Живой Журнал
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » «Циркулярка» - городские слухи
«Циркулярка» - городские слухи
Cruel_birdДата: Вторник, 14 Ноября 2006, 14:47:33 | Сообщение # 1
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Слухи - это тоже своего рода информация. Иногда даже очень интересная. Давайте говорить о том, о чем не пишут газеты, не говорит радио, не показывает ТВ. Они считают, что это не журналистика. Но если слух проверить, раскопать инфу, то журналистика может появиться.

Я вот вчера слышал, что в горсовете ОЧЕНЬ недовольны редактором муниципальной газеты «Місто» Радчуком. Говорят, что ему выговор сделали и собираются в скором времени «уйти»....

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
IваницькийДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 14:23:50 | Сообщение # 76
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote
Мерс був куплений 2 роки тому у автосалоні, про що і відповідні документи є. Нестиковочка

Це - до пана Кухланського. До речі, про це він говорив у присутності досить значної кількості журналістів wink
Quote
Сам себе, так би мовити…

Не "сам себе" - а сам зробив все можливе, що оборудка стала небезпечною для її реалізаторів dry
Те, що ви далі виклали стосовно "маршруток"... ви нерідко вдаєтеся до визначення "маячня", так от мені особисто більше всього сподобалося про "розробка" маршруту відбувалася на очах того ж Гундича кульковою ручкою" - вищий клас обізнаності tongue
Quote
Хотів би я почути від націоналіста Гундича бодай одне слово російською. Чергова брехня, навіть по формі

biggrin biggrin biggrin ... у мене від ваших висловів... знову енурез розперезався tongue

Добавлено (03/12/2006, 13:18:17)
---------------------------------------------
І про згаданий тендер. Невже ви, дитино, щиро вірите в те, що я дозволив би собі так дешево ризикнути своїм ім'ям? Чи маєте мене за дурня? (мені взагалі смішно чути висловлювання на кшталт "не здатні ефективно керувати бізнесом" від дитини, яка ще й не пробувала - а вже почає тих, хто керував/перекерував cool - і не без помітного результату...)
Наслідки проведення так званого "тендеру" (фактично спроби роздербанити "бесхозні" сто тисяч гривень) - ще в майбутньому. В найближчому майбутньому (сума невелика відносно... але у горлі декому таки стане wink ).
Цитата (вам цього документу не показували? happy ):
… мова йде про надання відповідних послуг не у наступному, а в поточному році. Останнє робить надання згаданих послуг фактично і безумовно неможливим, бо, з врахуванням існуючої тарифної політики, радіостанції довелося б для освоєння запропонованого обсягу фінансування виділити на грудень місяць поточного року майже 28 годин ефірного часу, що абсолютно неможливо без докорінної зміни програмної політики радіостанції (для довідки – загальний обсяг усіх інформаційно-аналітичних програм на нашій радіостанції, відповідно до існуючих ліцензійних умов – менший майже удвічі). Разом із тим, подібне навантаження потребує короткочасного коригування задіяних трудових ресурсів, що, з огляду на відсутність гарантій продовження фінансування на запропонованому рівні, вбачається нами недоцільним. Враховуючи вищевикладене - просимо Вас зняти нашу цінову пропозицію з участі у відповідних торгах. З іншого боку – з радістю приймемо участь в аналогічному конкурсі (тендері) на наступний рік, за умови завчасного нас про його проведення повідомлення і відповідності запропонованих умов конкурсу реальним технологічним можливостям та особливостям фінансово-господарської діяльності засобів масової інформації.
Кінець цитати.
Заявку не було знято повністю - лише на один лот (10 тис.грн.). А от тепер... гроші ці можливо отримати лише по факту виконання робіт, і я хочу побачити - як отримають решту 90 інші т.з. "переможці" (звичайно, що й мені там особливо "наїстися" не світить... для довідки: спостерігати за процесом буду не тільки я cool ). Андестенд? tongue
Читайте класиків, пане воланде: "Учиться, учиться и еще раз учиться" (кто сказал? - Ленин. - Рядовой Ленин - выйти из строя! wink ).

Добавлено (03/12/2006, 13:29:30)
---------------------------------------------
І останнє - до аноніма воланда.
Свій останній опус у цій гілляці wink ви у відповідному обговоренні визначили як відповідь на мою вимогу спростування брехні, якої ви припустилися у згаданому обговоренні (повідомлення №№ 6,13 http://zhitomir.pp.net.ua/news/2006-12-01-617#comments ). На жаль, я так і не отримав відповіді - на яких підставах ви звинуватили мою дружину у "нестриманості" під час якогось невідомого мені "її ефіру на радіо"?
Здається, що наступну фразу ви, нешановний, складали перед дзеркалом?

Quote
Якщо опонентом є звичайнісінький брехун... Можливо від Вас ми ще почуємо щось, але Ви вже не цікаві, ви прогнозовані у своїх істериках, які не мають фактичного підґрунтя, на що так часто звертаєте увагу. Просто берете на понт, як звикли

Додати до такої влучної самооцінки - нічого.

Добавлено (03/12/2006, 14:23:50)
---------------------------------------------

Quote
Иваницкий в комменте одной из новостей сказал, что новый пресс-секретарь у губернатора завелся - Витя Шуляр насколько я понял.

Он самый happy
Quote
Знаком я с ним в 2002 работал я на Союз Тв и он туда пришел. Сначала немного репортером поработал Потом директору предложил программку авторскую делать, рассписал да так красио однако через пару дней Витя исчез... за деньгами даже не пришел. Впринципе искать не стали.

Ну, Олегу Викторовичу ещё повезло - хоть без денег исчез wink , знавал я и другие ситуации (одну правда wink ). А исчезание в тот период вполне объяснимо, если я не ошибаюсь - имел Витя отношение некоторое к проекту "Наш Житомир" (понятно, что Юхимчуку, при всех его способностях, самому никак не потянуть бы), а проект сей оплачивался, насколько мне известно от "заказчиков" - весьма даже-с...

P.S. Интересно, с учетом особенностей характера Юрия Андреевича - сколько Витя там продержится с этими своими "их лица сияли"? Вопрос - тянущий на вполне приличный тотализатор, нет? wink

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
Cruel_birdДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 14:29:42 | Сообщение # 77
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
А еще в городе слышно... В Житомире собираются уничтожить Мемориальный комплекс погибшим советским воинам и реставрируют эсэсовское кладбище
Вечный огонь уже погашен… Официальные причины столь «неординарного» шага городских властей, как всегда невнятны и идиотичны. Видимо, с их точки зрения, газовый кризис достиг таки своего апогея. Предлагаем отключить от отопления весь горсовет. От них все равно пользы никакой. Вред один. Жил же Город несколько месяцев совсем без власти, и ничего – не умерли. Вот и честные депутаты сообщают, что дело - не в отсутствии газа. Дело в шикарном (и отнюдь не маленьком) земельном участке, на котором и расположен Мемориальный комплекс погибшим Советским Воинам. По слухам за этот участочек уже предложили взяточку в 8 миллионов гривен. Технология уничтожения комплекса – проста: вначале отключают газ на вечном огне, затем «неизвестные вандалы» срезают звезду и вырывают трубы. Затем мерша заявляет, что на ремонт комплекса денег нет. Далее вспоминаются слова Ющенко о том, что «всі повинні засудити комуністичний режим». Ну уж, а Красная Армия и есть олицетворение «режима». Долой все Памятники! Все земельные участки на продажу!
Но это еще не все… На границе Города усиленно реставрируется эсэсовское кладбище. Находилось оно в свое время в ведении ставки рейхсфюрера СС Генриха Гиммлера и хоронили там лишь особо выдающихся уродцев. Там, например, зарыт в житомирскую землю основатель войск СС и главный инспектор всех нацистских концлагерей бригаденфюрер Теодор Эйке.
Судя по всему, житомирские власти свято чтят память борцов «с коммунистическим режимом» в соответствии с «заветами Ющенко».
Вера Тимофеевна! Начинайте, как мер, думать головой! Или столь идиотская политика связана с тем, что еще недавно вы работали на «немецких инвесторов»? Мы слышали, что у вас с ними были проблемки? Сейчас, видать, проблемки уже решаются?
Мы же пока подождем, госпожа Шелудченко! До 9 мая 2007 года у Вас время есть. Потом – пеняйте на себя… (Городские ворота)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
IваницькийДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 14:42:18 | Сообщение # 78
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Эй, эй!... Это уже... ни в какие ворота не лезет, даже в "городские".
Что-то слишком уж на провокацию смахивает. Извините, но о чём-либо подобном я - не мог бы не слышать. И первый не смолчал бы. И, знаете ли... не похожа Вера Тимофеевна на способного к подобной дури человека. Вот хоть режьте - не похожа. Я, конечно, поинтересуюсь, кто сей бред распространяет (не исключено, что это очередная "маячня" одного отдельно взятого "патриота" в стадии обострения - такое нередко случается).

P.S. А "эсэсовское кладбище" - это, извините за невежество, где?
Если имеется в виду то, что на заречанском повороте - так оно уже много лет содержится так, как мы не умеем свои содержать. В чём лично я - внук погибшего в гестапо партизана, не вижу ничего зазорного. А вот "Вечный огонь уже погашен" - я съезжу сейчас, гляну, если это правда...Сообщение отредактировал Iваницький - Воскресенье, 03 Декабря 2006, 14:46:01
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
McSymДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 15:00:19 | Сообщение # 79
Старый партизан
Сообщений: 419
Репутация: 13
Награды: 5

Аргентина, Хухуй
Quote
погибшего в гестапо партизана

Ескьюзе муа, мсьє Іваницький, а що партизани робили в гестапо? Це був підрозділ партизанів-гестапіців? Чи це був підрозділ партизан шахідів, для атаки на гестапо? Щось в мене - старого партизана - не є в*яжеться....
Чи може ви онук Теліги з Ольжичем?... Але ж вони не були партизанами? Поясніть, бдласка.

2Cruel_bird

Що стосується реставрації есесівського цвинтаря - брєд повний. Хіба що надалі підуть пояснення, що ВТШ - патомок есесівця, і жертвує власні гроші, на виконання боргу нащадка. (Пропоную за це нагородити її перехідним есесівським мундиром - він їй буде до лиця biggrin biggrin )

Можна таки посилання, на це джерело іскромьотного гумору, чи Житомирські КВн-щики, до 45-річчя вигадали?

Offline (Украина)  
  Блог пользователя McSym   
Cruel_birdДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 15:05:57 | Сообщение # 80
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Iваницький, я видел что эту инфу Новый регион тоже подал

McSym, а может быть и правда какой нибудь компутерщик здесь «живущий» смастерит ВТШ в мундирчике чувствуюю прикольненько будет smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
IваницькийДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 15:07:42 | Сообщение # 81
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote
що партизани робили в гестапо? Це був підрозділ партизанів-гестапіців?

Це були ті, хто не встиг добити батьків таких як ти, придурку.
Дивитись тут: http://www.krokradio.utel.net.ua/fam/osniki.htm


Сообщение отредактировал Iваницький - Воскресенье, 03 Декабря 2006, 15:31:18
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
Cruel_birdДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 15:09:01 | Сообщение # 82
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Поговаривают, что возле Дастора ночной клуб открывают...
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
McSymДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 15:11:42 | Сообщение # 83
Старый партизан
Сообщений: 419
Репутация: 13
Награды: 5

Аргентина, Хухуй
Іваницький, можеш без зубних протезів залишитися, вумнік.

Гестапо не полювало за партизанами, так що дєдушка тобі бзданув, де його кончілі.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя McSym   
IваницькийДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 15:33:17 | Сообщение # 84
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Бздиш ти, ублюдку (і батьки твої, певно, чоботи "пану офіцеру" лизали?)
Дивитись тут: http://www.krokradio.utel.net.ua/fam/osniki.htm
(адреса моя відома, скотино онанімна?)


Сообщение отредактировал Iваницький - Воскресенье, 03 Декабря 2006, 15:42:36
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
Cruel_birdДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 15:44:59 | Сообщение # 85
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Iваницький, McSym, панове ну не вдавайтеся до ругані і взаємних образ...


Сообщение отредактировал Cruel_bird - Воскресенье, 03 Декабря 2006, 15:45:35
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
IваницькийДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 16:04:24 | Сообщение # 86
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Шановний пане Cruel_bird. Погодьтеся, що є речі (вчинки, висловлювання тощо) за які б'ють морду. На жаль, інтернет-"спілкування" з анонімними негідниками не дає такої можливості. Приміть мої вибачення за нестриманість, але, все ж таки - чи не спровокована була ця нестриманість?

Стосовно згаданої інформації - розберуся і повідомлю тут про результати.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
McSymДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 16:41:17 | Сообщение # 87
Старый партизан
Сообщений: 419
Репутация: 13
Награды: 5

Аргентина, Хухуй
Краще б ти, Ібаницький, придумав, що твого дєдушку задавив німецький мотоцикл, за те що патякав багато. Гестапо з партизанами не воювало, почитай хоча б, Совєцьку Енциклапєдію. Тим більше, гестапцівцям нецікаво було ганятися за малограмотними селюками - вони не ставили для них небезпеки. Скоріш за все його односельці прибили, бо він їх дістав своїм постійним словесним проносом.

Причиною нашої зустрічі стане необхідність позбавити тебе од спадкової звички патякати не па темі, бо непроходима тупість - це твій генетичній збій, що не лікується.
Ти ще небув в гестапо ? Тоді ми йдем до тебе.Сообщение отредактировал McSym - Воскресенье, 03 Декабря 2006, 22:47:56
Offline (Украина)  
  Блог пользователя McSym   
Просто МарияДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 17:41:43 | Сообщение # 88
Админсуд возвратил на круги своя иск по выборам городского головы, и, наверное, Королевский суд подвердит свое прежнее решении:выборы в Житомире недействительны! Буравков был, бесспорно, прав, когда по "Кроку" сказал, что скоро новые выборы гороского головы tongue Еще: на последней сессии горсовета мы снова убедились, что дерибан в городе продолжается. Господин Синев выходит в фавориты по прихапыванию земельных участков и депутаты с овечьей покорностью голосуют за его богоугодный бизнес.
Вопрос к Иваницкому как к депутату: почему молчит совесть житомирского народа "Крок", где открытые торги, аукционы?... Опять коммунальное имущество плывет в карманы отдельных холуев уже нового гороского головы biggrin
(Украина)  
  Блог пользователя Просто Мария   
Cruel_birdДата: Воскресенье, 03 Декабря 2006, 18:25:01 | Сообщение # 89
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Машенька Просто , читайте материал на первой странице ЖЖ там комментариев много насчет того что будут или не будут новые выборы мэра. И г-н Иваницкий там насчет этого выступил. А Синев это холуй еще буравковский. При нем делишки делал а щас снова пролез в горсовет насколько я помню уже от организации «Житомиряне». И снова за старое - это я с вами согласен. а Крок радио насчет него молчит наверное потомучто Синев когдато был регионалом, да и при Буравкове состоял, да и сейчас он выгоден - противовес новому мэру...


Сообщение отредактировал Cruel_bird - Воскресенье, 03 Декабря 2006, 18:25:17
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
IваницькийДата: Понедельник, 04 Декабря 2006, 10:06:29 | Сообщение # 90
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote
Ти ще небув в гестапо ? Тоді ми йдем до тебе.

Заходьте, "герої" задрипані, заходьте... але щось я на вас чекаю-чекаю... ще з кінця 2004-го. Чи то знайти ніяк не можете, чи то ноги стерлись аж до...? wink Чи то просто рушниця із-за рогу - якось звичніше?

Quote
почему молчит совесть житомирского народа "Крок", где открытые торги, аукционы?...

Совесть, говорите, молчит? Ну, если то моё интервью, что уже в третий раз, начиная с субботы, сейчас идёт - называется "молчать"... конечно, вряд ли вам известны все детали последней сессии, в т.ч. - сколько раз мне приходилось выходить к микрофону, и о чём я там говорил (тиви только картинку вскользь дало - у редакторов видать уши завернулися dry ), и чем всё это заканчивалось? Что же касается Синева... я отвечаю за каждое произнесенное на радио имя (в т.ч. и в первую очередь - в негативном контексте). И пока у меня нет против Синева конкретной информации... а сомнение в основаниях для выделения участков по ул.Витрука, 12 (0,231 га) и Леваневского, 51 (0,3287 га, еще для одного члена фракции "Житомиряне" - г-на Пасечного) озвучивал мой коллега д-т Сарно. Ну, и кого это взволновало? Формально - всё чики-пики.
И не надо меня шпынять словом "регионал" (когда больше нечем? happy ). К вашему сведению, на этой сессии меня уже с третьего вопроса не поддержали двое из моей же "фракции".
Quote
Синев... - противовес новому мэру...

Вы что?! Неужели в самом деле в столь глыбоком заблуждении пребывать изволите? Или ёрничаете просто? wink
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
Cruel_birdДата: Понедельник, 04 Декабря 2006, 10:12:30 | Сообщение # 91
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Quote (Iваницький)
Неужели в самом деле в столь глыбоком заблуждении пребывать изволите?

Да могу, давно не мониторил всех депов в раде кто, кому и как... smile
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
MakedonskiiДата: Понедельник, 04 Декабря 2006, 10:34:48 | Сообщение # 92
Генерал-полковник
Сообщений: 863
Репутация: 140
Награды: 28

Украина, Житомир
Да уж, некоторые изволят-с палку перегибать в своей личной неприязни. Я диву даюсь, откуда столько необъяснимой агрессии. Надеюсь понятно, о ком речь?

А о том, что кабачина новый открывается, так не надо быть "на гребне волны", чтоб догадаться. Он в стадии открытия уже довольно давно.

Дерибану земли, что под монументом воинам, даже не зная деталей можно сразу дать определение - маячня. Только представьте себе какой поднялся бы шум и думаю, что шумели бы больше не в Киеве, а даже в Москве на все СНГ, о том что вытворяют бандеровцы.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Makedonskii   
wolandДата: Понедельник, 04 Декабря 2006, 11:32:15 | Сообщение # 93
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Quote (Iваницький)
Бздиш ти, ублюдку (і батьки твої, певно, чоботи "пану офіцеру" лизали?)

Йо-хо-хо, biggrin biggrin
У Виноградського, як голови комісії з депутатської етики певно вуха у трубку скрутились би. М-да, а такий інтелігентний чолов'яга, цей Іваницький на перший погляд. А наспавді так собі, "звичайнісінький брехун з замашками інтелігента та зі слідом інтелекту"
Ну а стосовно Монументу - визначення маячня таки справді точне. Жоден бандерівець (чи націоналіст) не проти тих людей, які полягли, захищаючи свою домівку. Ми проти тоталітарної системи та її вождів, які свого часу окупували Україну. Отож бо чергова провокативна жуйка.

Добавлено (04/12/2006, 11:32:15)
---------------------------------------------
Да, пане Адмін, а поле "Замечания:" задля чого придумано?

Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
McSymДата: Понедельник, 04 Декабря 2006, 11:49:37 | Сообщение # 94
Старый партизан
Сообщений: 419
Репутация: 13
Награды: 5

Аргентина, Хухуй
Так, пане Воланд, щось не чисто с упокоєнім старічка Іваницького. Не дарма його патомка такий хіпеш розвів. Воно канєшно приятно розповідати, що "маво дєдушку сам Канаріс в світлім кабінеті у гестапо...", але чому тоді пам*ятники Шелушкову і Бородію є, а радіо-дєдушкє - нема. От і починається вопілка храброго радіста.

Так що, окрім брехні і псевдоінтелігентності, радіста піймано на тупості аццькій. Очевидно, що він навіть "Маладую Гвардію" Фадєєва не читав, не кажучи вже про іншу савеєцьку літературу, де доволі докладно описувалося, хто боровся з патризанами.

Щодо провокацій із есесівським кладовищем:
Як я писав вище - на всі ці справи потрібні гроші. Хто їх дасть на це? Після цього якось стає очевидним пацаватість піднятої теми.
Там десь проскочила назва джерела "Новьій регіон" - контора відома своїми численими брехливими провокаціями, тут теж було, типу "православні збираються мочити одне одного". Якщо не ліньки - подивіться кримські форуми та ресурси, і все стане ясно. Взагалі є пропозиція - новорегіонівськи штуки ігнорувати.Сообщение отредактировал McSym - Понедельник, 04 Декабря 2006, 12:01:54
Offline (Украина)  
  Блог пользователя McSym   
Cruel_birdДата: Понедельник, 04 Декабря 2006, 12:20:42 | Сообщение # 95
Генерал-полковник
Сообщений: 808
Репутация: 7
Награды: 2

Украина, Житомир...
Quote (McSym)
Взагалі є пропозиція - новорегіонівськи штуки ігнорувати.

МОжна в принципі. Мене наприклад бісить те, що вони на сайті своєму вже віднесли Крим до Росії (в рядок під російський прапорець поставили) і серед українських новин проставляють свої МОСКАЛЬСЬКІ (вибачте за слово але воно тут доречне) новини про те, що скоро Крим повернуть Росії, брєд...
Але з рештою можемо їх у «Циркулярку» за ганять все одно ж чутки... А ігноруватимемо в трічці новин
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Cruel_bird   
McSymДата: Понедельник, 04 Декабря 2006, 12:29:48 | Сообщение # 96
Старый партизан
Сообщений: 419
Репутация: 13
Награды: 5

Аргентина, Хухуй
Розумієш, Птахо, дуже не хочеться, щоб подібного роду чутки ширяли містом. Тобто, якщо і заганяти це кудись, то має бути видиме попередження - БРЕХНЯ!!! А то хтось нерозбереться, хтось не вміє критично мислити, а далі підуть передачі на радіво, типу, на Соборному майдані буде кладовище героічно загинувшої дивізії гестапо "Коростенщина" biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя McSym   
IваницькийДата: Понедельник, 04 Декабря 2006, 12:40:57 | Сообщение # 97
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote
чому тоді пам*ятники Шелушкову і Бородію є, а радіо-дєдушкє - нема

Чи ти, дурню брудноротий, читати не вмієш? Тобі ж двічі сказано: дивитись тут http://www.krokradio.utel.net.ua/fam/osniki.htm
Для невміючих клацнути по лінку, читати, писати, думати, чия освіта закінчилася на освоєнні лайки тощо, пояснюю мізансцену - село Осники Черняхівського р-ну Житомирської обл., центр села - пям'ятники Леніну, Героям-комсомольцям загиблим у громадянській війні, воїнам-визволителям Великої Вітчизняної, Нечипоренко Адаму Артемовичу ("радіо-дєдушкє"), зйомки 9-го травня різних років.
Quote
доволі докладно описувалося, хто боровся з патризанами

І хто ще? Крім, звичайно, поліцаїв - підозрюю, що й анонімний герой "максим" походженням з тієї ж наволочі? Спробував би хтось хоча б ляпнути подібне "героєвим" помиям у тих же хоча б Осниках... і сопливому щеняті порадив би менше каркати про етичність чиєїсь поведінки, а більше перейматися своєю безвідповідальною брехливістю - не завадить у майбутньому.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
McSymДата: Понедельник, 04 Декабря 2006, 13:28:22 | Сообщение # 98
Старый партизан
Сообщений: 419
Репутация: 13
Награды: 5

Аргентина, Хухуй
Радіо-дядя дожив до нєхілого пуза, а запал істеричності - як в дєвачкі-інстітуткі.

Поясню ще раз: гестапо твій дєдушка був по-барабану. Гестапівці не ганялися по селах за партизанами. В селах могли бути охоронні команди, поліцаї, жандармські частини. Для боротьби з великими партизанськими з*єднаннями застосовувалися також армійські частини.
Одінока магілка дєдушкі в селі нагадує могілку капітана Міляги з Войновичського Чонкіна. Чим міг займатися в селі партизан-одиночка? Совращати німецьких овчарок комуністичною пропагандою? Красти в поліцаїв самогон? Чи з кріком за "родіну" впасти з сільради, чіпляючи там червоного прапора? Чи просто свої по п*яні прибили?...

Конєшна манія величності не дозволяє розраховувути на менше, ніж приїзд Гіммлєра до стратегічного села катувати дідуся, що і вирішило долю війни.
Щось таки нечисто дєдушкой, бо ніяких аргументів, крім пацаватих воплєй не наведено. Однозначно - це тяга до гіперкомпенсації за приниження совєцких часів, коли патомку не дали отримати освіту через те, що родина перебувала на окупованій території.

Більше не повторююсь, бо дурневі в очі - все смачне.Сообщение отредактировал McSym - Понедельник, 04 Декабря 2006, 13:45:04
Offline (Украина)  
  Блог пользователя McSym   
wolandДата: Понедельник, 04 Декабря 2006, 14:11:55 | Сообщение # 99
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Та й посилання не працює, ваша інтелігентносте
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
IваницькийДата: Понедельник, 04 Декабря 2006, 14:30:36 | Сообщение # 100
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote
Гестапівці не ганялися по селах за партизанами. В селах могли бути охоронні команди, поліцаї, жандармські частини.

Читай, виб**док дешевої суки, тут:
http://zhitomir.pp.net.ua/news/2006-12-01-619#comments

Добавлено (04/12/2006, 14:30:36)
---------------------------------------------

Quote
Та й посилання не працює, ваша інтелігентносте

А клацнути по ньому пробував? happy
Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » «Циркулярка» - городские слухи
Поиск: