Живий Журнал
 
  • Страница 1 из 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Чи маю я право називатись українкою?
Чи маю я право називатись українкою?
ДорогенькаДата: Пн, 08.08.2011, 20:30:17 | Сообщение # 1
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
По - перше я хочу попросити вибачення у шановного товариства. Вибачте, що я піднімаю цю остогидлу всім тему, але сьогодні мене зачіпили за живе.

http://zhzh.info/publ/37-1-0-3739

* 10 Людмила Харчук Дорогенька (Вчера 18:39:30)
*І Україні, хто знає, знадобиться і свій Брейвік…*
вкуси себе за хвіст. українці мирорлюбива нація, і що б там не сталось сподіватись на вирішення проблем насильством не варто. пан брейвік так і не спромігся толком привернути увагу до проблеми. він привернув увагу тільки до своєї тріснутої персони.

11 Константин erik_1888 (Сегодня 08:08:24)
Ось тому із-за таких миролюбивих як ти, доречі не факт, що ти українка,ми і сидимо в повній ж...!


Пан Суський вже не раз заявляв, що я не українка на підставі того, що в мене дід був узбеком (до речі, напівросіянином, мама росіянка, а батького його був вже самим, що не є чистокоровним беєм). Його товариш, член ПУ взагалі наполягав на тому, що коли ПУ прийде до влади то мене першу виселять із України, де я народилась і виросла, до Укзбекистану, якого я ніколи в свідомому житті так і не бачила.

Хто має право вважати себе україцем?
Чи хіба лише той, хто може перечислити свій родовід без запинки аж до праотця воєводи Ярослава Мудрого?


Чекаю на Вашу відповідь, пане із польським прізвищем.


Сообщение отредактировал Дорогенька - Пн, 08.08.2011, 20:31:05
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
ДорогенькаДата: Пн, 08.08.2011, 20:50:15 | Сообщение # 2
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
І ще одне, пан, який зі всього видно таємно мріє про славу Брейвіка може стати тільки новим Романом Ландиком. Вже не раз мені погрожував, що проломає череп, чи пардон за мою латинь, дасть по еbly.
Це так, на заміточку... якщо мене десь знайдуть із відірваною головою.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
Утка_под_соусомДата: Пн, 08.08.2011, 20:57:46 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Сообщений: 1085
Репутация: 149
Награды: 60

Российская Федерация, Санкт-Петербург
Дорогенька, я Вам скажу так: корни, безусловно, имеют значение. Однако, это значение определяете Вы и только Вы. Важнейшую роль играет то, кем Вы себя считаете. Я, например, родился в России и на форуме писал, что я русский. Но теперь я хочу быть украинцем и я им являюсь.
Отфильтровывайте провокаторов и верьте в своё.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Утка_под_соусом   
ДорогенькаДата: Пн, 08.08.2011, 21:03:34 | Сообщение # 4
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Quote (Утка_под_соусом)
Отфильтровывайте провокаторов и верьте в своё.

залюбки б. якби цей провокатор раз за разок на мізки не чавив би.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
Утка_под_соусомДата: Пн, 08.08.2011, 21:08:24 | Сообщение # 5
Генерал-полковник
Сообщений: 1085
Репутация: 149
Награды: 60

Российская Федерация, Санкт-Петербург
ну, тут уже дело в степени Вашего персонального пофигизма)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Утка_под_соусом   
PETLYRAДата: Пн, 08.08.2011, 21:10:18 | Сообщение # 6
Рядовой
Сообщений: 2
Репутация: 8
Награды: 3

Украина, 10019
Цікава розмова)Я скажу так не знаю хто хоче чи захоче стати Брейвіком,але тюрьми Норвегії це не наші)))))Брейвік посидить 21 рік в люкс камері с жалюзями,холодилником,телеком,заробить грошенят і вийде їх тратити)))в нас же не тюрьма а катівня по перше дадуть пожиттєво)))2.будуть пиздити до полусмерті кожен день,покалічять)))ну і 3 це смерть.так що.....а подруге друже Констянтин я в жаху уявляю армію Брейвіків чоловік 10-20 тис,нациків піпелхейтерів які по ідеї вибачаюсь перех---- -рять все населення України з автоматів і фінал цього-Республіка Брейвіків які один одного повбивають))))))))))))))))Впевнений що із тих 93 вбитих молодих людей!!!молодь....вбив він їх за ідеологічні вподобання,то я думаю 60 з них точно виросли і взяли точно собі іншу ідею.....молодь часто йде хибним шляхом!


Сообщение отредактировал PETLYRA - Пн, 08.08.2011, 21:12:45
Offline (Норвегия)  
  Блог пользователя PETLYRA   
ДорогенькаДата: Пн, 08.08.2011, 21:12:21 | Сообщение # 7
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Quote (Утка_под_соусом)
Вашего персонального пофигизма)

і навіть мій пофігізм вже закінчився. самі ж знаєте. попусту не зриваюсь ні на кого і шкандалить мені не притаманно. а тут просто прорвало на вовче "ауууууууу"...

До речі, пану Суському персонально перезвонила і попросила публічно дати відповідь на мої запитання.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
InggisДата: Пн, 08.08.2011, 21:21:36 | Сообщение # 8
Генерал-полковник
Сообщений: 1486
Репутация: 322
Награды: 63

Украина, Черняхів
Дорогенька, плюньтэ йому межиоч1! wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Inggis   
ForteДата: Пн, 08.08.2011, 21:31:33 | Сообщение # 9
Генерал-лейтенант
Сообщений: 644
Репутация: 366
Награды: 32

Украина, Киев
Дорогенька, угрожать девушке может только умственно неполноценное чмо. Ты поинтересуйся, может, его дома бьют? Или во дворе?) Может быть, человеку помочь надо, подлечиться там или еще как...

Забей на его слова. Гордись своими предками, они стоят того.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Forte   
wowaДата: Пн, 08.08.2011, 21:33:50 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Сообщений: 2564
Репутация: -208
Награды: 60

Германия, Житомир
Я когда жил на Украине никогда себя украинцем не называл, но это совсем не означало , что я не люблю это небо и лес , и речь украинскую я слушал с удовольствием ... И обид на весь народ я не затаивал, когда слышал оскорбления , а считал это чисто внутренне- семейным делом . И я всегда считал народ своим и для народа был своим .
Offline (Германия)  
  Блог пользователя wowa   
ДорогенькаДата: Пн, 08.08.2011, 21:38:08 | Сообщение # 11
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Quote (Inggis)
плюньтэ йому межиоч1!

йес сер! буде виконано!
Quote (Forte)
Гордись своими предками, они стоят того.

Ніколи навіть на думку не спадало інше!
Quote (wowa)
И я всегда считал народ своим и для народа был своим .

оце головне!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
garoldДата: Пн, 08.08.2011, 21:53:53 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Сообщений: 3868
Репутация: 7560
Награды: 232

Украина, Zhitomir
Ось тому із-за таких миролюбивих як ти, доречі не факт, що ти українка,ми і сидимо в повній ж...!Ну я не 100% украинец,и что?Одно могу посоветовать данному господину,если я ему не нравлюсь по принципам национальной принадлежности,то пусть застрелится.Нас таких много,а Брейвиком стать,хм,кишка тонка,да и противоречит основному качеству украинца-миролюбивости.Чи маю я право називатись українкою?Дорогенька,называйте себя тем кем вы себя чувствуете wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя garold   
sergio_zhДата: Пн, 08.08.2011, 21:56:05 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Сообщений: 7065
Репутация: 1649
Награды: 539

Украина, Житомир
Дорогеньку не ображати angry2 вона щира українка yes
Offline (Украина)  
  Блог пользователя sergio_zh   
wowaДата: Пн, 08.08.2011, 21:56:29 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Сообщений: 2564
Репутация: -208
Награды: 60

Германия, Житомир
Quote (Дорогенька)
Ніколи навіть на думку не спадало інше!

Дорогенька, Дело в том , что у восточных славян веками образовывался менталитет совсем иной от националистического . Плюс и коммунисты приложили руку к интернационализму .
А вот во времена Римской Империи Немецкой Нации в народе стоял вопрос о принадлежности к нации . Человеку было не комфортно жить например в Пруссии и называться поляком . Общество вымагало от гражданина однозначного ответа - Немец !
Вот эта идея пошла от Европы т.к. только так европейцы могли обозначить и свои границы в столь густонаселённом разными народами месте .
Славяне же имеют куда больше места и вовсе не нуждались в таких мерах , по-этому и ментальность у нас другая .
Offline (Германия)  
  Блог пользователя wowa   
HoakinaДата: Пн, 08.08.2011, 22:05:36 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
Дорогенька, не знаю, що таке ПУ і хто такий той суслик, але правду кажуть наші шановні форумчани - забий і забудь. Ти більша українка, навіть коли б була негром преклонних годов (с) biggrin , ніж усі ті патріоти, що на святому - любові до бАтьківщини роблять собі рейтинг і лізуть до корита. Я спочатку дивувалась, чому на ЖЖ так не люблять націоналістів, але почитавши деякі їхні опуси вже не дивуюсь. З такими українцями ми й сидимо самі знаєте де. Кричати про мову і дерти на собі вишиванку - не є бути патріотом, це щось інше... На рахунок походження, то в мене ще гірше - батько кубинець, але я українка, бо приналежність до нації не по крові визначають, а по самовідчуттю. А суслику рекомендуйте читати Е. Д. Сміта, мо поможе... Чи Шевченка, у нього про таких "патріотів" багато...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
newiriДата: Пн, 08.08.2011, 22:10:41 | Сообщение # 16
Генерал-майор
Сообщений: 326
Репутация: 125
Награды: 25

Украина, :Житомир
Дорогенька, не переймайтеся думками цього пана.Те що він думає про Вас характеризує його самого , аж ніяк не Вас.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя newiri   
Lisa111Дата: Пн, 08.08.2011, 22:11:16 | Сообщение # 17
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Люди, я так скажу, учитывая, что Киевскую Русь 300 лет татары топтали, плюс всякие войны, плюс дружба народов...Короче, если мне кто скажет, что он стопроцентно чистокровный, то я плюну ему в морду как редкостному брехуну...
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
ДорогенькаДата: Пн, 08.08.2011, 22:11:59 | Сообщение # 18
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Quote (garold)
Дорогенька,называйте себя тем кем вы себя чувствуете

відчуваю українкою ж звичайно. родилась я тут і виросла. і батьків українців маю. дивно б якщо б циганкою нареклась би.
Quote (sergio_zh)
Дорогеньку не ображати вона щира українка

дякую.
Quote (wowa)
Славяне же имеют куда больше места и вовсе не нуждались в таких мерах , по-этому и ментальность у нас другая .

самовизначатись то треба ж. зараз місця не так і для всіх вистачає. дійсно , на нашу землю багато преставників азіатських народів мають бажання приїхати. наша *опа для них раєм здається. не так давно був в мене гостях дядько мій, який зараз проживає в Узбекистані. Він просто молився на наш рівень життя чесно кажучи мало не обзаздрився. але залишатись тут не захотів.
боротись із неіснуючими негритянським кварталами і обмальовувати стіни написами "бий негрів" (десь в районі житнього є таке малювидло) ще зарано. і щоб не призвелась ситуёвина до цього треба вести просвітницьку роботу. і самим щось робити, а не так як, наприклад, видно де робили дорогу в рівненській області турки . дороа ідеальна, більше метру насупу. а видно де робили наші. колдойобина на колдойобині і половину асфальтиу не на дорогу положли, а на подвір"я в прилеглі села. за допбабло.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
ДорогенькаДата: Пн, 08.08.2011, 22:18:25 | Сообщение # 19
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Quote (Hoakina)
ПУ

Патріот України. організація вельмо бойова така в нас є. Суський і очолює місцевий осередок.
Quote (Hoakina)
батько кубинець

ух ти!.... ой ух Ви!!! класно! я то думаю, відкіль такий шарм жгучий...
Quote (Hoakina)
А суслику рекомендуйте читати Е. Д. Сміта, мо поможе

порекомендую. але думаю пан Суський то читать не буде. не кошерне чтиво.
newiri, дякую.
Quote (Lisa111)
плюну ему в морду как редкостному брехуну...

пардон, слини не вистачить на всіх.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
Lisa111Дата: Пн, 08.08.2011, 22:19:26 | Сообщение # 20
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Quote (Дорогенька)
не так давно був в мене гостях дядько мій, який зараз проживає в Узбекистані. Він просто молився на наш рівень життя чесно кажучи мало не обзаздрився.

Всё познаётся в сравнении. Мне когда то казалось, что поляки классно живут. Теперь не кажется... biggrin Потому что сравнил с Германией..
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
garoldДата: Пн, 08.08.2011, 22:24:18 | Сообщение # 21
Генералиссимус
Сообщений: 3868
Репутация: 7560
Награды: 232

Украина, Zhitomir
Quote (Hoakina)
Я спочатку дивувалась, чому на ЖЖ так не люблять націоналістів,

Я долгое время был к ним лоялен,пока они сами не изменили моё отношение к ним,всё хорошо ,что в меру!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя garold   
Lisa111Дата: Пн, 08.08.2011, 22:24:38 | Сообщение # 22
Чумачечая Лиса
Сообщений: 4496
Репутация: -478
Награды: 298

Германия, Duisburg
Quote (Дорогенька)
пардон, слини не вистачить на всіх.

Да я и не собираюсь слюну на всех переводить, самому нужна! biggrin
Offline (Германия)  
  Блог пользователя Lisa111   
wowaДата: Пн, 08.08.2011, 22:31:49 | Сообщение # 23
Генералиссимус
Сообщений: 2564
Репутация: -208
Награды: 60

Германия, Житомир
Quote (Дорогенька)
зараз місця не так і для всіх вистачає. дійсно , на нашу землю багато преставників азіатських народів мають бажання приїхати. наша *опа для них раєм здається

я всегда считал , что у украинцев в отличии от западно-европейских народов особых проблем с адаптацией эмигрантов нет . У нас уникальный менталитет .
Всё очень просто : если навязывать насильно и достёбываться к таким вопросам , мол : " давай , называйся украинцем , а то чемодан-вокзал ..." , то будет сопротивление со стороны людей других народов , которые тоже имеют свою гордость и назло той же "титульной" нации будут называться и жить , как узбеки, турки, грузины и т.д.
Национализм - это такая система самопринадлежности к государству , которая сама себе вырыла могилу . Одна нация придумала это , но с веками эта идея разошлась по миру и укоренилась во всех народах . И хорошо было тогда , когда народы жили на своих землях, но сейчас время другое и многие имеют возможность переехать жить в другое место принося в страну свои обычаи и действуя этим на нервы коренным, оседлым гражданам . Так получилось в Европе .
Украина же имеет опыт интернационализма , как и США .
Offline (Германия)  
  Блог пользователя wowa   
ДорогенькаДата: Пн, 08.08.2011, 22:39:16 | Сообщение # 24
Інквізиція
Сообщений: 2924
Репутация: 2969
Награды: 347

Мексика, Козумель
Quote (garold)
пока они сами не изменили моё отношение к ним

всіх під одну гребінку не рівняйте. я пропагую націоналізм як любов.
Quote (wowa)
Национализм - это такая система самопринадлежности к государству , которая сама себе вырыла могилу .

націоналізм як варіант по брейвіку - так! націоналізм як повага шана любов - ні!
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Дорогенька   
wowaДата: Пн, 08.08.2011, 22:42:31 | Сообщение # 25
Генералиссимус
Сообщений: 2564
Репутация: -208
Награды: 60

Германия, Житомир
Quote (Дорогенька)
націоналізм як повага шана любов - ні!

Дорогенька, просто пускай украинцы остаются самими собой и никаких проблем с эмигрантами не будет . Украинцы открытые и горилка с салом объединяет всех , и хохла с москалём и жида с татарином biggrin wink
Offline (Германия)  
  Блог пользователя wowa   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Чи маю я право називатись українкою?
  • Страница 1 из 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Поиск: