Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 23 Апреля 2021    04:40:33
Житомир » Мой блог » snova » 2015 » Январь » 25
snova Про війну.правду та кривду

snova


Оценка: 2.7/5 Голосов: 7

Про війну.правду та кривду

25 Января 2015, 11:37:26 1353 2.7 0

Пролито світло на багато цікавих проблем і нюансів. 

Нагадуємо, що Андрій Тарасенко – заступник з політичної роботи у русі “Правий сектор”.

 

Планирует ли “Правый Сектор” участвовать в местных выборах? Как оцениваете работу украинских властей, в частности, Порошенко, Яценюка и военного командования?

Плануємо. Я – не політолог, щоб оцінювати чиюсь роботу. Я – націоналіст. Для мене всі вони – представники режиму внутрішньої окупації, який має бути замінений на національне народовладдя шляхом революції.

Андрей, Вы согласны, что Ахметов должен сидеть?

Так.

Наскільки ймовірне те, про що сказав “главарь ДНР” Захарченко – “спочатку взяти Слов’янськ, потім Маріуполь”, що більше жодних переговорів з Києвом про перемир’я? У бойовиків справді може вистачити сил для наступу по кількох напрямках та суттєвого розширення підконтрольної їм території?

Немає ніякої “підконтрольної бойовикам території”. Як і не має ніякого впливу у їхніх “главарів”. Є війна з Росією, і в Кремлі вирішують, чи будуть якісь переговори чи наступ, чи відступ.

Доброго дня! Роз`ясніть, будь-ласка, що відбулося із осередком “Правого сектору” в Запоріжжі? Чому цей осередок практично в повному складі створив якусь окрему організацію(якщо не помиляюсь – “Сила нації”)? Чи є ця новоутворена організація дійсно патріотичною або ж це результат якоїсь інтриги з боку ворогів України ? Слава Україні!

Запорізький осередок не відповідав критеріям українського націоналізму і займався справами не гідними імені націоналіста. Хоча в його складі були достойні патріоти, які, я сподіваюся, увійдуть у новостворений осередок у Запорізькій області.

Пане Тарасенко, наскільки зараз необхідним є введення воєнного стану, з вашої точки зору? Чи не потрібно було робити те, про що тільки почав говорити Яценюк (“Вимагаю від усіх, щоб кожна область надала остаточний мобілізаційний план національної економіки на випадок того, якщо нам буде необхідно повністю переходити на військові рейки”), набагато раніше?

Без військового стану війну не виграєш. У нас чомусь влада все робить із запізненням як не на півроку, так на рік.

Як б ви оцінили шанси України на перемогу у цій війні, на те, що Донбас лишиться українським, Крим буде повернутий тощо? Це – справа найближчих пари років чи більш далекої перспективи?

Україна переможе однозначно. Донбас лишиться українським, Крим буде повернуто. А от прогнозувати – на скільки років це затягнеться – справа невдячна. Це залежить від влади, яка буде в Україні. Якщо ми матимемо національну українську владу, це буде швидше. А якщо таку, як зараз, то це нереально. Я вірю в те, що влада таки буде українська національна.

Пане Андрію, як гадаєте, чи варто готуватися до прямого наступу російських військ, чи Путін не піде на таке? Багато хто прогнозує загострення ситуації та розгортання масштабних боїв навесні, ви погоджуєтеся з таким прогнозом; чи, думаєте, це будуть локальні сутички, диверсії, теракти і т.д.?

Ми від початку конфлікту говорили, що Путін не зупиниться. Йому не потрібен Донбас, Крим чи Луганськ. Йому потрібна Україна. Бо без України Російська імперія є недоімперією. Все це вже є і буде надалі.

Ви часто говорите про таку річ, як необхідність “національної революції”, зміни системи. Чи вважаєте ви, що для цього вже достатньо змінилася більша частина суспільства, що воно визріло і здатне збагнути потребу тих змін, про які ви кажете?

Я вважаю, що суспільство українське змінилося дуже. І воно прагне змін і розуміє потребу цих змін. Але ще не достатньо розуміє потребу тих змін, про які говоримо ми. Бо влада через свої засоби пропаганди спотворює все те, про що ми говоримо. Вона не може це замовчати, не може заперечити, але може спотворити. Вони говорять про зміну системи, але не тому, що вона не є українською, а тому, що вона корумпована. Вони говорять про вартість української нації, але називають її політичною. Таким чином, вони перекручують всі основополжні речі українського націоналізму і забивають людям голови.

В одному зі своїх інтерв’ю ви сказали, що “необхідна повна блокада окупованих територій”. Але як бути з людьми, з нашими, українцями, які вважають себе громадянами України, проте стали безпорадними заручниками ситуації та з якихось причин не можуть звідти виїхати?

По-перше, ми маємо зробити все, щоб дати людям можливість виїхати з окупованих територій. По-друге, хто не хоче виїжджати, той має бути об’явлений ворогом. Гуманність має розповсюджуватися на всіх. Якщо ми будемо думати про тих людей, котрі ніяким способом при всьому бажанні не можуть виїхати, і забудемо про тих, що загинуть від рук окупантів, то по відношенню до кого ми будемо лукавити?

Способна ли, по-вашему, Украина своими силами противостоять военной агрессии России, или без помощи Запада (оружием, финансовой поддержкой, санкциями против РФ) нам не справиться?

Українські націоналісти ніколи не сподівалися на чиюсь допомогу, окрім власного народу. Не сподіваємося і зараз.

Какова позиция “Правого сектора” по вопросам целесообразности вступления Украины в НАТО и целесообразности восстановления ядерного запаса?

НАТО нам не допоможе. А ядерний запас треба відновлювати.

Андрію, чи правда, що у лавах ПС є росіяни? Чи багато їх, і коли вони приєдналися – під час Майдану чи вже за час російської агресії?

Найзнаменитіший росіянин у лавах “Правого сектора” – прес-секретар “Правого сектора” Артем Скоропадський. По сьогоднішній день ходить із російським паспортом і ніяк не може отримати українське громадянство. Він був з нами на Майдані від першого дня. Крім нього, було багато хлопців і дівчат, которі воювали разом із нами на Майдані, і котрі воюють разом із нами зараз на фронті. Крім росіян, є багато представників інших національностей.

якщо влада і далі продовжуватиме наполягати на тому, що україна має демонструвати прагнення до миру свтові, що у нас “перемир’я”, то які наслідки це може мати?? коли очевидно, що ніякого перемир’я немає, бо щодня гинуть і гинуть наші воїни…

Наслідки так званого “перемир”я” вже є. Це очевидна можливість окупантам укріплятися на нашій території, і це сотні і сотні загиблих і покалічених наших хлопців. Якщо далі так буде продовжуватися, ми втратимо все. Це будуть роки боротьби і десятки тисяч загиблих.

1.Скажите а почему Анна Герман которая была в админ.бандита Януковича еще на свободе и даже ваши активисты не требовали ее ареста? Вы что забыли про ее связи с бандой Януковича или вы ее уже оправдали? 2.Не давно была конференция крымских татар в Симферополе которые обратились к ООН и приняли некую резолюцию где требовали особого статуса (третьей стороны и создадать органы татарской власти в крыму) – Как такое возможно, это же яросный сепаратизм почему ваша организация не сделала заявления по этому поводу. Хотите что бы Крым был не украинский а татарский? Почему все молчат про унитарность и единость Крыма как области а не АР % татарской автономии ( что тоже нарушает законодательство) ????

1. Питання не до нас. Ми – не прокуратура і не міліція. І наші активісти взагалі не вимагали нікого арештовувати. Ми вимагаємо зміни системи, а не арешту людей. 2. Кінцева мета українського націоналізму, як і будь-якого іншого – побудова світу по принципу національних держав. Тому ми завжди говоримо про те, що кожна нація має право на самовираження. Кримські татари – не виключення. Щоб розкрити для себе цю тему, раджу Вам почитати Василя Іванишина “Кримський вузол”.

Каковы перспективы переговоров в “нормандском формате”, состоятся ли они все-таки на уровне лидеров государств? Имеет ли он шанс быть более успешным в достижении мира на востоке страны, чем “минский формат”? И второе. Лично вы верите, что путем переговоров можно закончить войну на Донбассе, или они уже бессильны, и говорить должно оружие?

Ніяких перспектив ні в нормандському, ні в мінському форматі я не бачив і не бачу. Ніякими переговорами ніхто ніколи не закінчував війну. Переговорами її можна тільки затягнути в часі.

По вашим наблюдениям, демонстрируют ли обе стороны конфликта реальное стремление как можно быстрее завершить войну и прийти к какому-то решению, или продолжительная война кому-то выгодна, и кто-то ее сознательно затягивает?

Насправді складається враження, що війна комусь вигідна з обох сторін. Тому ми й виступаємо проти так званого “перемир’я”, “оборонної позиції” і говоримо, що мир можна здобути тільки перемогою.

Слава Україні! Яким чином, з вашої точки зору, можна змусити Росію виконувати ті домовленості, які вона підписує, та взагалі дотримуватися цивілізованих правил гри на міжнародній арені? Ні санкції, ні економічні втрати, ні вщент знищена репутація її зупиняють – як можна вибудовувати стосунки з такою країною-сусідом, коли вона непердбачувана, як психічно неврівноважена людина?!

Героям слава! Треба розуміти, що Росія – це імперія. Ніколи ніяка імперія не дотримувалася нічиїх правил гри. Тому нормальні стосунки з такою країною-сусідом не можливі в принципі. Росія як імперія має бути знищена. І на її місці мають бути створені національні держави поневолених народів, і тоді з ними будуть нормальні добросусідські стосунки, як і, сподіваюся, з російською національною державою “Московія”.

У вас ніколи не складається враження, що доводиться боротися на два фронти: з противником на передовій та із внутрішнім “ворогом”, командуванням та керівництвом, яке часто не здатне вчасно ухвалити потрібні та адекватні рішення, надіслати потрібну допомогу?

Після минулорічних революційних подій ми категорично заявили про те, що революція не завершена. І та система, яку ми називаємо режимом внутрішньої окупації, не зламана і продовжує існувати на сьогоднішній день. Тому у мене не “складається враження”. а реально ми боремося на два фронти.

Андрію, що ви думаєте про здачу (?) донецького аеропорту після стількох життів, покладених там, після стількох жертв? Усі говорили, що він має величезне значення – і стратегічне, і символічне, і дозволив би більш вигідно для України зафікусавати лінію розмежування – тож, що тепер? Чи була, по-вашому, можливість витіснити з нього бойовиків, якщо так, то що чи хто цьому стало на заваді?

Мені здається, що наша влада все робить для того, щоб українські війська відійшли на ту розмежувальну лінію, про яку домовилися у Мінську. Командування не могло просто надати наказ про відхід, бо понесло би іміджеві втрати, тому воно зробило так, щоб наші війська звідти вибили окупанти.

Андрей, почему, по-вашему, Россия никак не хочет идти на компромисс и так упорно продолжает поставлять боевикам оружие, технику, направлять сюда своих военных? У нее оправданные геополитические страхи, или это неспособность усмирить свои амбиции, или что-то другое?

Я вже говорив, що без України Росія не може бути повноцінною імперією, і це розуміли всі її керівники, і царі, і генсеки, і президенти.

Пане Тарасенко, якщо дозволите, несерйозне питання. Який фейк, створений російськими ЗМІ про ПС, вам особисто запам’ятався найбільше, розсмішив? Напевно, найпотужнішу піар-кампанію ПС створило саме російське ТБ, бо не давало забути таких слів, як “Правий сектор” та “Ярош”; а хто думати вміє, сам вже робив висновки про суть вашого руху:)

Мабуть, візитку Яроша ще ніхто не переплюнув… Але саме цікаве в цій історії, яку весь світ видав за фейкову, що візитка справді там була, як і сам Ярош.

Наскільки сьогодні потужною організацією є «Правий сектор»? Скільки налічує членів? Чи тепер «Правий сектор» є виключно політичною партією?

Потужність “Правого сектора” я оцінювати не буду, як і не можу сказати про кількість членства. Але можу Вас запевнити, що “Правий сектор” ніколи не стане виключно політичною партією. “Правий сектор” – це військово-політичний рух.

Спробуйте оцінити об’єктивно, чи змінило щось суттєво у підходах до цієї визвольної боротьби та в українському парламентаризмі потрапляння до Верховної Ради військових, комбатів, активістів? Наскільки їх позиція там почута та врахована?

Об’єктивно оцінити може тільки історія. Я можу сказати тільки про те, що єдине, що змінилося – у парламенті активісти мають можливість висказати свою думку. Правда, вона владою не враховується.

Правий сектор – унікальне явище в житті України: він об’єднав найбільш ідейних, рішучих, вольових, патріотичних людей, людей діла, а не пустопорожніх балачок. Як гадаєте, чи не побоюється основна частина наших політичних діячів, не тільки владних, членів ПС? Чи не встромляють вони палки в колеса політичній партії Правий сектор, аби мінімізувати кількість людей, які змусять відмовлятися від звичних мутних схем, за якими звик жити український політикум?

Люди при владі завжди були частинкою системи, в якій дуже комфортно почуваються. Тому найбільше вони бояться тих, хто цю систему хоче зламати. Так, нас не люблять, нас бояться і все зроблять для того, щоб ми не змогли завершити національну революцію.

Пане Андрію, як почувається Дмитро Анатолійович? А як Ви самі почуваєтеся після поранення під донецьким аеропортом?

Вчора спілкувався з ним телефоном. Говорить, що почуває себе добре, жартує, що ми з ним тепер “кіборги”. У мене залізо в нозі, а у нього – в руці.

То як ви думаєте, Україна нарешті визнає ЛНР/ДНР терористичними організаціями на юридичному рівні? Якщо так, то коли це може статися?

Країна визнає їх терористичними організаціями тільки тоді, коли ми з вами цього доб’ємося. Без тиску на владу нічого не станеться.

На Луганщині партизанами підірвано вантажний поїзд… На вашу думку, наскільки такими діями можна паралізувати постачання терористам зброї, боєприпасів з росії?

На мою думку, партизанські дії мають уже давно відбуватися на території РФ.

Зрозуміло, що у вас є питання до Мінстерства оборони. Які саме? Що, на вашу думку, МО повинно робити у першу чергу, але чомусь відкладає на потім?

Міністерство оборони виконує накази. Тому до них питань менше, якщо говорити про глобальний рівень. А якщо говорити про саму армію, то давним-давно треба було повиганяти паркетних генералів і на їх місце поставити справді талановитих бойових командирів, комбатів, комбригів.

Чи відчуваєте ви якісь зміни у АТО після призначення Турчинова та надання йому досить суттєвих повноважень?

Так, нас стали більше лупцювати. А ми крєпчаєм.

Як ви оцінюєте результати виборів до Верховної Ради? Для вас це був очікуваний результат? Які сподівання на склад Ради були до виборів і чому?

Ми ніколи не мали надії на вибори, завжди говорили, що в Україні відбуваються “вибори без вибору”. Єдине, що зможе суттєво змінити ситуацію в країні, це революція.

Що ви думаєте щодо перспектив потрапляння Правого сектору до Верховної Ради у майбутньому?

Ми обов’язково будемо у Верховній Раді, але нам не потрібна фракція – нам потрібні 450 депутатів.

Добрый день. Вы можете обнародовать весь список чиновников, которые якобы принимали участие в АТО. Хочется установить имена всех высокопоставленных чиновников, которые успели обзавестись статусом участника АТО. Ведь это позволяет уйти от люстрации и в будущем рассчитывать на льготы и бесплатное выделение земельного участка. Спасибо.

Добрий день. Ні, не маємо такої можливості.

Как вы относитесь, что “киборги” в плену жалко бормочат что их силом послали убивать. Они правы? Второй вопрос. В плену находится ваш правосек, комбат, “киборг” со товарищами. То что их проведут позорным маршем, без вариантов. Я вот о чём. Скажите ему будет комфортно сидеть рядом с вашей лётчицей.

Мушу Вас розчарувати: наших “правосєків” у полоні немає. І те, що творять із військовополоненими окупанти і деякі мешканці Донецька, можуть робити тільки нелюди. Чесно кажучи, після цього взагалі не хочеться думати про “бідних-нещасних” українських патріотів, які ніяк не можуть виїхати з Донецька. А хочеться пошвидше задіяти побільше точок “У”.

 

ГЛАВРЕД

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо