Живий Журнал
 
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Досуг и отдых в Житомире » КаБаРе - Кафе Бары Рестораны Житомира (кафе, бары, рестораны)
КаБаРе - Кафе Бары Рестораны Житомира
TarasSДата: Пт, 10.04.2015, 18:13:03 | Сообщение # 2076
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Цитата Artmaker554915Але чомусь зробити цей степ духу в тебе не вистачає. Може годі вже пазорна бєгать від "нєудобних вапросав"?)))

От і не бігай! Бо твої запитання - це спроба перекласти на мене місію витягання тебе з хащів, у які ти заліз сам. biggrin

Ще раз демонструю хащі.  

Цитата Artmaker ()
Есть международная классификация, согласно которой ВСЕ КОКТЕЙЛИ (кроме горячих - о них умолчим))), по ёмкости и крепости делятся на 3 группы:

Тобто, спочатку ти кажеш, що ВСІ коктейлі діляться на 3 групи і, відповідно, ВСІ мають обов'язковий алкогольний компонент. Потім ти, порившись у Вікі, радісно тягнеш сюди соковий мікс Котячу Лапку і кажеш, що це теж коктейль. Бо так вирішили у Головбартресті.

Зе квещін із: так ВСІ коктейлі містять алко, чи не ВСІ? Визначайся.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
ArtmakerДата: Пт, 10.04.2015, 19:01:33 | Сообщение # 2077
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
От і не бігай! Бо твої запитання - це спроба перекласти на мене місію витягання тебе з хащів
Цитата TarasS ()
Тобто, спочатку ти кажеш, що ВСІ коктейлі діляться на 3 групи і, відповідно, ВСІ мають обов'язковий алкогольний компонент. Потім ти, порившись у Вікі, радісно тягнеш сюди соковий мікс Котячу Лапку і кажеш, що це теж коктейль.
 
Цитата TarasS ()
Зе квещін із: так ВСІ коктейлі містять алко, чи не ВСІ? Визначайся.
TarasS, добре синку, приймаю твою допомогу!

Я визначився - алко звичайно ж мають НЕ ВСІ коктейлі, а тільки алкогольні - це зрозуміло і дурню! Оскільки я був про тебе трохи кращої думки, то сподівавсь, що ти у курсі, але бачу, що все ж треба пояснювати (це стане мені уроком - ніколи не треба переоцінювати розумові здібності опонента))).

Ну то добре, дякую за те, що допоміг нашій дискуссії "вибратися з хащів" та зробити ще один конструктивний степ)))

Але ж... що ж тепер (крім боягузства) заважає тобі відповісти на три мої питання? До того ж я додам до них четверте:

4. Скажи, а ти вважаєш "соковий мікс Котячу Лапку", зареєстрований Міжнародною Барною Ассоціацією  як КЛАСИЧНИЙ БЕЗАЛКОГОЛНИЙ КОКТЕЙЛЬ власне КОКТЕЙЛЕМ? (полегшу тобі задачу - відповідь має бути коротка: ТАК чи НІ))))))))


Сообщение отредактировал Artmaker - Пт, 10.04.2015, 19:10:47
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
HoakinaДата: Пт, 10.04.2015, 19:09:36 | Сообщение # 2078
Генералиссимус
Сообщений: 10974
Репутация: 6192
Награды: 666

Украина, Житомир
ArtmakerTarasS, може я як морська свинка розбираюсь в общєпітє (с) але Ваша суперечка неперевершена! надіюсь, ви отримуєте від неї не менше задоволення
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Hoakina   
TarasSДата: Пт, 10.04.2015, 19:52:15 | Сообщение # 2079
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата Artmaker ()
4. Скажи, а ти вважаєш "соковий мікс Котячу Лапку", зареєстрований Міжнародною Барною Ассоціацією як КЛАСИЧНИЙ БЕЗАЛКОГОЛНИЙ КОКТЕЙЛЬ власне КОКТЕЙЛЕМ? (полегшу тобі задачу - відповідь має бути коротка: ТАК чи НІ))))))))

Чувак, для людей, які приходять в алкогольний бар, коктейлем є ЛИШЕ напій, який містить алкоголь. Людям глибоко наср... начхати, що якісь міжнародні баробюрократи вважають коктейлем суміш соків з жовтком і гренадином. Так було у "Studio": соковий мікс там називали соковим міксом, а молочний шейк - молочним шейком. І баста. До речі, був великий вибір шейків, фруктових, овочевих та фруктово-овочевих фрешів і фреш-міксів.

І я у цьому питанні повністю на боці тоталітарного "Studio". Не пам'ятаю категорично, щоб хтось хоч раз замовив якийсь безалкогольний коктейль. "Коктейлем" хіба що зрідка називали мілк-шейк деякі клієнти вітчизняного походження, за старою радянською звичкою.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
CobaltДата: Пт, 10.04.2015, 19:58:27 | Сообщение # 2080
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
може я як морська свинка розбираюсь в общєпітє (с)

  Нє-а. Скоріш за все, тут сходняк гуру в облАстЄ общЄПІТІЯ. biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
ArtmakerДата: Пт, 10.04.2015, 20:02:32 | Сообщение # 2081
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
Цитата Hoakina ()
Artmaker, TarasS, може я як морська свинка розбираюсь в общєпітє
Hoakina, це правда)))

Цитата Hoakina ()
Ваша суперечка неперевершена! надіюсь, ви отримуєте від неї не менше задоволення

Не знаю, як TarasS, а я з самого початку роботи в "общєпітє" "нерівно дихав" до теорії барного мистецтва. А тут такий дарунок долі - цілком гідний в прохвесійному плані (хоч і трохи хамувато-боязкий))) співрозмовник! Ну може людина дозволити собі "розкіш людського спілкування на цікаву для себе тему?!)))
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
CobaltДата: Пт, 10.04.2015, 20:12:33 | Сообщение # 2082
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Artmaker, а далі буде? wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
TarasSДата: Пт, 10.04.2015, 20:35:22 | Сообщение # 2083
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата Artmaker ()
Далее три вопроса к тебе: 1. Можно ли поставить знак равенства между определениями смешанный напиток и коктейль, в каких случаях это будет уместно, а в каких нет? 2. Предложи взамен приведённого мной, то определение понятия КОКТЕЙЛЬ, которое по-твоему ему предельно соответствует. Замечание: это определение должно быть известно ещё кому-то, кроме тебя - т.е. дай ссылку на источник))) 3. Имеет ли, на твой взгляд, право на существование такое понятие, как кофейные коктейли? Если да, то дай его определение и обоснуй, почему кофе со сливками/молоком под него не подпадает?

1. Ні. Полунично-банановий фреш-мікс - це не коктейль. Вода Заварка Цукор Лимон - це не коктейль. І навіть Shrimp Coctail чи Sea Coctail - це не коктейль у тому сенсі, який ми обговорюємо.

2. Не дам ніяких посилань, бо висловлюю власну думку. І тобі раджу менше нишпорити по шпаргалках - тоді рідше потраплятимеш у хащі. Так от. Коктейлем є напій з декількох компонентів, при цьому один або більше інгредієнтів містять алкоголь. Крапка.

3. Кавовий напій є коктейлем, якщо містить алкоголь. І навпаки.

Добавлено (10 Апрель 2015, 21:27:16)
---------------------------------------------
Зустрічне запитання: хто, де, коли замовляв у тебе Котячу Лапу або інший "безалкогольний коктейль"?

Добавлено (10 Апрель 2015, 21:31:42)
---------------------------------------------
* Sea food coctail малося на увазі, звичайно.

Добавлено (10 Апрель 2015, 21:35:22)
---------------------------------------------

Цитата Artmaker ()
Не знаю, як TarasS, а я з самого початку роботи в "общєпітє" "нерівно дихав" до теорії барного мистецтва.

Ти диви, яке мурло: змагається у барному мистецтві з кептеном ресторанного залу, який жодного дня не працював у барі! biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
ArtmakerДата: Пт, 10.04.2015, 20:41:06 | Сообщение # 2084
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Чувак, для людей, які приходять в алкогольний бар, коктейлем є ЛИШЕ напій, який містить алкоголь. Людям глибоко наср... начхати, що якісь міжнародні баробюрократи вважають коктейлем суміш соків з жовтком і гренадином. Так було у "Studio": соковий мікс там називали соковим міксом, а молочний шейк - молочним шейком. І баста. До речі, був великий вибір шейків, фруктових, овочевих та фруктово-овочевих фрешів і фреш-міксів.І я у цьому питанні повністю на боці тоталітарного "Studio". Не пам'ятаю категорично, щоб хтось хоч раз замовив якийсь безалкогольний коктейль. "Коктейлем" хіба що зрідка називали мілк-шейк деякі клієнти вітчизняного походження, за старою радянською звичкою.


Вся твоя позиція полягає в тому, що в Києві КОЛИСЬ БУВ такий собі "НАЙКРУТІШИЙ В СВІТІ" тоталітарний заклад "Studio", в якому КОЛИСЬ ПРАЦЮВАВ "НАЙКРУТІШИЙ В СВІТІ TarasS" і ВСЕ, що не відповідає заведеним в цьому "покійному" закладі "стандартам" ПРОСТО НЕ ІСНУЄ.

По-суті ВЕСЬ досвід, на який ти спираєшся обмежений ОДНИМ (хоч на свій час і досить люксовим) закладом, але при цьому ти дозволяєш собі тупо ігнорувати стандарти та канони, на яких будується ресторанна справа в усьому світі.

Коротко твоя позиція звучить так:
ОБ’ЄКТИВНОЇ ТЕОРІЇ БАРНОЇ СПРАВИ НЕ ІСНУЄ, крім тої, що була в "Studio" і яку я - TarasS досконально засвоїв.

Така позиція не дозволяє продовжувати професійну дискусію, бо по-суті не є об’єктивною.

ТОМУ, мені буде достатньо, якщо ти, згідно нашої домовленості,
ПУБЛІЧНО ВІЗЬМЕШ ВСІ СВОЇ ПАГАНІ СЛОВА НАЗАД.


Зі свого боку хочу подякувати тобі за привід для спілкування по темі - мені було цікаво)))


Сообщение отредактировал Artmaker - Пт, 10.04.2015, 20:42:52
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
TarasSДата: Пт, 10.04.2015, 21:02:56 | Сообщение # 2085
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Слів зощітан! biggrin

Добавлено (10 Апрель 2015, 22:02:56)
---------------------------------------------
Нагадую, я вже взяв ці слова назад у приватному листуванні. Після того, як ти повідомив приватно деяку інформацію.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
ArtmakerДата: Пт, 10.04.2015, 21:37:28 | Сообщение # 2086
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
Цитата TarasS ()
Нагадую, я вже взяв ці слова назад у приватному листуванні. Після того, як ти повідомив приватно деяку інформацію.
TarasS, "слів зощітан ту!";)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
TarasSДата: Пт, 10.04.2015, 22:16:12 | Сообщение # 2087
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата Artmaker ()
По-суті ВЕСЬ досвід, на який ти спираєшся обмежений ОДНИМ (хоч на свій час і досить люксовим) закладом, але при цьому ти дозволяєш собі тупо ігнорувати стандарти та канони, на яких будується ресторанна справа в усьому світі.
 
Між нами є двє бальшиє разніци.

1. Я закінчив школу ресторанного бізнесу, де ВСЕ навчання велося англійською мовою. Ми також вивчали ази французької та італійської. Викладали люди, які довго і плідно працювали у Європі (Франція, Швейцарія, Італія, Монако), на Багамах ("Atlantis") і на круїзних лайнерах карибських ліній. Тому я не маю жодних підстав не довіряти цим людям. Ти, наскільки я зрозумів, отримав базову освіту у радянській/пострадянській системі.

2. Я вчився понад рік. Досить інтенсивно. Щомісяця школа платила мені стипендію ($150). Не я платив школі, а вона мені! Мене готували для роботи в одному закладі. Де існували жорсткі внутрішні стандарти, максимально наближені до кращих взірців світової ресторанної практики. І я працював в одному закладі. Після чого пішов у телевізійну журналістику. Ти працював у дуже багатьох закладах, м'яко кажучи, різного ступеню люксовості. І ти мав би знати, що кожен заклад встановлює власний варіант норми. Це стосується і меню, і сервісу, і кухні, і бару, і навіть роботи посудомийок та прибиральниць. Тому твій пасаж про "тупо ігнорувати стандарти та канони" - є, по-перше, хамським, а по-друге, дивним і беззмістовним з професійної точки зору. Ще раз повторюю, у меню "Studio" не було жодного безалкогольного коктейлю. Якщо генеральний менеджер вирішив, що їх не існує в природі - значить, це і є стандарт та канон для цього закладу. Amen!

Добавлено (10 Апрель 2015, 23:16:12)
---------------------------------------------

Цитата Artmaker ()
Безалкогольный коктейль «Кискины лапки» появился в США в 70-х годах и, с отличающимся от первоначального рецептом, после различных модификаций и вариаций, был включен в кодификацию IBA 1993 года.

Какая прєлєсть! Якраз восени 1993 р. я пішов у школу. tongue
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
ArtmakerДата: Пт, 10.04.2015, 22:26:07 | Сообщение # 2088
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
Цитата TarasS
Ти працював у дуже багатьох закладах, м'яко кажучи, різного ступеню
люксовості. І ти мав би знати, що кожен заклад встановлює власний
варіант норми. Це стосується і меню, і сервісу, і кухні, і бару, і
навіть роботи посудомийок та прибиральниць.
 TarasS, я не тільки працював і працюю, але й формував ці норми для різних
закладів, декілька з яких ще й розробляв на стадії концепції. Але, це
ніколи не давало мені право ігнорувати існуючі світові тенденції, більш
того, спонукало їх вивчати)))

TarasS, рівень твоєї підготовки безперечно КОСМІЧНИЙ!!! Але...
спустимось на грішну Землю)))
Ми з тобою дискутували що то є таке коктейль, а ти пропонуєш трактувати це слово тільки так, як ти його розумієш і не можеш грунтовно довести посиланням, що хтось в світі ще так думає.
Цитата TarasS ()
Не дам ніяких посилань, бо висловлюю власну думку... Коктейлем є напій з декількох компонентів, при цьому один або більше інгредієнтів містять алкоголь. Крапка.
Вибач, це не розмова, бо, наприклад, в моїй практиці приготовано і продано безліч безалкогольніх коктейлів, а в твоїй "тоталітарній", вони навіть не мають права на існування. А як же отримані за них гроші, вони по-твоєму теж не існують?)))

Доречі, щодо слова "тоталітарний"... Тобі не здається, що пасаж на кшталт цього:
Цитата TarasS ()
Якщо генеральний менеджер вирішив, що їх не існує в природі - значить, це і є стандарт та канон

дуже нагадує популярну в сусідній країні ідею одного відомого політика, що його серед простих людей називають Х...Йлом? І коли ти, приймаєш, та визнаєш пріорітетною цю ідею, хай навіть в далекій від політики темі, мене трохи дивує твоє нетерпиме ставлення до явища, яке сучасним українським сленгом індентифікується як "вата")))
Особисто я готовий дискутувати на будь-яку тему, але не готовий до "тоталітаризму" в будь-яких його проявах, і тобі не раджу ним захоплюватись. Бувай!)))))))))))))))))))))


Сообщение отредактировал Artmaker - Пт, 10.04.2015, 23:00:48
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
lakmusДата: Пт, 10.04.2015, 23:32:54 | Сообщение # 2089
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
Цитата Artmaker ()
3. Имеет ли, на твой взгляд, право на существование такое понятие, как кофейные коктейли? Если да, то дай его определение и обоснуй, почему кофе со сливками/молоком под него не подпадает?

Как чайник заварочный спрашиваю: есть гарантии, что, к примеру, в 2053 году, укурившись чая, в IBA внезапно не "поймут" таки, что кофе+сливки/молоко - это коктейль №.....пиисят?
Не ради троллинга - чисто из любопытства.
Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
TarasSДата: Пт, 10.04.2015, 23:38:11 | Сообщение # 2090
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата lakmus ()
Как чайник заварочный спрашиваю: есть гарантии, что, к примеру, в 2053 году, укурившись чая, в IBA внезапно не "поймут" таки, что кофе+сливки/молоко - это коктейль №.....пиисят? Не ради троллинга - чисто из любопытства.

Якщо хтось додумається вбити туди яєчний жовток - визнають коктейлем хоч завтра. biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
ArtmakerДата: Пт, 10.04.2015, 23:49:36 | Сообщение # 2091
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
Цитата lakmus ()
Как чайник заварочный спрашиваю: есть гарантии, что, к примеру, в 2053 году, укурившись чая, в IBA внезапно не "поймут" таки, что кофе+сливки/молоко - это коктейль №.....пиисят?
Не ради троллинга - чисто из любопытства.
lakmus, из уважения к способности менять цвет в зависимости от среды отвечу: вопрос слегка вырван из контекста "чужой" дискуссии...

.... но как "чайнику" (да простит меня великий TarasS за пошлейший копипаст))) дам инфу к размышлению:
"Фраппе - один из видов густых холодных коктейлей. Состоит из кофе, мороженого, холодного молока, фруктово-ягодного сиропа. Все компоненты фраппе взбивают в шейкере или
миксере. Для сервировки фраппе существует два основных способа: их либо
наливают в высокий стакан, наполненный измельченным льдом, и подают с
короткими соломинками, или без льда в стакане хай бол с соломинкой. При
приготовлении фраппе можно также использовать любой ликер или
алкогольный напиток. Самый распространенный вариант фраппе готовится из кофе, молока и льда". Источник http://www.coffeepedia.ru)))

Ну, а мой вопрос: Имеет ли, на твой взгляд, право на существование такое понятие, как кофейные коктейли? Если да, то дай его определение и обоснуй, почему кофе со сливками/молоком под него не подпадает? - был адресован оппоненту в споре и направлен на то, чтобы обозначить высказанное мной ранее утверждение, что в миксологии есть области, чётко определённые, а есть спорные (как обсуждаемая), где нет строгих правил, а есть лишь тенденции.
lakmus, я понятно излагаю? )))


Сообщение отредактировал Artmaker - Пт, 10.04.2015, 23:54:39
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
lakmusДата: Сб, 11.04.2015, 00:04:00 | Сообщение # 2092
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
Спасибо.
Из Ваших ответов я понял, что гарантии нет. Даже без желтка и льда.
Достаточно авторитарного авторитетного решения IBA.
Курите правильный чай.

Добавлено (11 Апрель 2015, 01:04:00)
---------------------------------------------

Цитата Artmaker ()
Ну, а мой вопрос: ................. - был адресован оппоненту в споре и направлен на то, чтобы обозначить..........


читал.
для себя вынес главное: носки под сандали можно в двух случаях biggrin
я правильно понял? - "есть области, чётко определённые, а есть спорные"
Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
ArtmakerДата: Сб, 11.04.2015, 00:06:16 | Сообщение # 2093
Генералиссимус
Сообщений: 2316
Репутация: 1743
Награды: 222

Украина, Житомир
lakmus, вы не поверите, но это всего лишь кофе, молоко и лёд)))



А авторитетное мнение IBA авторитетно не само по себе, а потому, что в реальности подтверждается общепринятостью использования. Проверьте это сами)))

Добавлено (11 Апрель 2015, 01:06:16)
---------------------------------------------
Цитата lakmus ()
я правильно понял? - "есть области, чётко определённые, а есть спорные"
lakmus, есть такая наука на стыке кибернетики и математики... ну вы в курсе)))

А если серьёзно, задайте бармену в баре любой европейской страны вопрос на языке, который он поймёт, может ли он предложить вам безалкогольный кофейный КОКТЕЙЛЬ и никто, кроме конечно TarasSа (всякие совпадения бывают))) не скажет вам нет и не будет убеждать, что желаемый вами напиток коктейлем не является))) Причём, если будет жарко, с большой вероятностью предложат именно ЭТУ "НЕСУРАЗИЦУ" - кофе+молоко+лёд. Кстати, совсем не обязательно ждать 2053 года, одевать носки под сандали и курить чай!... хоть чайнику ни носки под сандали, ни тем более курить чай опять же не запретишь)))


Сообщение отредактировал Artmaker - Сб, 11.04.2015, 00:19:45
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Artmaker   
lakmusДата: Сб, 11.04.2015, 00:09:47 | Сообщение # 2094
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
Цитата Artmaker ()
А авторитетное мнение IBA авторитетно не само по себе, а потому, что в реальности подтверждается общепринятостью использования. Проверьте это сами


"общепринятость использования" имеет ограничения во времени и пространстве.
Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
TarasSДата: Сб, 11.04.2015, 00:42:49 | Сообщение # 2095
Генералиссимус
Сообщений: 3415
Репутация: 6773
Награды: 123

Украина, Житомир
Цитата
Кофе-фраппе — холодный кофейный напиток греческого происхождения.

Добавлено (11 Апрель 2015, 01:25:24)
---------------------------------------------

Цитата
Фраппе (от французского - frappe - бить, ударять, стучать) - это классический способ подачи алкогольных напитков. Ликеры, кремы, сладкие настойки, наливки, т.е. крепкоалкогольные напитки, содержащие сахар, подаются в старомодном стакане, до верха наполненном измельченным льдом. Сверху на лед выливают порцию напитка, обычно не превышающую 50 мл, полученную смесь тщательно перемешивают.

biggrin

Добавлено (11 Апрель 2015, 01:42:49)
---------------------------------------------

Цитата Artmaker ()
А если серьёзно, задайте бармену в баре любой европейской страны вопрос на языке, который он поймёт, может ли он предложить вам безалкогольный кофейный КОКТЕЙЛЬ и никто, кроме конечно TarasSа (всякие совпадения бывают))) не скажет вам нет и не будет убеждать, что желаемый вами напиток коктейлем не является))) Причём, если будет жарко, с большой вероятностью предложат именно ЭТУ "НЕСУРАЗИЦУ" - кофе+молоко+лёд.

Та харе вже муйню молоти! У всьому світі людина підійде і скаже: фрапе (уіз ...).

А не - гів мі, пліз, сам колд коктейл уіз кофі, еееенд мілк, еенд крашт айс, ю ноу, лайк е мілк шейк, бааат... lol
Offline (Украина)  
  Блог пользователя TarasS   
AdminДата: Вс, 19.04.2015, 10:14:04 | Сообщение # 2096
Генералиссимус
Сообщений: 1486
Награды: 117

Украина, Житомир
Ребята не уходим с темы, не флудим, личные споры выясняем только в ЛС
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Admin   
Tasha27Дата: Вт, 21.04.2015, 19:07:16 | Сообщение # 2097
Генерал-лейтенант
Сообщений: 712
Репутация: -243
Награды: 114

Барбадос, пляж
Absurd,
 NORA КАРАОКЕ 
https://vk.com/public78835377
Offline (Канада)  
  Блог пользователя Tasha27   
CobaltДата: Вт, 21.04.2015, 20:53:35 | Сообщение # 2098
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Цитата Сalikusu ()
В этой теме всякого написано, особенно не по ней (теме).

 Ладно. Возвращаемся к нашим баранам. То бишь к нашим кАХвейням.  wink
 Кто что расскажет про кафе-тир напротив Укртелекома. Слышал, что туда можно приходить "со своим". Хочу уточнить: со своим спиртным или оружием?...  surprised
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
AbsurdДата: Пт, 24.04.2015, 20:21:59 | Сообщение # 2099
Полковник
Сообщений: 153
Репутация: 229
Награды: 14

Буркина Фасо, Момбадуро
Хорошо что к теме вернулись,а то флуд просто надоел.Спаециалисты по коктейлям блин,открыли бы тему и доказывали бы кто самый крутой чувак в деревне.Скажите,Плезентвиль после пожара работает?
Offline (Испания)  
  Блог пользователя Absurd   
МегеркаДата: Пт, 24.04.2015, 22:24:01 | Сообщение # 2100
Сержант
Сообщений: 34
Репутация: 37
Награды: 10

Украина, Житомир
Absurd, работает...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Мегерка   
Форум Житомира » город Житомир » Досуг и отдых в Житомире » КаБаРе - Кафе Бары Рестораны Житомира (кафе, бары, рестораны)
Поиск: