Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 04.08.2020    23:03:57
Житомир » Блоги » Admin » 2008 » Январь » 25
Admin В Житомирі пройшов відбірковий тур літературного конкурсу “Молоде вино”. ФОТО
Оценка: 5/5
Голосов: 1


В Житомирі пройшов відбірковий тур літературного конкурсу “Молоде вино”. ФОТО

25.01.2008, 11:59:46 2394 0.0 0

В четвер, 24 січня в Житомирі в музеї Космонавтики ім. С.П. Корольова, пройшов регіональний відбірковий тур всеукраїнського літературного конкурсу “Молоде вино”.

Найкращі молоді поети представили на суд жюрі і глядачів свої найкращі твори. Серед гостей і учасників були літературний клуб “Оксія”, “Мистецька гільдія”, “Неабищо” та інші.

В жюрі сиділи відомі далеко за межами рідного міста Ілля Стронговський (поет, переклав українською “Бійцівський клуб” Чака Паланіка для “Фоліо”), Богдан-Олег Горобчук (поет, автор багатьох поетичних збірок), Юля Стахівська, та гості з Києва. Все це пройшло у неперевершеній “космічній” атмосфері.
 Всі майже в зборі. За декілька хвилин - початокСтронговський і Богдан-Олег Горобчук - в жюріОлег Хабаров виступає поза конкурсомна виступ учаснику - 5 хвилинВсі учасники вже виступили. Хто буде переможцем? Якраз це обговорює поважне жюріСпочатку нагороди роздавала Житомирський осередок спілки письменників УкраїниІ ось вона - щаслива мить перемоги)...і мить слави
Фото та репортаж: Сергія Роздума

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо