Живий Журнал
 
ЖЖ Инфо » Лента соцсетей » Максим Слобо » 2024 » Апрель » 18
Максим Слобо

Максим Слобо


Оценка: 5.0/5 Голосов: 1

Що потрібно для переїзду в Іспанію

18.04.2024, 15:48:08 819 5.0 0

Вітаю шановні друзі! Мене звати Максим, і я вітаю вас на каналі «Іспанія українці». У цьому відео я хочу розповісти вам, яка сума приблизно потрібна для переїзду в Іспанію. Не буду говорити філософію, просто розглянемо сім пунктів, які є найбільш важливими при переїзді.
 

 

Перше: Переїзд

Щоб бути більш мобільними та готовими до будь-яких ситуацій, рекомендую вам переїхати в Іспанію своєю автівкою. Навіть якщо ви отримаєте дозвіл на проживання, автомобіль дасть вам більше можливостей. Наприклад, у випадку війни в Югославії, люди теж переїжджали на автівках.

Вартість переїзду автівкою

Вартість переїзду автівкою залежить від багатьох факторів, таких як вартість пального, вартість дороги, платні дороги та інші. Загалом, я розрахував, що для переїзду з України в Іспанію потрібно близько 400 літрів пального, що приблизно складає 620 євро. Додайте до цього витрати на платні дороги у Франції, які становлять близько 200 євро. Отже, загалом ви можете розраховувати на витрати приблизно 820 євро на дорогу до Іспанії.

Переваги подорожі автівкою

Переваги подорожі автівкою полягають у більшій мобільності та зручності. Іспанія має добре розвинену автомагістральну мережу, і ви зможете легко переміщатися по країні. Крім того, якщо ви переїжджаєте з дітьми, вам не потрібно буде хвилюватись про те, як дістатись до місця проживання.

Житло

При переїзді в Іспанію, перші декілька місяців ви, ймовірно, будете жити в орендованій квартирі. На початку вам дадуть квартиру на основі вашого українського паспорту, або ви можете стати в чергу з власним контрактом з американським або іншими документами. Вартість оренди квартири залежатиме від місця розташування та розміру квартири.

Вартість оренди квартири

  • Барселона: від 1367 євро за місяць в центрі до 632 євро за місяць поза центром.
  • Валенсія: від 1573 євро за місяць в центрі до 632 євро за місяць поза центром.
  • Севілья: від 1335 євро за місяць в центрі до 632 євро за місяць поза центром.
 

Навчання

В Іспанії є безкоштовні муніципальні школи, які мають добру якість навчання. Також є приватні школи, за навчання у яких потрібно платити. Вартість приватного навчання може суттєво відрізнятись залежно від місця розташування та рівня школи.

Вартість навчання

  • Муніципальна школа: безкоштовно.
  • Приватна школа: від 45 євро за місяць за дитину.
 

Медицина

Медична допомога в Іспанії є безкоштовною, якщо ви отримали дозвіл на проживання та оформили медичну страховку. Є також приватна медицина, яка вимагає окремої оплати. Рекомендую звернутися до мене, якщо у вас є питання щодо медичної страховки або медичних послуг.

Розваги

В Іспанії є багато розваг для всієї родини. Незалежно від того, де ви живете, ви знайдете різноманітні розваги. Наприклад, світлові шоу на березі річки або вечірні вечірки в барах. Важливо знайти місце, де ви будете себе комфортно почувати та матимете змогу насолоджуватися життям.

Вартість розваг

Вартість розваг може суттєво варіюватись залежно від місця та типу розваги. Наприклад, світлове шоу в Севільї коштує приблизно 40 євро, а вхід до бару може бути безкоштовним або коштувати декілька євро.

Переїзд в Іспанію може бути досить витратним, але з правильним плануванням ви зможете зробити його більш бюджетним. Переїжджайте своєю автівкою, знайдіть доступне житло, використовуйте безкоштовну медицину та насолоджуйтесь розвагами, які пропонує Іспанія. Я бажаю вам успіху у вашому новому житті!

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо