Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Справочник » Сколько щас стоит построить дом? (небольшой дом хочу построить)
Сколько щас стоит построить дом?
VandaДата: Ср, 11.09.2013, 16:04:50 | Сообщение # 76
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата (TarasS)
100 тис. дол. максимум
Здавалося б, що це не така мала сума, враховуючи, що під Києвом вже достатньо набудовано варіантів в такому бюджеті. Але тут потрібен Житомир.

Цитата (TarasS)
AVISO
Дякую. По-моєму, вони дивилися лише на сайтах нерухомості Житомира, там де вже є фото будинків. Типу Максимуса.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
TarasSДата: Ср, 11.09.2013, 16:38:22 | Сообщение # 77
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата (Vanda)
Здавалося б, що це не така мала сума, враховуючи, що під Києвом вже достатньо набудовано варіантів в такому бюджеті. Але тут потрібен Житомир.


Під Києвом існує планове котеджне будівництво під клієнта. Будують також таунхауси і бюджетні п'ятиповерхівки.
 
Під Житомиром переважно індивідуальне котеджне. Бачив у місті рекламу якогось містечка... але це швидше виняток.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
vasilisualiyДата: Ср, 11.09.2013, 18:13:27 | Сообщение # 78
Генерал-полковник
Сообщений: 1730
Репутация: 243
Награды: 59

Украина, Нью-Васюки
Цитата (TarasS)
Під Житомиром набудували індивідуальних хатинок і зараз скрізь продають: Тетерівка, Пряжів, Глибочиця, Зарічани. На одного покупця - десять продавців. От вам і масове переселення...

Головна причина - відсутність повноцінної інфраструктури

Думаю основная причины продажи этих домов - у людей банально нет денег тянуть кредиты взятые до кризиса, бум строительства как пришелся на начало кризиса, все набрались денег а отдавать нечем, вот многие и выставили на продажу свои дома, зачастую цена не адекватная из расчета до кризисных цен.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя vasilisualiy   
TarasSДата: Ср, 11.09.2013, 18:30:44 | Сообщение # 79
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата (vasilisualiy)
Думаю основная причины продажи этих домов - у людей банально нет денег тянуть кредиты взятые до кризиса, бум строительства как пришелся на начало кризиса, все набрались денег а отдавать нечем, вот многие и выставили на продажу свои дома, зачастую цена не адекватная из расчета до кризисных цен.


Я знаю, що багато хто починав будувати до 2008 р. саме на продаж. З розрахунку на 100-150% чистого прибутку. biggrin Правда, це стосувалося Києва і околиць. Як було тут - я не дуже в курсі.
 
Зараз можна продати дорожче тільки будинок з "історичним" стилем, з оригінальним плануванням і декором.


Сообщение отредактировал TarasS - Ср, 11.09.2013, 18:37:46
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
ОлололяДата: Ср, 11.09.2013, 18:49:35 | Сообщение # 80
Генерал-лейтенант
Сообщений: 547
Репутация: 263
Награды: 27

Украина, Житомир
Цитата (TarasS)
будинок з "історичним" стилем, з оригінальним плануванням і декором.


А где взять такие? Основная масса домов ужасного вида, вот хотя бы этот из объявления выше wacko :
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Олололя   
TarasSДата: Ср, 11.09.2013, 19:31:25 | Сообщение # 81
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата (Олололя)
А где взять такие? Основная масса домов ужасного вида, вот хотя бы этот из объявления выше  :


Ну, це точно не шедеур. biggrin

Вигляд будинку залежить від смаків власника. А зі смаками у нас... самі знаєте. І креативного архітектора не завжди знайдеш.

У Польщі зараз дуже популярний т. зв. "старошляхетський" стиль: імітація старої провінційної садиби, часто з елементами  класицизму або бароко. Виглядає стримано і вишукано водночас.



Тут більше ескізів




Сообщение отредактировал TarasS - Ср, 11.09.2013, 19:34:05
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
ВиКДата: Ср, 11.09.2013, 20:03:20 | Сообщение # 82
Генерал-лейтенант
Сообщений: 765
Репутация: 1809
Награды: 175

Украина, Житомир
Есть под Житомиром и вот такие уникальные здания 1904 года постройки. Кирпично каменный стиль антикварная недвижимость. фрагмент фасада
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ВиК   
babaДата: Ср, 11.09.2013, 21:20:56 | Сообщение # 83
Генерал-полковник
Сообщений: 1588
Репутация: 895
Награды: 119

Украина, Житомир


как-то так! сам себе режиссер...
Offline (Франция)  
  Блог пользователя baba   
TarasSДата: Ср, 11.09.2013, 21:43:39 | Сообщение # 84
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата (ВиК)
Есть под Житомиром и вот такие уникальные здания 1904 года постройки. Кирпично каменный стиль антикварная недвижимость.


Кгм... Це еклектика з елементами романського стилю.

А де саме цей будинок?

Добавлено (11 Сентябрь 2013, 21:43:39)
---------------------------------------------

Цитата (baba)
как-то так! сам себе режиссер...

 

Ваша "сакура"? smile


Сообщение отредактировал TarasS - Ср, 11.09.2013, 21:36:31
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
VandaДата: Ср, 11.09.2013, 21:51:01 | Сообщение # 85
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата (Олололя)
Основная масса домов ужасного вида
Ну чому ви так одразу? Всередині він може бути дуже зручний, а ззовні, так власникам по-фіг, милуються інші їх будинком чи ні.
Тим більше, як стверджують будівельники, кожен зайвий вигин на будинку, еклер, балкончик одразу здорожчує кошторис будівництва. Не у всіх українців є можливості демонструвати смак.
Тому класична півторачка як на фото без балконів та викрутасів оптимальний вихід  smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
TarasSДата: Ср, 11.09.2013, 22:03:04 | Сообщение # 86
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата (Vanda)
Тим більше, як стверджують будівельники, кожен зайвий вигин на будинку, еклер, балкончик одразу здорожчує кошторис будівництва.


Без сумніву, еркер на першому поверсі здорожчує кошторис, але і додає вам зайві пару м2 і панорамний краєвид. А якщо на еркер (на 2-му поверсі) примостити балкончик - то не так вже й дорого вийде. wink
Еркерний балкон, до речі, на порядок надійніший за звичайний.


Сообщение отредактировал TarasS - Ср, 11.09.2013, 22:04:18
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
chlor1Дата: Ср, 11.09.2013, 22:41:39 | Сообщение # 87
Генералиссимус
Сообщений: 4620
Репутация: 7859
Награды: 170

Украина, житомир, на околицi
Экономическая сказка... smile
В неком государстве N была проблема с жилищным вопросом. Подумали Головы почитали умных книг и решили помочь народу. Всем кто хочет построить жилье раздали деньги без процентов. А где взяли то? Да напечатали на бумаге с защитными знаками, благо станок свой был. И условие поставили через 33 года отдать заработанными деньгами. И закрутилось Колесо,- люди при жилье, люди при работе и Головы в успокоении. Правда закончик приняли не очень гуманный, - кто деньги не на туда использует руку отсекают. Вот такая хипотека популярно. smile
Offline (Испания)  
  Блог пользователя chlor1   
barbadosДата: Ср, 11.09.2013, 22:59:59 | Сообщение # 88
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Kyjiv
ну не знаю, будинки різні бувають... От декілька років тому був тренд: викуповували хату в Карпатах, розбирали, привозили на Київщину і збирали. З приводу цін не знаю.
Однак стосовно будинків варто пам"ятати одну річ: ВР уже давно точить зуби, щоб ввести драконівський податок на нерухомість, так що великий будинок я б зараз не ризикнув зводити. 
Приклад будиночка у "старошляхетському" стилі просто суперовий smile Були б гроші - задумався б над втіленням чогось подібного для своєї сім"ї.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя barbados   
VandaДата: Ср, 11.09.2013, 23:08:27 | Сообщение # 89
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата (TarasS)
додає вам зайві пару м2 і панорамний краєвид
І опалення більше зїсть.. ніж звичайне вікно
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
ВиКДата: Ср, 11.09.2013, 23:30:04 | Сообщение # 90
Генерал-лейтенант
Сообщений: 765
Репутация: 1809
Награды: 175

Украина, Житомир
Цитата (TarasS)
А де саме цей будинок?
 Лука, Млинище
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ВиК   
TarasSДата: Чт, 12.09.2013, 00:32:31 | Сообщение # 91
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата (Vanda)
І опалення більше зїсть.. ніж звичайне вікно


Саме так: хочете більше світла і повітря в кімнаті - готуйтеся витрачати більше на опалення. wink І навпаки.

Добавлено (12 Сентябрь 2013, 00:27:07)
---------------------------------------------

Цитата (ВиК)
Лука, Млинище


А є хоч якась довідка - хто там жив до "історичного матеріалізму"?

Добавлено (12 Сентябрь 2013, 00:32:31)
---------------------------------------------

Цитата (barbados)
Приклад будиночка у "старошляхетському" стилі просто суперовий  Були б гроші - задумався б над втіленням чогось подібного для своєї сім"ї.


+100.
Єдина проблема у цих проектів - мансардний поверх.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
ВиКДата: Чт, 12.09.2013, 10:28:43 | Сообщение # 92
Генерал-лейтенант
Сообщений: 765
Репутация: 1809
Награды: 175

Украина, Житомир
Цитата (TarasS)
А є хоч якась довідка - хто там жив до "історичного матеріалізму"

кому-то из родни Терещенко принадлежало, а архитектор то ли Городецкий, то ли кто-то из его окружения

Одна фотография, конечно, не дает полного представления о здании площадью под 500 м2, но само здание расположенное на берегу реки - сказка...


Сообщение отредактировал ВиК - Чт, 12.09.2013, 10:30:33
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ВиК   
VandaДата: Чт, 12.09.2013, 13:07:43 | Сообщение # 93
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата (TarasS)
хочете більше світла і повітря в кімнаті - готуйтеся витрачати більше на опалення
От власне, що я не хочу smile  
В приватному будинку не проблема вийти на вулицю, щоб насолодитися світлом і повітрям.
Мала досвід кількарічного проживання у зйомній квартирі з французькими вікнами. Взимку при 28 градусах мінус - це був просто жах якийсь.
Тому потім, будучи в Пітері я вже й не дивувалася, чому там такі маленькі вікна навіть у новобудовах. Все одно більшу частину року темно і сиро. А великі вікна ще погіршують ситуацію  wacko
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
TarasSДата: Чт, 12.09.2013, 14:13:34 | Сообщение # 94
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата (ВиК)
кому-то из родни Терещенко принадлежало, а архитектор то ли Городецкий, то ли кто-то из его окружения  Одна фотография, конечно, не дает полного представления о здании площадью под 500 м2, но само здание расположенное на берегу реки - сказка...


Цілком може бути і Городецький. В часи Великого Буму першокласним архітекторам було "не в падло" проектувати провінційні особняки. Особливо для Терещенків і за гарний гонорар. smile

Проект дуже стильний, кладка якісна. Сто років минуло, а кожна цеглина на своєму місці.

Будинок зараз без хазяїна?


Сообщение отредактировал TarasS - Чт, 12.09.2013, 14:19:24
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
ВиКДата: Чт, 12.09.2013, 14:46:16 | Сообщение # 95
Генерал-лейтенант
Сообщений: 765
Репутация: 1809
Награды: 175

Украина, Житомир
Цитата (TarasS)
Будинок зараз без хазяїна?
Хозяин у здания есть. А что есть интерес? Могу устроить экскурсию. Уверен - здание очарует. Но это уже в личку.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ВиК   
yulyayulyaДата: Чт, 12.09.2013, 15:01:56 | Сообщение # 96
тролль в законе
Сообщений: 3151
Репутация: 1359
Награды: 113

Украина, Житомир
Цитата (Vanda)
Тим більше, як стверджують будівельники, кожен зайвий вигин на будинку, еклер, балкончик одразу здорожчує кошторис будівництва.

Эт точно.
Цитата (TarasS)
Без сумніву, еркер на першому поверсі здорожчує кошторис, але і додає вам зайві пару м2 і панорамний краєвид. А якщо на еркер (на 2-му поверсі) примостити балкончик - то не так вже й дорого вийде.

И на что смотреть. Ну ладно с первого этажа - можно перед окнами что нить красивое посадить и на заднем плане забор. А смысл. Честное слово - лучше на красивые обои смотреть. Тем более, что большую часть года за окном мрачная мокрота и грязь. Зелень меньше 6 месяцев. А со второго этажа, эт типа если есть желание подсматривать, что у соседей за забором творится, или пыльную или грязную улицу наблюдать. Не ну я такое еще понимаю если у тебя ранчо в несколько га, там на лес какойто или речка, смотреть. А так.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя yulyayulya   
TarasSДата: Чт, 12.09.2013, 15:25:58 | Сообщение # 97
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата (yulyayulya)
Тем более, что большую часть года за окном мрачная мокрота и грязь.


Дивно. А мені здається, що майже весь рік за вікном шик: зелень, золота осінь, біла зима... wink
Депресивні трохи тільки листопад і березень.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
VandaДата: Чт, 12.09.2013, 16:06:57 | Сообщение # 98
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
yulyayulya, повністю права щодо краєвиду  smile
Мене, наприклад, напрягає сусід на балконі, який таращиться прямісінько мені в обійстя. Я розумію, що він не спеціально спостерігає за нами, просто з балкону його 2 поверхового будинку на 5 сотках просто більше нікуди дивитися, окрім в город до сусідів.
Але відсутність приватності і захищеності від чужих очей не додає мені комфорту. І тут вже високий паркан не врятує. Думаю, там крислате дерево посадити, топольку якусь.
Через дорогу інший котедж на 8 сотках має панорамне вікно, яке виходить на гноярку сусідів. Чим люди думали, коли то будували? Ясно, що ж корінні мешканці сіл не мінятимуть своїх звичок, не відмовлятимуться від тримання свиней і корів заради файних краєвидів.
От вам і індивідуальне котеджне будівництво в українських селах  smile
Ділянки діляться на дуже маленькі до 8 соток особливо при будівлі на продаж. А це означає сидіти одне в одного на головах.
Це ще одна причина, чому знайомі не можуть підібрати варіант. Краще подалі від Житомира, але більша ділянка. Якийсь зайвий літр спожитого бензину не так критичний, як занадто тісне сусідство.


Сообщение отредактировал Vanda - Чт, 12.09.2013, 16:12:10
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
babaДата: Чт, 12.09.2013, 19:00:23 | Сообщение # 99
Генерал-полковник
Сообщений: 1588
Репутация: 895
Награды: 119

Украина, Житомир
да!
Хрущі над вишнями гудуть,
Плугатарі з плугами йдуть,
Співають ідучи дівчата,
А матері вечерять ждуть.
Сем'я вечеря коло хати,
Вечірня зіронька встає.
Дочка вечерять подає,
А мати хоче научати,
Так соловейко не дає.
Поклала мати коло хати
Маленьких діточок своїх;
Сама заснула коло їх.
Затихло все, тілько дівчата
Та соловейко не затих.
Цитата (TarasS)
Ваша "сакура"?

Добавлено (12 Сентябрь 2013, 19:00:23)
---------------------------------------------

Цитата (yulyayulya)
И на что смотреть


перед выбором участка,нужно было...СМОТРЕТЬ! wink
Offline (Франция)  
  Блог пользователя baba   
yulyayulyaДата: Чт, 12.09.2013, 19:26:28 | Сообщение # 100
тролль в законе
Сообщений: 3151
Репутация: 1359
Награды: 113

Украина, Житомир
Цитата (baba)
перед выбором участка,нужно было...СМОТРЕТЬ!

Выбор участка в первую очередь ограничивается количеством наличия убитых енотов.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя yulyayulya   
Форум Житомира » город Житомир » Справочник » Сколько щас стоит построить дом? (небольшой дом хочу построить)
Поиск: