Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Admin, MOKRIZZONNI, zirka, Irda  
Форум Житомира » Форум турклуба Полесье » Поліське Джерело » Мікроблог з описом мандрівок...
Мікроблог з описом мандрівок...
MOKRIZZONNIДата: Чт, 23.02.2012, 00:26:02 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
"Вело Фото Зима" vol1 2012

В неділю 19-го лютого відбулась велофотопокатушка з друзями "оффроад" ламаючи наше впевнення що велосезон закінчено до весни smile
Досягнуті цілі:
1) Урочистий проїзд по центральним снігоковзанкам міста з ціллю популяризації зимового велоруху серед ...водіїв ))
2). Відвідання замерзлого парку Гагаріна з ціллю отримати естетичне задоволення..поки все під снігом (((( та виявити останніх аборігенів того лісу методом фотополювання ))))
3).Переїзд в с.Зарічани з ціллю відвідання незайманого (думалось нам) лісу "Вовчі Гори"
4). Нежданий проїзд нами вглиб лісу по широкій прочищеній трасі розминаючись із шашликарями на машинах впаданієм в сугроби smile
5). Пронесення своїх залізних друзів на плечах, для ознайомлення їх із сугробами власне "Вовчих Гор" зсередини
6).Підкорення найвищої вершини-гори Вовча happy
7). Велопробіг розтопленим снігом по льодовищу Гуйви до Гідропарку
8). Спортивно-оздоровчі вправи учасників: Моржування та вправи на брусьях під оплески дєвочек happy
9). Роздача автографів дєвочкам та фотозйомка на памнять happy
10).Велопробіг додому.
Емоцій купа, вражень мішок, вєліки промерзлі, термоси з медовим чаєм спустілі...
Карта-схема ( велика картінка -можна збільшувати та розглядати)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Пн, 27.02.2012, 20:12:51 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Флуд аднака , але якщо в тему то нє ..
В неділю колєгі з "ВелоЖитомира" влаштували на тих же Вовчих Горах давку з правом найшвидше пройти процедуру купанія в новостворених притоках Гуйви посеред того лісу з мудрёною назвою "Кросс-кантрі гонка"
Прохання всім хто був та хоче забрати завтра свої фото у Дізеля в "Горі". Всього 180Мб (повнорозміри). Чекаю у когось свої як я там поплавав. І..Гудман прості -зніс тебе невзначай ібо ж ти мені не конкурент та і я не претендував там особо, на сліках і без "форми". wacko


Пасіба організаторам за таку "живу" підготовку!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Чт, 15.03.2012, 00:51:29 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Відбувся омріяний похід "Білосніжна Чорногора" 5-11 березня в неочікуваній редакції від нашої всюдисущної доленосності biggrin тьху, простіше було жестоко, і боляче((
Що було зроблено:
Передано посильну допомогу колєгам з ГО "Стежки" для ремонту колиб в сезон
Колиби було оклєєно соц.рекламою із закликом берегти ці колиски людства (соц.елемент), оскільки з початку року їх якийсь невидимий фронт спалює одну за одною angry
Знайомства та наводящими питаннями дослідження цілої жмені різношорстних туристів і туристочок
Радіальні виходи та траверс хребта (ходова частина)
На вершині г.Чорна Гора


Також під впливом участі в святковому шумно-гамірному Чорногірському зконцентрувалася мисль в тему про причини та наслідки Чорногірської навали останні роки, першу причину з яких додано в блог.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Сб, 14.04.2012, 18:59:38 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
1-9 Квітня відбувся красівєнний велопохід "Дерев`яними храмами ЛЬвівщини"

Ви уявіть собі, є в Україні островки, в яких зберігається гігантський самовідданий Труд працьовитих селян, які то все вирізьблювали, тесали, кололи, сплавляли... і на тому воздвигали Храм своєї Віри у вигляді церков.Так, незалежно від конфесій та різних релігіозних поділіів -Храм Віри у всіх один.Й ті ж островки - пам`ятки таки, але не архітектури як на табличках, а всього одразу, Праці, народних талантів, Пам`яті. Варто заглибитись в них, віднайти ключників, побувати всередині, у священників вдома що розкажуть як селяни від татар свого часу за ніч розбирали свої святині й ховали по горам, а в радянські часи в озерцях ховали колоколи, що тепер знайшли своє місце в дзвіницях...
"Сколько чудес за туманами кроется..." В.Высоцкий. happy

Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Пт, 27.04.2012, 13:01:25 | Сообщение # 5
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
14-22 квітня відбувся велопохід "Дерев`яними храмами Львівщини.Захід"

що переріс просто формат велопохіду...за всіма ознаками але про те іншим разом

За 9 днів якщо сфокусувати, відвідано більше 70 дерев`яних чудес цього краю, записано близько 40 репортажів про них "з перших вуст", пройдено важких велосипедних майже 1000км горбистих кілометрів Розточчя (центр ЛЬвівщини), болотисто-піщаних північних доріг колишнього Белзького князівства тепер з військовою частиною в кожному лісочку))), та зелених середніх гір Сколівських Бескідів. То все неможливо стиснуто описати: "Ни в сказке сказать ни пером описать" happy
тому залишаємо на літо, коли після травневих в тк "Полісся" пройде ряд відеовечорів.

Церква Пресвятої Богородиці на літописній "Золотій Горі" часів Київської Русі, а точніше того розбрату між нею та Д.Галицьким, який саме тут в стародавньому монастирі на місці якого стоїть церква й зупинявся..... Одне з найдавніших сіл Львівщини -літописне Верхнє Синьовидне, в давнину -Синевидсько ( на стародавній манер, згадаєм наше нинішнє село Гульськ на Случі, де стояв літописний Гольсько)


Також на прохання деяких -пару треків з навігатора-з першого( по Львівщині) та останнього днів походу
http://dump.ru/file/5709818
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Сб, 12.05.2012, 20:58:48 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
29 квітня-5 травня відбулась третя частина проекту "Дерев`яні храми Львівщини" -Бескиди.


Спекотні Бескиди...розгребані лісовозами дороги між селами, безперервна курява від популяризованого до нестями джипінгу та квадрациклінгу....ще кілька хвилин темрява..потім починаєш дихати..тільки встиг свіждого повітря набрати -знов хтось летить...Приїхали зі своїм розвитком туризму.А приїхали ми в нацпарк "Сколівські Бескиди".І ледве навколо Славського вижили-покатали, якщо по-чесному. Ой, що мені розказували про сусідній нацпарк в Польщі "Бещади..." .І для чого охоронний статус давать -щоб скорше розтащили та засадибили? Якщо по ту сторону Дністра -зубри ще є (!!!), то по нашу-тільки погранці та полохані зайчата подекуди. Замість оспіваних назв гор на місцевих діалектах -Магури, Прислопи, Кичери -теперечки всі "Костричі". щоб оті антени "Київстара" та повсихали там sad ..а такі ж гірські плечі бувало символічно так стають перед очима, наче сім`я яка... happy
Тааак.. про церкви врешті-решт biggrin було то певне відкриття...Так мало рублених прикрас на Бескидах, супротив здоровогу глузду, законів, етичних норм -місцеві парафіяни впевнено за останні 20 років з Незалежності діяли в одному напрямку...та то вживу розкажу.
Лиш глибоко в долинах Дністра, в прикордонних селах, на горбах поодиноко споглядають на нас вони, справжні , живі ..та частково забуті happy



Ось в цих долинах Дністра на самому кордоні, прокладаючи шлях вбрід до с.Дністрик крізь меандри ріки ми й прощаємось з багатоденними мандрами Львівськими закутками))

З Полісся Придніпрового в Карпати
Ми рушили сердиті, невідступні
Зі зброєю важкою на плечах
З пекельними машинами в мішечках
З любов`ю в серці, з совістю народа
Якому доля випала страшна,
Найтяжча доля-пам`яте людська.

Платон Воронько
Ну прям про фотомандрівника, ніби happy
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Чт, 31.05.2012, 00:17:30 | Сообщение # 7
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
20-го травня відбулось велоПВД "В пошуках червонокнижної білої гвоздики"


В рамках створення екостежки спільно з Левківським географічним класом відбуваються періодичні велосипедні виїзди на місцевість, для вивчення тих точок, які мають бути включені в екостежку. Ця коротенька але виснажлива, тихоплинна мандра Левківськими нетрями відбилась як у фотовигляді так і всередині, тому описана у "Лісовій пісні" в блогові.
http://zhzh.info/blog/2012-05-24-4957
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Чт, 31.05.2012, 00:26:25 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
26-го травня відбулось ВелоПВД "Ушомир-Житомир"


Разом з Ларісою ака Blond ми зорганізувались і пристали до групи київських актівістів із сайту detdom.info з метою відвідати дєтішек в Пугачівському будинку-інтернаті, погратися з ними та передати трошки речей, подарунків happy
Трошки вражень на ЖЖ від поїздки http://zhzh.info/forum/24-9722-2#367993 да ще десь...але там віршиками -я стісняюсь biggrin
"До" відвідання інтернату та "після" його ми дарма не втрачали час -та витрачали свої сили на обкатування цікавих місць що їх мало хто там відвідує.Частково зображено на карті.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Чт, 31.05.2012, 00:32:29 | Сообщение # 9
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
27-го травня відбулась невеличка велопоїздка як продовження попередньої

"В пошуках червонокнижної білої гвоздики"


Кілька красивих місць та дивин, що їх пізніше роз`яснив біолог та науковець Орлов .О.О., ми таки побачили та зафіксували з колєгою happy Серед всього дивну хворобу сосен, нових павучат, метеликів та метелих biggrin та подібне.

Пасібо за компашку happy
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Вт, 05.06.2012, 01:51:47 | Сообщение # 10
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
4 червня відбулось велоПВД "В пошуках Гнатового Дуба"


Таки вирвався попри негоду вранці! І приїзд в Андрушівку опівдні співпав з рядом потрібних людей там же в той же час)). Почав як завжди з лісництва..дарма -Гнатів Дуб задалеко та занудно схований в лісах, щоб мені змогли чимось допомогти. Всі вони були впевнені що я його сам нівжисть не віднайду.Але кілька нюансів та цікавинок я з`ясував!
Тоді я поїхав в сусіднє село до якого він найближче причаївся -і шукав там старожилів.Взяв язика одразу біля села- старезна бабка Шус.Л.О що 40 років пропрацювала колись в лісі таких цікавих та водночас грусних речей оповіла, як колись усим селом за дубом доглядали, обладнали територію...тепер все закинуто ж -і навіть дорога поросла!!!
Це до одного з найстаріших дубів Житомирщини, що внесено в національний реєстр пам`яток природи! Як змінились пріоритети людей в т.ч., селян дізнаємось на місцевості -місцевий вигон для худоби навколо якого ліс з дубом -виявляється майже ніхто з селян не знає толком де той дуб! Тому прикладаю карту, як я там блукав усіма просіками маючи лиш кілька підказок...оті крючки і є мої шукання в болотистому комариному царстві....Загалом десь 6 годин я шукав дуб на клочку лісу cry ( тут я утаю скільки часу я пожирав суниці happy )

________
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
MOKRIZZONNIДата: Пн, 11.06.2012, 01:26:54 | Сообщение # 11
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
11 червня "В пошуках червонокнижної гвоздики..або бєг з прєпятствіями"
:D
Ну..думав..цього разу я точно віднайду оту заблудшу гвоздику...7-45 ранку я вже мчусь..в ліс.
Об`їхав весь квадрат по периметру -аж раптом стемніло...і ти.и.и.ша така страшна настала surprised
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
lyaaДата: Пн, 11.06.2012, 10:04:54 | Сообщение # 12
Полковник
Сообщений: 225
Репутация: 39
Награды: 11

Украина, Житомир
MOKRIZZONNI, поосторожнее с растением на предпоследнем фото. Ядовитое оно, ожоги сильные оставляет.
Ваши рассказы о поездках очень интересные! Продолжайте делиться с нами Вашими приключениями! cool
Offline (Украина)  
  Блог пользователя lyaa   
MOKRIZZONNIДата: Чт, 28.06.2012, 02:07:53 | Сообщение # 13
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
15-18 червня велопохід "Зеленими тунелями...блакитними плямами.Волинь"




- Ужасные дома. В пять, в шесть, а то и семь этажей. Видишь вот ту
сосну?
- Самую большую? Вижу.
- Так вот такие высокие дома. И сверху донизу набиты людьми. Живут эти
люди в маленьких конурках, точно птицы в клетках, человек по десяти в
каждой, так что всем и воздуху-то не хватает. А другие внизу живут, под
самой землей, в сырости и холоде; случается, что солнца у себя в комнате
круглый год не видят.
- Ну, уж я б ни за что не променяла своего леса на ваш город, - сказала
Олеся, покачав головой. - Я и в Степань-то приду на базар, так мне
противно сделается. Толкаются, шумят, бранятся... И такая меня тоска
возьмет за лесом, - так бы бросила все и без оглядки побежала... Бог с
ним, с городом вашим, не стала бы я там жить никогда.

Александр Куприн. "Олеся"

_________________________________
Столітня повість зародилась саме в тих краях..на околиці літописного с.Степань
Пророча актуальність її і злободенність метафор в цьому уривку та порівнянь просто вражають surprised
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
lenarexДата: Чт, 28.06.2012, 13:13:33 | Сообщение # 14
Рядовой
Сообщений: 3
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Житомир
Цікавенький звіт smile Тільки фоток мало для повноти враження...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя lenarex   
MOKRIZZONNIДата: Пн, 16.07.2012, 12:44:08 | Сообщение # 15
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
15 осяяного липня вскочив я +девочки у сонячну велокруговерть happy
"Блакитнооченястий Йа і три блондинки"


і закрутилась нами мандра навколо Коростишіва і його Олізарівських каменюк.Благо рясний дощик трохи нас остудив.Отак ...шо ж тут іще сказать? biggrin tongue




Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
HoakinaДата: Пн, 16.07.2012, 14:50:40 | Сообщение # 16
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
MOKRIZZONNI, какие фотки!!!!!!!!!!!!!!! yahoo :yahoo: yahoo А БЛОНДинки вааще отпад!!!!

Добавлено (16 Июль 2012, 14:50:40)
---------------------------------------------
Quote (MOKRIZZONNI)
Блакитнооченястий Йа

Впечатлили!


Сообщение отредактировал Hoakina - Пн, 16.07.2012, 15:01:33
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
3DSchuminatorДата: Пн, 16.07.2012, 14:52:30 | Сообщение # 17
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
Quote (Hoakina)
Впечалили!
Опечалили или Впечатлили? smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
HoakinaДата: Пн, 16.07.2012, 15:01:08 | Сообщение # 18
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Quote (3DSchuminator)
Опечалили или Впечатлили?

Да, прикольно вышло - вызвали смешанные чувства - немного жабки присутствует.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
MOKRIZZONNIДата: Пн, 16.07.2012, 17:29:20 | Сообщение # 19
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
єжєлі жаба -блондінка, -могла б і приїхать happy
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
3DSchuminatorДата: Пн, 16.07.2012, 22:26:03 | Сообщение # 20
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
MOKRIZZONNI, всегда читаю и будто сам участвую, спасибо за отчеты и позитивные мегапиксели


Сообщение отредактировал 3DSchuminator - Пн, 16.07.2012, 22:26:50
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
MOKRIZZONNIДата: Пн, 06.08.2012, 00:59:16 | Сообщение # 21
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Через температуру та вчорашній перегрів із "Пугачівки" брєвєт знов відкладено і чека безпеч-
них умов..а шоб не застоюватись biggrin (тіпа давно не їздив же) я взявся за новий старий шлях
розробка веломаршруту "Старий шлях"


Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
БелаяДата: Пн, 06.08.2012, 10:18:00 | Сообщение # 22
Генерал-полковник
Сообщений: 861
Репутация: 321
Награды: 74

Украина, Житомир
MOKRIZZONNI, вы так интересно, с душой описываете свои путешествия! Спасибо за рассказы и чудесные фото! Жаль, что они не увеличиваются по клику (запрашивает регистрацию)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Белая   
3DSchuminatorДата: Пн, 13.08.2012, 10:30:11 | Сообщение # 23
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
MOKRIZZONNI, висушуй свої ццонні та росказуй шо за брєвєт wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
MOKRIZZONNIДата: Пн, 13.08.2012, 15:26:52 | Сообщение # 24
Генерал-лейтенант
Сообщений: 670
Награды: 49

Украина, турклуб "Поліське Джерело"
Белая, я завжди знав шо я нравлюсь білявочкам happy
Не знаю шо у вас за проблеми з реєстрацією surprised Може обмеження на роботі які.Врахую і спробую на радікал фото класти.


Тренувальний брєвєт "222" 12-го серпня
smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MOKRIZZONNI   
3DSchuminatorДата: Пн, 13.08.2012, 15:39:23 | Сообщение # 25
Генералиссимус
Сообщений: 4814
Репутация: 4170
Награды: 291

Украина, Житомир
MOKRIZZONNI, круто, же!
Quote (MOKRIZZONNI)
Отакий короткий скушний росказєц.
на велосипеде скучно не бывает. Впринципе. Это аксиома!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя 3DSchuminator   
Форум Житомира » Форум турклуба Полесье » Поліське Джерело » Мікроблог з описом мандрівок...
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: