Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 20 Апреля 2021    01:52:34
Житомир » Мой блог » Кот » 2014 » Август » 12
Кот Допомога від Росії завжди провокує регрес

Кот


Оценка: 2.3/5 Голосов: 6

Допомога від Росії завжди провокує регрес

12 Августа 2014, 14:33:34 1344 2.3 0

Як не тушкою, так чучелом Путін пробує закріпитись на Донбасі. І буде продовжувати це робити. Не виходить закріпитись нормально з допомогою терористів, можна спробувати ввести миротворців. Не виходить з швидко миротворців, буде поки що "гуманітарний конвой". А там ще щось вигадають. Як справжній гебешник, Путін звик все робити під прикриттям. Тому ті, хто очікує його офіційної заяви про повноцінне військове вторгнення на Україну, можуть, швидше за все, розслабитись, бо такого не буде. Він буде й далі діяти під прикриттям, поки Україна себе остаточно не дискредитує. А дискредитувати її зараз можна дуже просто: будь-яка провокація навколо гуманітарної колони може стати детонатором чи приводом для проштовхування Росією іншого конвою – миротворчого, наприклад.

Але питання навіть не в тому, що Путін запропонував її. Питання в тому, чому Україна погодилась її отримати. І чому про неї ми дізнаємось від Путіна? А про те, що домовленості були досягнуті ще в неділю, ми взнаємо від прес-секретаря Пєскова у вівторок? Якщо ця гуманітарна допомога – це був єдиний шанс уникнути повномасштабного військового вторгнення, то так і треба пояснити. Можливо ми, непосвячені в інсайдерські речі, дурні, нічого не розуміємо? Нема питань. Але просто поясніть вашу логіку. Поясніть, чому дисредитується держава?

А гуманітарна допомога від агресора – це і є дискредитація України як держави. І георгієвська стрічка на російських фурах з гуманітаркою – це лише підтвердження такої дискредитації, тому що георгієвська стрічка – це знак агресії і терору. Люди з цією стрічкою вбивають наших військових і тероризують наше населення, як можна приймати під її знаком допомогу?

І взагалі: я особисто не пам"ятаю ще в новітній історії України допомоги від Росії, яка б була спрямована на розвиток України, а не її регрес, і видавалась без якогось серйозного підступного задуму. Чи-то мутні знижки на газ, які застовпили Чорноморський Флот РФ в Севастополі й заблокували всі реформи в енергосекторі, чи просто гроші, які виплачувались Януковичам і Ко в обмін на непідписання Угоди з ЄС, чи багато інших "братських" подачок.

http://uainfo.org/blognews/372964-dopomoga-vd-rosyi-zavzhdi-provokuye-regres.html

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо