Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Жалобная книга » Качество мороженного ТМ Рудь
Качество мороженного ТМ Рудь
VandaДата: Сб, 28.02.2015, 17:43:53 | Сообщение # 301
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата Arina1985 ()
Это просто невыгодно предприятию
Ясна річ, що Рудю потрібен такий собі 150 кілограмовий споживач, що зїдає по три відра морозива у день і сидить на ньому як на героїні smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
CobaltДата: Сб, 28.02.2015, 21:38:08 | Сообщение # 302
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Vanda, ну почему? Я вот, к примеру, один из тех, кто покупает мороженное в таких вот ведёрках и киллограммовых батонах. Это, типа, по принципу: чтобы за второй бутылкой не бегать.  wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
VandaДата: Вс, 01.03.2015, 00:39:47 | Сообщение # 303
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Cobalt, я нікого не хотіла образити, але своїм постом

Цитата Cobalt ()
Я вот, к примеру, один из тех, кто покупает мороженное в таких вот ведёрках и киллограммовых батонах. Это, типа, по принципу: чтобы за второй бутылкой не бегать
ви повністю підтверджуєте моє припущення про те, що на морозиві сидять

Цитата Vanda ()
як на героїні
Бо після того як зїсиш цей продукт за годину-дві хочеться його ж  в значно більшій кількості. І це не дія лише солодкого, про ефект якого дієтологи вже всі вуха продзвеніли. Адже, після, скажімо, варення або солодкого чаю цих же самих страв чомусь більше не хочеться, на відміну від магазинного морозива, цукерок, тортів і т.д.

Тобто, своїм попереднім постом я лише хотіла сказати, що виробники солодощів додають у них якусь гидоту, що викликає залежність подібну до наркотичної і провокує надмірне споживання цих же солодощів, що у окремих людей може викликати зайву вагу. 
Ось  smile (сподіваюся цього разу вийшло коректно)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
TarasSДата: Вс, 01.03.2015, 01:33:43 | Сообщение # 304
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Насправді, Рудь таки реагує на попит. Ескімос же так і зявився як відповідь на запит якіснішого морозива. Чи таке воно насправді - питання, але краще, ніж попередні аналоги.

Що з чим ви порівнюєте? "Ескімос" це лише ребрендинг "Пломбіра №1" у червоній упаковці. Ребрендинг з розширенням асортименту, якщо точніше.

При цьому упаковка "Пломбіра №1" з фольгою всередині була якіснішою, довше збрігала холод, ніж папірець "Ескімоса".
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
СalikusuДата: Вс, 01.03.2015, 07:56:34 | Сообщение # 305
Припадочная
Сообщений: 1150
Репутация: 11041
Награды: 654

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
"Ескімос"

тільки коли це морозиво з"явилося, було ням-ням.
а от цього літа чи я його переїла, чи воно дійсно спаскудилося, але мені воно стало бридке та несмачне.
навіть улюблене крем-брюле не те.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Сalikusu   
MiraДата: Вс, 01.03.2015, 13:51:05 | Сообщение # 306
Подполковник
Сообщений: 125
Репутация: -65
Награды: 94

Украина, Житомир
TarasS, 
Цитата
Що з чим ви порівнюєте? "Ескімос" це лише ребрендинг "Пломбіра №1" у
червоній упаковці. Ребрендинг з розширенням асортименту, якщо точніше.
У них совершенно разный состав-в пломбире №1-растительные жиры,а в Эскимосе-молочные(читайте инф. на упаковке).Менеджер с маслозавода сказал,что более менее натуральные-Детское и Эскимос,а остальное чистая химия с пальмовым маслом,которое очень вредно для организма
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Mira   
TarasSДата: Вс, 01.03.2015, 13:51:20 | Сообщение # 307
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата mrs_HOOLIGAN ()
а от цього літа чи я його переїла, чи воно дійсно спаскудилося, але мені воно стало бридке та несмачне.

Е, так не годиться! Треба себе примушувати! tongue


Сообщение отредактировал TarasS - Вс, 01.03.2015, 13:52:45
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
MasterXДата: Вс, 01.03.2015, 14:32:19 | Сообщение # 308
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Тобто, своїм попереднім постом я лише хотіла сказати, що виробники солодощів додають у них якусь гидоту, що викликає залежність подібну до наркотичної і провокує надмірне споживання цих же солодощів
Тоді б не треба було б витрачати кошти на рекламу. wink
Це дуже ризиковано робити. Мозна загубити репутацію, яка наробялася роками.

Цукор - це сам по собі непрямий наркотик. Надмірне споживання викликаэ діабет, та зовню залежність від інсуліну. Знаєте як кажуть - "все добре в міру". І солодощі теж.

PS. Колись давно "Ласунка" придумала морозиво з маком та коноплею. На самому ділі там використовувались сімки кунжута. Але завдяки цьому - це морозиво стало доволі популярне, яким є і зара. Потім вони назвали його "Стоп-наркотик", але сімки кнжута використовують і досі.

Добавлено (01 Март 2015, 14:32:19)
---------------------------------------------
Цитата Mira ()
У них совершенно разный состав-в пломбире №1-растительные жиры,а в Эскимосе-молочные(читайте инф. на упаковке).

Вы что-то перепутали. Или менеджер... Может имелось ввиду не №1, а 100%?


Это мороженое позционировалось, как дорогой и качесвенный пломбир без всяких добавок. Сейчас его уже не продают из-за дороговизны. Разве что только само ведерко.


Сообщение отредактировал MasterX - Вс, 01.03.2015, 20:34:50
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
Arina1985Дата: Вс, 01.03.2015, 18:27:02 | Сообщение # 309
Генерал-лейтенант
Сообщений: 560
Репутация: 1022
Награды: 53

Украина, Житомир
Вспомнила, что прошлым летом купила мороженное ТМ "Ласка", название "Зебра". Вот оно уже действительно гадость редкая. Методом проб и ошибок выяснили, что проба оказалась ошибкой smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Arina1985   
СalikusuДата: Вс, 01.03.2015, 18:35:29 | Сообщение # 310
Припадочная
Сообщений: 1150
Репутация: 11041
Награды: 654

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Е, так не годиться! Треба себе примушувати! tongue

та ж так і робила.
морозиво ж люблю, то через силу мусила нямати. biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Сalikusu   
HoakinaДата: Вс, 01.03.2015, 19:12:43 | Сообщение # 311
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
я нещодавно відкрила чудове морозиво з сухофруктами і шоколадною стружкою - Королівський щербет від 3 ведмеді. Рудь відпочиває! Смачно, корисно (в ньому крім жирів і цукру чорнослив, курага, ізюм - багато) і порівняно недорого. 1 кг - 46 грн в Сільпо (якщо не помиляюсь).
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
СalikusuДата: Вс, 01.03.2015, 19:16:04 | Сообщение # 312
Припадочная
Сообщений: 1150
Репутация: 11041
Награды: 654

Украина, Житомир
Hoakina, як вам не соромно, пані???????
я слиною стіл залила!
з.и. хочу той агрегат, що робить самогон морозиво!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Сalikusu   
HoakinaДата: Вс, 01.03.2015, 19:26:01 | Сообщение # 313
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
mrs_HOOLIGAN, у мене є. Але роблю не часто, бо ємність з хладагентом треба в морозилці  тримать, а у мене там фрукти і мнясо. Але річ гарна, особливо для дитини.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
MasterXДата: Вс, 01.03.2015, 20:45:45 | Сообщение # 314
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
я нещодавно відкрила чудове морозиво з сухофруктами і шоколадною стружкою - Королівський щербет від 3 ведмеді. Рудь відпочиває!

У Рудя аналогичный вид называется "Щербет султана". Уже давно продается. Те же самые компоненты и тот же стаканчик. Правда что вкуснее - не скажу. Я не пробовал.


Сообщение отредактировал MasterX - Вс, 01.03.2015, 20:48:40
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
HOOLIGANДата: Вс, 01.03.2015, 21:25:40 | Сообщение # 315
тырнет-хулиган
Сообщений: 4112
Репутация: 7970
Награды: 1116

Украина, Матоязычная часть населения
как у химии может быть качество?
Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя HOOLIGAN   
VandaДата: Вс, 01.03.2015, 22:18:00 | Сообщение # 316
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата MasterX ()
Цукор - це сам по собі непрямий наркотик
Я писала про це вище. Повторюся. Річ тут не в цукрі. Чому тоді таку залежність не викликають домашні солодощі - варення, випічка, той же чай/кава з цукром, те ж морозиво з морожениці? Адже там той же наркотик - цукор. Але після них ломки взагалі немає і не хочеться бігти за наступною порцією, як після промислових.

А от після морозива, в тому числі рудівського, всіх рошенівських солодощів (тортів, еклерів, цукером) страшна ломка. Варто увечері зїсти чогось , увесь наступний день буде ковбасити і ні про що окрім того, як добігти до магазину і купити чергову коробку еклерів/торт думати не можеш. І я не одна помітила цей ефект, який ви списуєте не цукор.
Інших виробників я не їла, просто. Може, й у них таке ж  wacko Значить, щось там є у цих солодощах, чого немає у домашніх аналогах...


Сообщение отредактировал Vanda - Вс, 01.03.2015, 22:18:54
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
ЛапуляДата: Вс, 01.03.2015, 22:44:56 | Сообщение # 317
Генерал-майор
Сообщений: 251
Репутация: 129
Награды: 13

Украина, Житомир
Vanda, не замечала такого никогда. Мне наоборот после мороженого и сладкого сразу огурца соленого хочется smile . И после конфет и тортов рошеновских не замечала чтоб хотелось еще и еще..Да и торты фабричные  не люблю, мне они какие то все как картон со сгущенкой на вкус. Так что может все же это  у вас индивидуальная тяга к сладкому такая..особенная smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Лапуля   
MasterXДата: Вс, 01.03.2015, 22:45:28 | Сообщение # 318
Генералиссимус
Сообщений: 4889
Репутация: 2558
Награды: 40

Украина, Житомир
Цитата Vanda ()
Варто увечері зїсти чогось , увесь наступний день буде ковбасити і ні про що окрім того, як добігти до магазину і купити чергову коробку еклерів/торт думати не можеш.

Не знаю,  в мене ніколи такого відчуття не виникало. Завжди одним стаканчиком насичуюсь.
Да і ви перша, від кого таке чую.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя MasterX   
Arina1985Дата: Вс, 01.03.2015, 23:08:09 | Сообщение # 319
Генерал-лейтенант
Сообщений: 560
Репутация: 1022
Награды: 53

Украина, Житомир
Vanda, досить цікаво... Навіть не чула про таке. Особисто я досить байдуже відношусь до солодкого. Пожовую іноді, але ломки не буває.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Arina1985   
MotryaДата: Вс, 01.03.2015, 23:30:39 | Сообщение # 320
Генерал-полковник
Сообщений: 856
Репутация: 1035
Награды: 144

Нидерланды, Амстердам
Цитата Vanda ()
А от після морозива, в тому числі рудівського, всіх рошенівських солодощів (тортів, еклерів, цукером) страшна ломка. Варто увечері зїсти чогось , увесь наступний день буде ковбасити і ні про що окрім того, як добігти до магазину і купити чергову коробку еклерів/торт думати не можеш
і в мене аж очі на лоб полізли як почитала. ніколи такого не помічала. після солодкого мінералки хочеться, бо нудно...і ніякої ломки
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Motrya   
VandaДата: Пн, 02.03.2015, 00:17:53 | Сообщение # 321
Генералиссимус
Сообщений: 2084
Репутация: 1195
Награды: 137

Украина, Житомир
Цитата Лапуля ()
Так что может все же это  у вас индивидуальная тяга к сладкому такая..особенная
Цитата MasterX ()
Да і ви перша, від кого таке чую
Це спостереження не одного року, я ж не лише до Рудя маю претензії. Це дуже багато виробників за незначними винятками. В елітному сегменті десертів, як не дивно, такого ефекту не спостерігається, але ціни там відповідні.
На тематичних форумах це іноді спливає, в журналістських дослідженнях також. На СТБ був проект кілька років тому щодо якості різних видів продуктів і це також там згадувалося. Журналісти замовляли ці речовини під виглядом виробників-початківців. В США іноді піднімається питання контролю за складовими у продуктах, що викликають залежність у споживачів.
Я нікого ні в чому не переконую і, припускаю, що це може бути індивідуальна реакція певних людей на певні складові цієї продукції, в цілому не шкідливі для більшості організмів. Але, що маємо, те маємо  wacko
Проблема в моєму випадку вирішилася дуже просто. Я викинула зі свого раціону всі промислові солодощі і забула, що таке ломка і залежність від них  smile


Сообщение отредактировал Vanda - Пн, 02.03.2015, 00:19:39
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Vanda   
Arina1985Дата: Ср, 23.03.2016, 20:49:40 | Сообщение # 322
Генерал-лейтенант
Сообщений: 560
Репутация: 1022
Награды: 53

Украина, Житомир
У Рудя появилась новинка "Соленая карамель". Я ее еще не пробовала, но уже заинтригована)))
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Arina1985   
mermaidДата: Ср, 23.03.2016, 21:10:11 | Сообщение # 323
Генерал-лейтенант
Сообщений: 618
Репутация: 838
Награды: 40

Украина, Житомир
Цитата Arina1985 ()
"Соленая карамель". Я ее еще не пробовала, но уже заинтригована)
я уже, ...... крем-брюле с "вкусным солоноватым послевкусием". Вообщем довольно неплохо для разнообразия.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя mermaid   
Tasha27Дата: Ср, 23.03.2016, 22:08:45 | Сообщение # 324
Генерал-лейтенант
Сообщений: 712
Репутация: -243
Награды: 114

Барбадос, пляж
А какоей сейчас вкусное мороженное?)
Offline (Канада)  
  Блог пользователя Tasha27   
LoLДата: Ср, 23.03.2016, 22:17:22 | Сообщение # 325
Генерал-полковник
Сообщений: 1394
Репутация: 193
Награды: 29

Украина, Zhytomyr
Цитата Vanda ()
Я писала про це вище. Повторюся. Річ тут не в цукрі. Чому тоді таку залежність не викликають домашні солодощі - варення, випічка, той же чай/кава з цукром, те ж морозиво з морожениці? Адже там той же наркотик - цукор. Але після них ломки взагалі немає і не хочеться бігти за наступною порцією, як після промислових.
Цукор діє на мозок як наркотик,якщо замінити звичайний цукор на замінник(а вони є різні і можуть бути солодші в 800 разів,від цього дія на мозок може інша ) то можливо це і призводить до скорішого звикання.В промисловості використовувати цукор дорого тому беруть його замінники,скоріше за все це і є відповідь.
Та і взагалі всі вироби в які повинні входити молочні продукти не завжди їх містять,особливо в не сезон(знайомий казав що на рудь зимою молоковозів не видно wink )


Сообщение отредактировал LoL - Ср, 23.03.2016, 22:19:55
Offline (Украина)  
  Блог пользователя LoL   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Жалобная книга » Качество мороженного ТМ Рудь
Поиск: