tatka_я, а какой у вас садик?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя qikread   
nika2010Дата: Ср, 30.11.2011, 15:57:21 | Сообщение # 102
Генерал-полковник
Сообщений: 1186
Репутация: 238
Награды: 119

Украина, Житомир,десь на окраїні
Quote (Tatka_я)
,а сегодня уже в нашем садике всеобщее родительское собрание... странное совпадение однако.

у нас завтра
Offline (Украина)  
  Блог пользователя nika2010   
ДорогенькаДата: Ср, 30.11.2011, 16:22:03 | Сообщение # 103
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Сьогодні зателеофнувала до завідувачки дитсадка 41.

http://zhitomir-online.com/oficial....ya.html

Медсестра даного закладу допитувалась, хто саме із батьків звернувся.

- Як ви взагалі анонімні повідомлення приймаєте та розглядаєте, якщо на звернені немає підпису мами чи батька? - обурюється медсестра.

- На харчуванні дітей не буде ніхто ніколи економити. Харчування дітей здійснюється згідно грошової норми: ясельна група 7 грн. на добу, а садова дошкільна група 9 грн. на добу. Ніхто жодної копійки не має права зекономити на харчуванні. Це надзвичайно серйозно контролюється і санстанцією і різними вищестоячими органами.Ми подаємо звіт по виконанню натуральних і грошових норм по харчуванню дітей.Це буде інспектор управління освіти контролювати і дивитися чи ми в повному об'ємі використали грошову норму.
Батьки вихованців платять 50% вартості від харчування.А ще у нас 5 груп безкоштовних. Це групи логопедичні. Вони взагалі не платять за харчування дітей, а отримують його в повному об'ємі. Ще діти чорнобильці, діти, що мають інвалідність харчуюються безкоштовно. Багатодітні родини платять взагалі 25% вартості за харчування.
І принаймні до цього часу із наших вихователів жодної копійки в заробітній платі ніхто не зняв. Звичайно ж вишукуєм можливості повноцінного фінансування. Дай Боже, щоб знайшли. На наступний рік іде формування бюджету, немає нормального бюджету країни, відповідно не розподілились кошти по регіонам. Гроші вишукуються і все рахується відповідно наших потреб, ще ніякої проблеми АЖ ТАКОЇ немає. Якщо сказати про проблему, то ми, як всі педагоги ждемо на грошову винагороду. Нам її обіцяли в грудні заплатити, ще є дійсно питання проблемне, яке нас всіх турбує і хвилює. А решта, я думаю все під контролем і буде фінансовано в повному об'ємі. В фінансування закладаються всі наші потреби і вивчаються всі можливості звідки можна взяти кошти.
Ми не скаржимось, я навпаки говорю, щоб діти відвідували дитячий садок, бо тут добре і навіть краще, ніж в деяких сім'ях, бо не кожна сім'я може ось так дитину прохарчувати, як ось харчуються у нас, - коментує завідувачка дитсадка Любов Андріївна.


Сообщение отредактировал Дорогенька - Ср, 30.11.2011, 16:22:52
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
qikreadДата: Ср, 30.11.2011, 16:23:33 | Сообщение # 104
Генерал-полковник
Сообщений: 1108
Репутация: 822
Награды: 55

Украина, житомир
Quote (Дорогенька)
е буде інспектор управління освіти контролювати

Буде ведмідь контролювати, чи бджоли добре мед освоіли
Offline (Украина)  
  Блог пользователя qikread   
Tatka_яДата: Ср, 30.11.2011, 16:29:19 | Сообщение # 105
Генерал-майор
Сообщений: 372
Репутация: 65
Награды: 27

Украина, Житомир
qikread, у нас 55 Сказка(на полевой)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Tatka_я   
qikreadДата: Пт, 02.12.2011, 16:30:52 | Сообщение # 106
Генерал-полковник
Сообщений: 1108
Репутация: 822
Награды: 55

Украина, житомир
Новини з фронту :
Завідуюча сьогодні збирала вихователів і сказала. якщо вияснить, хто проговорився, то звільнить. Добре, що ім"я вихователя та моє (по якому можна виявити групу і того ж вихователя ) залишилося в таємниці.
От вам і спроба виявити розмір порцій у дитсадку! Отже, не все так чисто у королівстві датському!

Добавлено (02 Декабрь 2011, 15:30:52)
---------------------------------------------
Ну, про що велась мова на батьківських зборах?

Offline (Украина)  
  Блог пользователя qikread   
sirenaДата: Пт, 02.12.2011, 16:50:51 | Сообщение # 107
Генерал-лейтенант
Сообщений: 687
Репутация: 239
Награды: 25

Украина, Житомир
Quote (qikread)
не все так чисто у королівстві датському!

Та отож бо й воно! smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя sirena   
ДорогенькаДата: Пт, 02.12.2011, 16:58:24 | Сообщение # 108
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Quote (qikread)
Завідуюча сьогодні збирала вихователів

знову?
елекронні ваги у Вас уже на стрьомі?
в понеділок можу завітати в дитсадок на обід...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
qikreadДата: Пн, 05.12.2011, 18:07:33 | Сообщение # 109
Генерал-полковник
Сообщений: 1108
Репутация: 822
Награды: 55

Украина, житомир
це я просто дописала повідомленняя, а його добавили до старого але з новою датою, Дорогенька, не переживайте.
Боюсь, що ходити в садочок - марна справа, проблема лежить набагато глибше, або, правильніше сказати - вище. Я була сьогодні. в пятницю 2,12,2011 у завідуючої, вона дуже переживала, що це копають під неї або її звинувачують в поганому харчуванні дітей.
Однак фінансування визначається міськвиконкомом, а вже садочки вираховують своє меню відповідно до виділеного фінансування і постачальників. які виграли тендер, тендер знову-ж таки оголошується міськвиконкомом і переможець тендеру обирається тендерним комітетом.
відповідно до купки законів, граничні [color=blue]фінансові норми на харчування однієї дитини на один день встановлює місцева влада. у житомирі ця норма становить 7 грн і 9 грн на день [/color]на одну дитину, і вона вже років пять а можливо і більше не переглядалася.
Але погодьтеся, що 9 грн навіть 4 роки тому - це 2 долара США до кризи 2008р, і відповідно набір продуктів одни, а 9 грн зараз це 1,12 долара США і абсолютно інший набір продуктів. при тому, що тільки офіційна інфляція 10-11%, і ціни на продукти зростають.
Приклад рішення міськвиконкому іншого міста :

Про організацію харчування дітей у школах – інтернатах, дошкільних та загально- освітніх навчальних закладах освіти на 2011 рік

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства», ст.25 Закону України «Про освіту», ст. 33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», ст. 22 Закону України «Про загальну середню освіту», ст.16 Закону України « Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз», ст.30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.92 № 258 «Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.1 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.02 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.04 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.01 № 1752 «Про норми харчування для осіб, хворих на туберкульоз та інфікованих мікобактеріями туберкульозу», Порядку організації харчування дітей в навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.05 № 242/329, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.06.05 за № 661/10941 , Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.02 за № 667, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.12.02 за № 953/7241, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.06 за № 298/227, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 05.05.06 за №523/12397, на виконання рішення виконавчого органу Київської міської ради ( Київської міської державної адміністрації) від 30.12.10 № 573/5385 «Про бюджет міста Києва на 2011 рік», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22.02.11 № 236 «Про організацію харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх закладів м. Києва комунальної форми власності» з метою забезпечення на належному рівні харчування дітей в дошкільних закладах, школах - дитячих садках, школах – інтернатах, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, напівсиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей з неблагонадійних сімей, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які є вихованцями в закладах освіти:

1. Встановити в дошкільних навчальних закладах та для дітей дошкільного віку шкіл-дитячих садків грошові граничні норми на харчування одного вихованця в день за віковими групами:

1.1 у дошкільних навчальних закладах та для дітей дошкільного віку шкіл – дитячих садків загального типу триразове харчування:

у групах раннього віку – 10,60 грн.;

садових групах – 15,80 грн.



1.2 у дошкільних навчальних закладах санаторного типу різних профілів №№ 188, 399, 803 триразове харчування :

в групах раннього віку – 13,20 грн.,

садових групах – 17,00 грн.



1.3 у дошкільних навчальних закладах санаторного типу із захворюваннями шлунково-кишкового тракту № 45, 151, 556 п’ятиразове харчування :

в групах раннього віку – 14,80 грн.;

садових групах – 18,90 грн.



1.4 у дошкільних навчальних закладах та школах – дитячих садках загального типу тільки для груп із цілодобовим перебуванням дітей для додаткового прийому їжі :

в групах раннього віку – 12,72 грн;

садових групах – 18,96 грн.



1.5 у дошкільних навчальних закладах санаторного типу №№ 163, 763 для дітей із малими та затухаючими формами туберкульозу п’ятиразове харчування:

в групах раннього віку – 18,80 грн.;

садових групах – 22,80 грн.;



1.6 у дошкільних спеціальних навчальних закладах №№ 435, 676, 72 (групи), для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку :

в групах раннього віку – 10,60 грн.;

садових групах – 15,80 грн.;



1.7 для дітей, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС при наявності відповідних документів за рахунок державного бюджету:

в групах раннього віку – 11,50 грн.;

садових групах – 16,30 грн..



2. Встановити у 2011 році розмір батьківської плати за харчування дітей дошкільного віку у дошкільних навчальних закладах та школах – дитячих садках 50% від вартості харчування на день в залежності від віку дітей та режиму роботи установ, за винятком пільгових категорій дітей, встановлених чинним законодавством.



3. Встановити в загальноосвітніх навчальних закладах та школах-інтернатах грошові граничні норми на харчування одного вихованця в день за віковими групами:

3.1 в школах – інтернатах № 5, 6, 19, дитячому будинку «Малятко» п’ятиразове харчування:

від 3 до 6 років (вихованці дошкільних груп) - 20,95 грн.;

від 6 до 10 років (вихованці 1-4 класів) - 23,50 грн.;

від 10 до 13 років (вихованці 5-7 класів) - 26,90 грн.;

від 13 і старше (вихованці 8-12 класів) 28,00 грн.



3.2 в загальноосвітніх навчальних закладах для одноразового харчування:

від 6 до 10 років (учні 1-4 класів) - 6,70 грн.;

в школах-дитячих садках

від 6 до 10 років (учні 1-4 класів) - 4,85 грн.



3.3 в загальноосвітніх навчальних закладах для учнів 5-11 класів, що перебувають на диспансерному обліку відповідно до медичних довідок:

від 10 років і старше (учнів 5-11 класів) - 7,35 грн.



3.4 з метою створення належних умов навчально-виховного процесу протягом повного дня для учнів 1-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей,

позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» забезпечити :

4

учнів 1-11 класів сніданками - 4,23 грн.;

обідами :

від 6 до 10 років (учні 1-4 класів) - 6,70 грн.;

від 10 років і старше (учнів 5-11 класів) - 7,35 грн.;

учнів, що відвідують групу продовженого дня із числа цих

пільгових категорій додатковим обідом - 6,70 грн.;

учнів 1-4 класів, що навчаються в школах-дитячих садках цих

пільгових категорій триразовим харчуванням - 15,80 грн.



3.5 в загальноосвітніх навчальних закладах для дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та є інвалідами при наявності відповідних документів за рахунок державного бюджету:

від 6 до 10 років (учні 1- 4 класів) - 13,8 грн.;

від 11 до 14 років (учні 5- 8 класів) - 16,0 грн.;

від 15 до 18 років (учні 9- 11 класів) - 17,9 грн.



4. Зберегти в штатних розписах загальноосвітніх навчальних закладах одну посаду інспектора з харчування та в загальноосвітніх навчальних закладах та школах-інтернатах в межах фонду оплати праці 0,5 ставки медичної сестри з дієтичного харчування.



5. Витрати на харчування дітей проводити в межах коштів, які затверджені в кошторисах доходів і видатків установ освіти на 2011 рік.



6. Це розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.



7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Міщенко В.М., Стволова В.Л. згідно розподілу обов`зків.

Голова П. Матвієнко

Добавлено (05 Декабрь 2011, 17:07:33)
---------------------------------------------
http://zhitomir-online.com/oficial....ye.html - стаття на рахунок фінансування харчування дітей у дитсадках

Offline (Украина)  
  Блог пользователя qikread   
НескучныйДата: Пн, 05.12.2011, 20:01:04 | Сообщение # 110
Генерал-майор
Сообщений: 392
Репутация: 85
Награды: 36

Украина, Житомир
Offline (Российская Федерация)  
  Блог пользователя Нескучный   
CobaltДата: Пн, 05.12.2011, 21:52:54 | Сообщение # 111
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Нескучный, прикольно! biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
НескучныйДата: Вт, 06.12.2011, 00:15:42 | Сообщение # 112
Генерал-майор
Сообщений: 392
Репутация: 85
Награды: 36

Украина, Житомир
Cobalt, smile
Offline (Турция)  
  Блог пользователя Нескучный   
LesikPsih7Дата: Вт, 06.12.2011, 00:42:57 | Сообщение # 113
Психологиня
Сообщений: 811
Репутация: 319
Награды: 30

Украина, Житомир
Я видела у себя в садике в групах вроде еда нормальная. Такое как дома готовят - суп, борщ, голубцы, рыба, котлеты, картошка, каши молочные и простые, компот, блины. Мой сын тоже вроде на еду дома не набрасывается, приходя с садика. Неужели может всё измениться?
Offline (Украина)  
  Блог пользователя LesikPsih7   
МэгДата: Вт, 06.12.2011, 02:31:56 | Сообщение # 114
Генерал-майор
Сообщений: 463
Репутация: 527
Награды: 176

Украина, Житомир
Не берусь судить насчет остальных садиков, не знаю... а у нас в 69м деток кормят неплохо...
На обед, например, тарелка супа (не блюдечко, стандартная такая тарелка) на курином бульоне, голубцы 2 штуки, тоже не маленькие... ну + еще хлеб, огурчик соленый, компот...
Мне бы хватило наесться smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Мэг   
qikreadДата: Вт, 06.12.2011, 10:13:37 | Сообщение # 115
Генерал-полковник
Сообщений: 1108
Репутация: 822
Награды: 55

Украина, житомир
Моя доця приходить додому і каже - " я проголодалася" smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя qikread   
lenka_kozlovaДата: Вт, 06.12.2011, 12:16:50 | Сообщение # 116
Подполковник
Сообщений: 142
Репутация: 86
Награды: 14

Украина, Житомир
Quote (qikread)
і каже - " я проголодалася"

В нашем садике (я думаю, что и в остальных так же) завтрак и обед полноценные, т.е. - суп, кашка, мяско (рыбка, сосиска), овощи, хлеб, чай(компот)...., а вот ужин легкий - булочка (блинчики) и чай.
Поэтому дети приходят домой проголодавшиеся...
Основную порцию питания дают в обед, а мамочки в любом случае дома докармливают.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя lenka_kozlova   
sirenaДата: Вт, 06.12.2011, 14:29:46 | Сообщение # 117
Генерал-лейтенант
Сообщений: 687
Репутация: 239
Награды: 25

Украина, Житомир
Quote (qikread)
Моя доця приходить додому і каже - " я проголодалася"

qikread, мне кажется, здесь все зависит от ребенка. Я в садике была любительницей поесть. Причем в садике ужин был полноценный. Так, мама рассказывала, что я доедала за другими детьми на ужин котлеты, запеканки и другую на мой взгляд вкусную еду и еще очень непрочь была покушать дома, после садика.:)
Сейчас по мне не скажешь, что я очень люблю поесть. Так что, Вашей доце - на здоровье! smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя sirena   
qikreadДата: Чт, 12.01.2012, 21:54:11 | Сообщение # 118
Генерал-полковник
Сообщений: 1108
Репутация: 822
Награды: 55

Украина, житомир
Залежить не від дитини, адже не тільки я турбуюся про те, чи сите моє дитя.

http://volyn.infomagic.ru/novosti....grozoyu ось норми, встановлені у Луьку, і те, їм не вистачає фінансування на нормальне харчування діток. є стаття -http://www.nbuv.gov.ua/portal/soc_gum/tovary/2010_2/19.pdf за 2010 р. про недостатність харчування у дитсадках на прикладі Черкаського дитсадку. Чому у Житомирі харчування дітей мало кого турбує?

Добавлено (13 Декабрь 2011, 10:50:47)
---------------------------------------------
При цьому, на одну дитину в дошкільному навчальному закладі, відповідно до норм Кабміну, вартість харчування мала би складати 18 гривень 60 копійок.
http://tsn.ua/groshi....ey.html

Добавлено (12 Январь 2012, 20:54:11)
---------------------------------------------
Повертаюся до теми знову.
на сайты міськвиконкому був проект рішення про підняття вартості харчування дітей у закладах освіти, де б дізнатися, прийнято постанову чи ні?

Offline (Украина)  
  Блог пользователя qikread   
BorisДата: Чт, 12.01.2012, 22:06:08 | Сообщение # 119
Генерал-лейтенант
Сообщений: 642
Репутация: 262
Награды: 34

Украина, Житомир
Quote (qikread)
При цьому, на одну дитину в дошкільному навчальному закладі, відповідно до норм Кабміну, вартість харчування мала би складати 18 гривень 60 копійок.
http://tsn.ua/groshi....ey.html

Мені сподобався ось цей коментар до вашого посилання:-
"неуважний чи необізнаний журналіст не знає, що виконавчий комітет не належить до відділу освіти, а тому потрібно писати що фінансові відділи при державних адміністраціях якими керують державні службовці на чолі з М. Я. Азаровим та В.Ф. Януковичем економлять на харчуванні дітей в українських школах. причина - їх діти та рідня там не вчиться тож і годувати нікого їм... також, автор статті, в професійній підготовці якого не аби який сумнів, мав би знати, що офіційно кожній дитині україни, що вчится в ЗОШ на харчування в їдальні виділяється щонайменше 4 грн 50 коп за рахунок батьків цих дітей... держава, жодним чином і ніяк інакше про харчування цих дітей не піклюється. тож. якщо батьки не взмозі забезпечити щодня 4,5 грн своїй дитині - то вона сидітиме в школі голодна. тож. перш ніж писати свою маячню - спочатку станьте журналістом... або вчителем :)"
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Boris   
qikreadДата: Пт, 13.01.2012, 18:32:03 | Сообщение # 120
Генерал-полковник
Сообщений: 1108
Репутация: 822
Награды: 55

Украина, житомир
на мій запит про виконання норм харчування у дитсадках отримала відповідь з управління освіти:
"по основним продуктам харчування норма харчування у ДНЗ станом на 01,11,2011 року виконується : віком від 1до 3 років на 73%, віком від 3до 6 років на 61%."
Offline (Украина)  
  Блог пользователя qikread   
HoakinaДата: Пт, 13.01.2012, 19:07:02 | Сообщение # 121
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
qikread, такое впечатление, что послле НГ стали ещё хуже кормить, дитё приходит голодное совсем.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
qikreadДата: Пт, 13.01.2012, 20:42:58 | Сообщение # 122
Генерал-полковник
Сообщений: 1108
Репутация: 822
Награды: 55

Украина, житомир
Hoakina, ну так постанову про збільшення фінансування міськвиконком не прийняв, а ціни, як відомо, на місці не стоять, у нашому садочку, таке врження, що четверть блюд у меню або з капусти, або містять капусту, бо дешева. Ми поки вдома - хворіли, вийде доця в садочок - буду розбиратися з цим питанням, офіційна відповідь відділу освіти є, на її основі можна писати звернення в міськвиконком, бажано колективний лист.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя qikread   
HoakinaДата: Пт, 13.01.2012, 21:54:28 | Сообщение # 123
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
qikread, по їдеї ми повинні платити менше за невиконані умови.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
qikreadДата: Пт, 13.01.2012, 22:02:51 | Сообщение # 124
Генерал-полковник
Сообщений: 1108
Репутация: 822
Награды: 55

Украина, житомир
Hoakina, не зрозуміла вашої логіки - батьківська оплата за дитсадок - це 50% вартості харчування дітей, а не оплата послуг садку (опалення, ЗП вихователів і т.п. - це оплачкує бюджет)
А ситуація склалася така- наведу приклад, що для повноцінного меню треба наприклад,18 грн на харчування однієї дитини на день, а грошей виділили лише 10 грн. І ось у ці 10 грн намагаються втулити продукти, які подешевше, аби дітей хоч чимось кормити.
Ще таке, як складаються тендери на закупку продуктів на дитсадки, школи, і т.д, я не знаю, але самостійно і лізти напевно буде лячно.

Добавлено (13 Январь 2012, 21:02:51)
---------------------------------------------
І якщо ви будете платити менше, то відповідно, продуктів на харчування буде ще менше

Offline (Украина)  
  Блог пользователя qikread   
HoakinaДата: Пт, 13.01.2012, 22:25:53 | Сообщение # 125
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
qikread, виходить, що якщо ми платимо за норму, а її не докладають, то ми маємо платити менше. Тобто Ви платите за 100 грам масла, а Вам дають 80. Це обман. Або змінювати норму, або нормально тендери проводити, а не купляти найдорожчі продукти у своїх. Або підвищувати плату. Одним словом, ми отримуємо за свої гроші неповну послугу (харчування) і це треба виправляти. Не думаю, що крім батьків, ця проблема когось цікавить. І навіть якщо піднімуть плату за харчування я не сумніваюсь, що через півроку не виникне знову ця проблема. Знову ж - це система, вигідна комусь. А діти - її заручники.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » В дитсадках не вистачає грошей на харчування (Будуть зменшувати порції дитячого харчування в садках?)
  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск: