Живий Журнал
 
  • Страница 6 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Модератор форума: Admin, kefir  
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Світові лідери привітали Януковича з перемогою
Світові лідери привітали Януковича з перемогою
KonittivaДата: Пт, 31.01.2014, 13:26:33 | Сообщение # 126
Генерал-лейтенант
Сообщений: 561
Репутация: 2
Награды: 12

Украина, Zh


Дорогі співвітчизники!

Звертаюся до вас із почуттям великої тривоги й турботи про життя і здоров’я багатьох людей, які втягнуті в протистояння безвідповідальними політиками. На превеликий жаль, це протистояння не обійшлося без жертв. Сьогодні вночі Україна зазнала ще однієї втрати - передчасно помер під час виконання службових обов’язків із забезпечення громадського порядку в Києві капітан внутрішніх військ Дмитро Васильович Дунець.

Цими днями Україна, як знаємо, прощалася із загиблими в цьому протистоянні молодими людьми. Відомо також, що постраждали люди від перенапруження, холоду, зіткнень. Кожен такий випадок залишає глибокий і болісний слід у наших серцях. І кожен із нас запитує - в ім’я чого страждають люди? Чому політики не закликають до миру, спокою та порозуміння, а навпаки - розбурхують ще більше настрої своїми невиваженими і безвідповідальними заявами, думаючи про власні рейтинги більше, ніж про життя та здоров’я людей.

У процесі переговорів з мирного врегулювання протистояння ми дійшли конкретних домовленостей з представниками опозиції. Усі зобов’язання, які влада взяла на себе, ми виконали. В тому числі парламент ухвалив Закон про амністію, який гарантує учасникам протестів свободу та звільнення тих осіб, які були затримані під час конфліктів.

Однак опозиція продовжує нагнітати ситуацію, закликає людей стояти на морозі задля політичних амбіцій кількох лідерів. Я думаю, що це неправильно. Переконаний, ми повинні зрозуміти - немає майбутнього у держави й народу, якщо політичні інтереси окремих груп поставлені вище існування самої України.

Я ще раз прошу і звертаюся до людей, звичайних громадян, моїх співвітчизників: зробімо все задля миру і спокою, задля нормального життя країни. Зі свого боку я з якнайбільшим розумінням і прихильністю буду ставитися до потреб і прагнень людей, враховуючи ті помилки, які бувають у кожної влади, бо ж помилок не припускається лише той, хто нічого не робить.

Вірю, що разом ми зуміємо повернути життя України і всіх людей у мирне і спокійне русло. http://president.gov.ua/news/30036.html


Сообщение отредактировал Konittiva - Пт, 31.01.2014, 13:27:04
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Konittiva   
CobaltДата: Пт, 31.01.2014, 13:30:17 | Сообщение # 127
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Вот так в нашей с-ране всегда. О народе вспоминают лишь перед выборами или когда жопа в огне...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
GageДата: Пт, 31.01.2014, 13:54:41 | Сообщение # 128
Генерал-лейтенант
Сообщений: 590
Репутация: 311
Награды: 37

Украина, Киев
Цитата Konittiva ()
На превеликий жаль, це протистояння не обійшлося без жертв.

Но по жертвам он обращений не делал

Цитата Konittiva ()
передчасно помер під час виконання службових обов’язків із забезпечення громадського порядку в Києві капітан внутрішніх військ Дмитро Васильович Дунець.

Во время исполнения в Киеве? Так ли это?
Справка: Капітан Донець Д.В. помер у селі Старе Київської області, де стояв луганський підрозділ внутрішніх військ.

Цитата Konittiva ()
І кожен із нас запитує - в ім’я чого страждають люди? Чому політики не закликають до миру, спокою та порозуміння, а навпаки - розбурхують ще більше настрої своїми невиваженими і безвідповідальними заявами

Такими, как эта
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Gage   
KonittivaДата: Пт, 31.01.2014, 17:35:17 | Сообщение # 129
Генерал-лейтенант
Сообщений: 561
Репутация: 2
Награды: 12

Украина, Zh
Цитата Gage ()
Во время исполнения в Киеве? Так ли это?

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/970159
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Konittiva   
ДимаЗолочевскийДата: Вс, 02.02.2014, 02:18:36 | Сообщение # 130
Сержант
Сообщений: 33
Репутация: 5
Награды: 0

Украина, Золочев
Цитата
В Винницеопознали садистов, которые издевались над Гаврилюком. Это сотрудники
спецподразделения « Ягуар» Внутренних войск МВД, которых не могут найти.  Хортюк Сергей Костюк Максим - раздевал Гаврилюка Чуб отрезал майорФирак Игорь Средииздевающихся был Ругениус Томас .За пыткаминаблюдал их начальник - полковник Плахотнюк Олег Николаевич.Спецподразделение"Ягуар " базируется в Калиновке на Винничине, а сейчас находится на
Грушевского. Хортюк - из села Иванов Калиновского района, Костюк - с самой
Калиновки, проживает в районе железнодорожного вокзала.

Добавлено (02 Февраль 2014, 01:18:36)
---------------------------------------------

Цитата
Отец Януковича служил начальником полиции в Вилейке(Документ)https://charter97.org/ru/news/2014/1/30/85395/
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ДимаЗолочевский   
CobaltДата: Вс, 02.02.2014, 15:23:08 | Сообщение # 131
Генералиссимус
Сообщений: 8898
Репутация: 6283
Награды: 480

Украина, Житомир
Цитата ДимаЗолочевский ()
Хортюк - из села...
 Одно колхозное быдло...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cobalt   
ДимаЗолочевскийДата: Сб, 08.02.2014, 23:00:26 | Сообщение # 132
Сержант
Сообщений: 33
Репутация: 5
Награды: 0

Украина, Золочев
Цитата Cobalt ()
Одно колхозное быдло...


А воно путінське чи жиріновське співвітчизне ?

----:D
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ДимаЗолочевский   
lakmusДата: Сб, 08.02.2014, 23:12:15 | Сообщение # 133
Генералиссимус
Сообщений: 3075
Репутация: 2243
Награды: 157

Украина, Житомир
Цитата
Дорогі співвітчизники!
Звертаюся до вас із почуттям великої тривоги й турботи про життя і здоров’я багатьох людей, які втягнуті в протистояння безвідповідальними політиками. На превеликий жаль, це протистояння не обійшлося без жертв. Сьогодні вночі Україна зазнала ще однієї втрати - передчасно помер під час виконання службових обов’язків із забезпечення громадського порядку в Києві капітан внутрішніх військ Дмитро Васильович Дунець.


Вот каким мудаком надо быть, чтобы на смерти даже спекулировать:

Військовослужбовець разом з однополчанами прибув до столиці для охорони правопорядку на вулицях міста й цього ранку так і не прокинувся від сну


Сообщение отредактировал lakmus - Сб, 08.02.2014, 23:13:29
Offline (Финляндия)  
  Блог пользователя lakmus   
ДимаЗолочевскийДата: Вс, 09.02.2014, 00:35:18 | Сообщение # 134
Сержант
Сообщений: 33
Репутация: 5
Награды: 0

Украина, Золочев
Там справді мешкають нісенітні тролі, які вміють кидатися вербальним лайном?

------- biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ДимаЗолочевский   
Форум Житомира » Бизнес и политика » Политика и Общество » Світові лідери привітали Януковича з перемогою
  • Страница 6 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Поиск: