Найдено комментариев: 2741 Показано комментариев: 991-1020 |
Страницы: « 1 2 ... 32 33 34 35 36 ... 91 92 » |
Так - стара і радянська (прийнято ВР УРСР... здається... в 87-му?), але наскільки мені вдалося розібратися (у т.ч. числі й консультуючись з фахівцями з прокуратур і суддями) - й досі чинна, бо нової редакції Закону "Про мирні зібрання" так прийнято і не було (якщо пам'ять не зраджує - з трьох внесених законопроектів).
> В законі сказано "завчасно". Конституційний суд дав роз'яснення, що "завчасно" повідомити про акцію - це повідомити за 10 хв. до її початку.
Владе, не обтяжить дати мені посилання на відповідне роз'яснення? Краще в "лічку" - тут можу забути подивитися. Дякую.
Читати треба не лише закони (до речі, крім Конституції є ще й відповідний <виправлено, див.нижче посилання на Указ Президії ВР УРСР> - і досі чинний в частині, що не суперечить Конституції), але й підзаконні акти (включно до роз'яснень КСУ). Для "зборів, мітингів, походів і демонстрацій" термін повідомлення визначено чітко - за 10 днів. Є шпарина - назвати захід якось інакше (наприклад "пікет" - такого терміну в чинному законодавстві дійсно немає), тоді спрацьовує норма "завчасно". Єдиного трактування ця норма не має - хоча й тут мова не може йти про менше ніж "у переддень" (аж ніяк не "15 хвилин"). Варто зауважити, що конкретно вищезгаданий захід має досить чіткі ознаки "демонстрації" або "мітингу" - просто в нашому місті органи прокурорського нагляду досить миролюбні і толерантні до подібних шоу - зазвичай "за три доби" влаштовує всіх.
P.S. Щодо "ліві" і "праві" на одному мітингу - це вже було, і не почубились, навіть дисципліновано передавали мікрофона один одному (щоправда мова йшла не про політику, а про ЖТТУ).
P.S. 13:00 - первый дурак уже отметился ;)))
А с некоторыми подробностями "заслуг" (и об "квартирке на Черновола" также) рекомендую освежиться памятью здесь:
http://zhzh.info/publ/12-1-0-2149
В частности, там есть и о злополучной "Концепции" - ещё с 2008-го прокуратура этим вопросом обеспокоилась, как видим - вполне результативно обеспокоилась. К слову сказать: не он первый - но и не он последний... ;))).
Зерна мака наркотически активных веществ не содержат.
> "Мы поставили им 2 миски: в одной варенная тыква, а в другой – сырая. Собаки стали есть сырую"
Ах-ха!...
Собачки, кушающие тыкву...
"Овсянка, сэр! - прохрипел, издыхая, Тузик старому Баскервилю. - Вот видите, Ватсон, и снова решение проблемы оказалось проще паренной репы, то бишь тыквы! - торжествующе воскликнул Холмс. А миссис Хадсон, недобро ухмыльнувшись, вернулась на кухню - с этого дня очаг растапливать уже не было необходимости..."
Первое.
Комментаторы, позитивно оценившие именно суть стиха - имеют более чем смутное представление о предмете, т.е. реагируют исходя из собственных субъективных ожиданий - ибо объективно оценивать можно известное, но не предполагаемое.
Невладение же имяреками пригодной для оценки информацией (а она им нужна?) объективно предопределено отсутствием таковой в т.н. прессе (вырванный из контекста одинокий комментарий на житомир-инфо - не в счёт, ибо дан исключительно для "зарисоваться" и не представляет собой сколь-нибудь осмысленно-связного анализа такого документа, как бюджет города в целом).
Сие не есть случайностью, но сознательной "профессиональной позицией" местной "прессы" - что прекрасно иллюстрируется следующим:
После первого пленарного заседания горсовета "не было предела глубине возмущения" т.н. "независимых журналистов" - их, болезных, "не пустили" к депам... Столь вопиющий "наезд на свободу слова" породил не только краткие новостные сообщения и тематически обурені обобщающие статьи - одних только комментариев хватило бы для длительного нарушения психики балтийского матроса...
Упоминалось, как о "драконовском", и стосовно "Положення про акредитацію представників ЗМІ" - тогда же снятого с рассмотрения горсовета с целью приведения его в соответствие с Регламентом (также отложенным - но уже по гораздо более весомым причинам).
"Положення" принято - но этот факт, как и его содержание, пройшов повз увагу акул пера и клавиатуры... ни буковки - тема свободы слова уже как-то резко стала неактуальной?
Тем более любопытно, что даже совершенно постороннему человеку было очевидно - наиболее острым и спорным вопросом сессии таки оказался Регламент - принятый, в отличие от "бюджета", с ба-а-альшущим скрипом... спрашивается - что вынесли с сессии все эти селедки и гуппии пера и объектива, кроме очевидно заказных или изначально цензурованных материалов?
К слову, ни одно из этих рыбок не было замечено в консультациях с ключевыми участниками спорных обсуждений - за исключением вышеприведенных, ничего с объективностью общего не имеющих, случаев.
Так для чего, в таком случае, они шлялись горсоветовскими коридорами?
Вывод: именно такой подход подразумевается понятием "свобода прессы"?... хм-м... пожалуй, нормы "Положения про аккредитацию" всё ещё слишком "демократичны".
P.S. А стишата таки удачные... особенно с точки зрения тех, кто понимает об чём в них ;)
Як знайдете того словника - киньте його в пічку.
P.S. Щодо ком.№64 - ви не плутаєте "оцінку" з висловленим враженням? Перепрошую, але в жодному разі я не взявся б оцінювати ксенофобну маячню - бо то прерогатива фахового психіатра: фобія - вона й у Африці фобія.
Довідково: Фобія (від грецького: φόβος, що означає «страх» або «хворобливий страх») – є ірраціональним, інтенсивним і постійним СТРАХОМ щодо певних ситуацій, дій, речей, тварин або людей... У деяких випадках фобії зумовлюють ірраціональну емоційну реакцію, що супроводжується агресією, та стимулюють спроби раціонального обґрунтування, а також агресивні дії проти об’єктів фобії, як то гомофобія, КСЕНОФОБІЯ та ін.
(Вікіпедія)
У знайомих малий чомусь вночі боїться іграшкових ведмедиків... тому вдень послідовно висловлюється вкрай негативно на адресу цих створінь, перебуваючи у впевненості стосовно того, що то саме ведмедики йому в кашку насрали - тому й бридка вона така... цікаво, можливо це в нього також "ідейне"?..
P.S. "Не знати і ніколи не чути" Іваницького Ігоря Миколайовича - подібне твердження у нашому місті, перепрошую, чистісінький моветон. Особливо для людини, яка, в заявлені 36 років віку, вдає з себе прихильника "національної ідеї"... щонайменше у чомусь одному ви таки що брешете.
P.P.S. Моя вам добра порада: для більшої вагомості використовуваних аргументів - відповідайте ЗА СЕБЕ. А "маючи на увазі не себе, а людей, про яких пишете" - частіше згадуйте безспірне:
"Да наши предки Рим спасли!" "Все так, да вы что сделали такое?" "Мы? Ничего!" - "Так что ж и доброго в вас есть? Оставьте предков вы в покое: Им поделом была и честь; А вы, друзья, лишь годны на жаркое".
P.S. В разі ж, якщо відповідне ім'я використовується вами в якості своєрідного "символічного" прикриття своєї усвідомленої нікчемності (я вірно зрозумів ваше "причому тут я"?), то це тривіальна підлота з вашого боку... борони Боже Україну від подібних вам "носіїв національної ідеї".
І про втрату чинності Указу Президії Верховної Ради СРСР від 28 липня 1988 року - вперше чую (консультували ж мене таки що фахівці, які щиро намагалися допомогти знайти відповідні шпарини). В частині, що суперечить Конституції - так, але аж ніяк не в цілому. А от наведене Вами у останньому абзаці визначення - відсилає саме до цього Указу (зокрема, така точка зору висловлюється в практичній більшості коментарів, які можна знайти в інеті).