Одразу двоє житомирян стали переможцями «Гранд Коронація Слова - 2015»!
Найкращим твором в номінації «Пісенна лірика для дітей» журі визнало пісню «На старому горищі» Володимира Шинкарука з Житомира. Цей твір також отримав спеціальну відзнаку від дитячого колективу «Зернятко».
Володимира Шинкарука також відзначено спеціальною відзнакою в галузі «Пісенна лірика» за твір «9 грамів»
Статуетку та диплом за відомого автора й виконавця, режисера й письменника отримала донька - заслужена артистка України Ірина Шинкарук.
Також спецвідзнаку від сайту БараБука і сертифікат на інформаційну підтримку майбутньої книжки у просторі української дитячої книги отримав художник і письменник Кузько Кузякін (Дмитро Кузьменко, теж житомирянин) за твір «Я, трамвай і зоопарк»
На початку цього тижня директор видавництва «Основи» Дана Павличко прочитала у книгарні «Хармс» лекцію на тему «Що робити, щоб люди читали книги?». Platfor.ma записала її найцікавіші думки про те, що в Україні нецікаво подають інформацію про книжки, як школа знищує бажання цікавитися літературою і про те, як маркетинг і піар допомагають читанню.
Всім любителям української літератури! Раджу вам українських літературно-художній журнал «Дніпро». Журнал орієнтується на смаки сучасного читача і взагалі в ньому публікується багато класних сучасних українських авторів. В журналі присутні різні рубрики: проза, сучасна поезія, драма та ін. Журнал дуже сучасний та молодіжний, в ньому публікуються багато українських авторів. Раджу!!! www.dnipro-ukr.com.ua/
Кузьменко Дмитро (Кузько Кузякін) | Художники-ілюстратори Народився 12 травня 1984 року. Має дві вищі освіти: педагогічну й журналістську. КМС із велосипедного туризму.
Працював редактором та ілюстратором кількох дитячих журналів («Пізнайко», «Професор Крейд», «Артек»). Проілюстрував 11 книжок для українських і зарубіжних видавництв: «Видавництво Старого Лева» («Зубасті задачки», «Арфа для павучка», «Як не заблукати в Павутині»), «Amea», «Publicat», «Азбукварик», «РИПОЛ».
Відзначений у кількох літературних конкурсах («Коронація слова», «Корнейчуковськая премия», «Смолоскип», «Белая скрижаль», «Витоки» тощо). Стипендіат програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia».
Автор книжок «Зубасті задачки» («Видавництво Старого Лева»), «Росли груші на вербі!» (журнал «Радуга») та «Кожен може стати принцесою» (2015, у співавторстві з Євгенією Добровою, видавництва «Pelican», рос. мовою – у видавництві «Clever», Росія).
«Шапочка і Кит» зустрінуться з читачами у Житомирі. Презентація книжки Катерини Бабкіної «Шапочка і кит».
Відома українська письменниця Катерина Бабкіна 24 січня презентує у Житомирі книжку «Шапочка і кит» - книжку про життя, любов, віру в чудеса і рак крові. Під час презентації Катерина поспілкується з читачами, відповість на запитання та розповість про книжку. «Ми чекаємо на зустріч як з дорослими, так і з дітьми, - каже Катерина. «Шапочка і кит» - чудовий початок і привід до розмови про інакших, людей, які живуть серед нас і разом, але мають інші можливості, відмінні від наших, мають свої небезпеки, хвороби і потреби, але так само мають бути любленими і щасливими, привід допомогти тим, хто цього так потребує». Фрагменти книжки під час презентації прозвучать у авторському виконанні. Книжка «Шапочка і кит» вийшла у Видавництві Старого Лева наприкінці 2015 року. Ілюструвала книжку Юлія Пилипчатіна. 5 гривень з вартості кожного примірника видавництво спрямовує у благодійний фонд «Таблеточки», що опікується онкохворими дітьми. Авторка книжки Катерина Бабкіна оголосила онлайн-челендж #shapochka_i_milion_na_tabletochki – протягом 2016 року вона планує зібрати за допомогою книжки один мільйон гривень для фонду. «Шапочка і кит» - дуже доросла книга для дітей. Одного весняного дня маленький хлопчик зустрічає кита і вони стають приятелями, переживаючи неймовірні пригоди, - на цьому закінчується дитяча історія і починається недитяча, бо хлопчикові 8, але він ще ніколи не був у школі, останній рік він прожив у лікарні, бо хворіє на лейкоз, йому не можна спілкуватися з однолітками, собаками та іншими потенційно небезпечними об'єктами, його мама і тато розлучені і мама будує взаємини із новим бойфрендом, що не сильно подобається бабусі, з якою вони живуть, а тато... а тато також має про це свою думку. Іншими словами, життя маленького хлопчика Шапочки надто звичайне і надто подібне на справжнє життя, тобто на життя, про яке не пишуть в дитячих книжках зазвичай.
На заході можна буде придбати книгу та отримати автограф автора. Модератор – Марія Соломіна.
27 марта в Одессепрошла презентация книги Армана Цыбульского «Гейзер Энцелада» и я как человек которого интересует подобные мероприятия, не могла обойти стороной, вследствие чего, хотела бы поделиться с вами своим впечатлением. Презентация прошла в уютном заведении «Книгарня – Кав*ярня», заведение очень уютное и практичное. Спокойная музыка, душевные разговоры атмосферное чтение стихов, образно говоря атмосфера была вкусной. Во время презентации меня угостили ароматным кофе, что есть очень приятным моментом данной презентации. Арман порадовал всех присутствующих прочтением своих стихов которые никого не могли оставить равнодушными. Во время презентации велось активное обсуждение различных тем, было много вопросов и даже споров. Ни один вопрос Арман не оставил без внимания и всем ответил на задаваемые вопросы. Во время обсуждения книги, Арман сказал, что стихи собирались в полноценный сборник на протяжении всей жизни, и не вооруженным взглядом это было заметно. Стиль написания Армана задевает за живое, по скольку Арман очень красиво и тонко преподносит чувство «Любовь», после прочтения стихов, лично у меня осталось приятное литературное послевкусие. В сборнике Арман совместил две совершенно разные тематики, что есть очень интересным для читателей. Арман поделился, что сейчас пишет еще одну книгу, но на сей раз это будет роман. Все хотели по быстрее узнать, что же это за книга, о чем и когда будет ее презентация, но Арман оставил интригу, единственное что было сказано, что это роман в котором он постарается роз крыть все цыганские традиции. Безумно интересно, что это будет, Арман заинтересовал всех гостей ну и конечно же меня. По окончанию своей статьи могу только лишь посоветовать приобрести сборник стихов «Гейзеры Энцелада», особенно если в вашей жизни мало романтики. После прочтения стихов Армана, происходит некое духовное наполнение, которое влечет за собой.
Хочу обратить Ваше вниманиена аудиокниги. Учась в школе, часто не читала, а слушала книги заданные по литературе. С русской проблем небыло. И художественное чтение и аудио спектакли на выбор. Украинских школьных произведений в аудиокнигах почти нет, о спектаклях вообще молчу. Почему никто этим не занимается? Это ведь намного важнее, чем улицы переименовывать.
Любі друзі (як любив казати наш колишній президент :)), а в мене таке питання до знавців української літератури. Чи є в нас сучасні автори, які пишуть цікаву
1. Фантастику:
1.1. Космічно-епічну, нехай навіт і наївну, проте щиру (типу "Зоряних королів" Гамільтона або "Нескореної планети" Гаррісона)
1.2. Кіберпанк (чи є в нас свої Гібсони? або хоча б щось подібне, бо Україна, якщо подумати - це країна киберпанку що переміг; "hight tech, low life" - це 100% про нас: у кожного 4-ядерний смартфон у кишені і 100мегабітний інтернет вдома, а дороги в ямах, сміття скрізь і собаки безпритульні як кабани вже повиростали, бігають по місту зграями)
2. Пригоди. Нормальні такі пригоди. Я тут недавно у барі чув історію про місцевого пацика, який поїхав із копачами діамантів в Африку, перекладачем (пацик кількома мовами володів досконало). І про його пригоди. Блін, може воно і брехня, але б книжку такого плану я б купив. Про далекі країни, про сміливих людей, про контрабандистів та шукачів скарбів, зрештою про слонів :)
3. Детектив. Якось я не бачу нормального українського детективу. При тому що в нас добіса корумпована країна, а повага до закону - не найсильніша риса (будь-якого) україньця, таке враження що ніхто не пише детективів. Дивно, матеріалу-то візок і дві рожеві валізки.
Якось я не бачу нормального українського детективу
Кокотюху шукайте. Це прізвище ))) він просуває український детектив і пише непогані романи. https://uk.wikipedia.org/wiki....8%D1%87 щодо подорожей, то Артем Чапай пише чудові речі, але документальні, хоча щось і художнє написав, я читала тільки документальні https://uk.wikipedia.org/wiki....0%D0%B9 фантастика теж є, російською, правда. Як нагадаю, то відпишусь. Сучліт не моя спеціалізація. Ну і читаю я більше класику, в тому числі фантастики.
Сообщение отредактировал Hoakina - Чт, 14.04.2016, 16:58:09