Шановні матусі й татусі, та усі, хто вірить у дива! Чекаємо на вашу допомогу. Нам потрібні ваші відгуки про наші книги. Якщо у вас є на полиці книга видавництва «Час майстрів» і ви дійсно вважаєте її необхідною настільки, що готові запропонувати прочитати своїм близьким, то запрошуємо вас взяти участь у новій акції #РЕКОМЕНДУЮ_ПРОЧИТАТИ від видавництва «Час майстрів» та #виграти#книжку «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері.
Не знаю как про самих авторов, но вот читать на украинском могу только юмористические вещи. Серьезные как-то не воспринимаю, звучит все как стеб или сарказм. Украинский же юмор очень люблю.
Не знаю как про самих авторов, но вот читать на украинском могу только юмористические вещи. Серьезные как-то не воспринимаю, звучит все как стеб или сарказм.
А ви пробували перейти на українську і читати все в оригіналі? Попробуйте, не пожалкуєте.
Житомирський коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка та вінницьке видавництво «Теза» продовжують започатковану серію уроків-зустрічей з українськими письменниками. 15 березня школярі 7-х класів трьох загальноосвітніх шкіл матимуть нагоду поспілкуватися з Мариною Павленко!
Марина Павленко - письменниця, художниця і педагог. Народилася 1973 року на Львівщині. Освіту здобула в Уманському ДПІ ім. П. Тичини. Спочатку працювала вчителькою початкових класів Уманської міської гімназії, продовжуючи родинну справу: обоє батьків пані Марини – вчителі. Від 2000 року викладає на кафедрі української літератури і українознавства того ж Уманського педуніверситету.
Живе і працює в Умані, виховує двох доньок.
Друкує вірші і прозу з 1990 року. Відтоді вийшли друком окремі дитячі книжки, пізніше – серія книжок про Русалоньку із 7-В.
Співпрацює з багатьма українськими видавництвами, зокрема вінницькою «Тезою», київськими «Смолоскипом», «Час Майстрів» та «Гранями-Т». Також Марина Павленко регулярно дописує до всеукраїнських дитячих видань «Ангелятко» та «Ангеляткова наука». Як художниця ілюструвала чимало збірок, зокрема й власні. Була переможницею і лауреаткою низки літературних конкурсів, серед яких «Гранослов», «Смолоскип», «Коронація слова» та інші.
Казка Марини Павленко «Півтора бажання» ввійшла до офіційної шкільної програми для 2 класу.
Перша частина циклу «Русалонька із 7-В…» введена для загальнообов’язкового вивчення в 7 класі загальноосвітньої школи.
Також перша, друга і четверта частини цього циклу відзначені міжнародною літературною премією «Коронація слова».
Гайда на грайливі читання: #житомирчитає дітям уголос. У рамках фестивалю Maisternia Mista Zhytomyr 2017 запрошуємо дітей та батьків на інтерактивні читання книжок дітям уголос.
15 червня, в четвер, об 11:00 всіх зустрічатиме хвацький пірат з-посеред дитячих письменників житомирянин Кузько КузякінДмитро Кузьменко зі своєю темною історією «Біла трішки чорна-пречорна книжка». Він не просто почитає свою книжку, а й разом із дітьми проведе серйозні (і не дуже) експерименти.
17 червня, в суботу, о 10:00 дитячий читацький клуб із Києва Букмоль захоплюватиме вигадливою книжкою в картинках Олівера Джефферса «Велика паперова крадіжка». Це буде читання-чаклування: під час нього діти самі зможуть доповнити історію своїми розповідями, а також своїми руками створити її героїв із кольорового паперу.
Читати книжки дітям уголос – це корисно, весело, розумно.
Переглядаючи тему, помітила коментар про Надію Гербіш та її книги "Теплі історії до кави", "Теплі історії до шоколаду". Я теж в свій час купилася на гарну обкладинку, смачні заголовки до текстів, ну і не знаю на що там ще. Що ж було після прочитання? Такі книжки потрібно читати довгими зимовими вечорами, коли за вікном мороз, а читач з чашкою кави занурився під плед чи ковдру. Книга приємно оформлена. Читаючи її, не покидає відчуття ідилії, комфорту. Але як на мене все занадто якесь приторно-солодке, зефірне. Здається, що це не книга, а щоденник дівчини-підлітка, яка постійно перебуває у ванільному світі. Особливо сюжету немає. Все якісь описи, роздуми... одну книжку ще прочитала, на другу вже не вистачило терпіння.
Презентація нової книги Макса Кідрука у Житомирі відбудеться 17 жовтня о 17:30 у Житомирському коледжі культури і мистецтв ім. Івана Огієнка (вул. Святослава Ріхтера, 22-А)