Журнал Житомира
Новости сегодня: Воскресенье, 18.02.2018    01:44:41
» » » 2016 » Июнь » 16
Paritet Стартували тренінги "ОСББ, енергомодернізація та інші аспекти управління багатоквартирним будинком для власників квартир: просто про складне

Paritet


Оценка: 5/5
Голосов: 1

Стартували тренінги "ОСББ, енергомодернізація та інші аспекти управління багатоквартирним будинком для власників квартир: просто про складне

15.06.2016, 23:14:17 807 0.0 0

27 травня у Житомирській області стартували тренінги "ОСББ, енергомодернізація та інші аспекти управління багатоквартирним будинком для власників квартир: просто про складне".
Перший тренінг відбувся у Новогуйвинську. Заняття пройшло у дуже конструктивній та продуктивній формі. Відгуки учасників та учасниць підтверджують актуальність, нагальність, потребу в означеній інформації, необхідність мати аргументи, щоб мати конструктивні розмови із співмешканцями багатоквартирних будинків у напрямку створення ОСББ.
Актуальними було також і розвіювання окремих міфів, підтвердилася також і діяльність ЖЕКів у напрямку антиреклами по відношенню до перспектив створення ОСББ. Як тренери, ми отримали задоволення від роботи, а про рефлексію учасників свідчили гарні відгуки, вмотивованість та загальне позитивне налаштування на дії щодо створення ОСББ.
Дуже дякуємо також Оксані Рафальській, експертці в Житомирській області від Проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» IFC World Bank Group за присутність, підтримку та експертну думку.
Просвітницькі мотиваційні тренінги відбуваються у межах проекту ГО "Жіночі перспективи".

Прикреплённые изображения:
Paritet Стартували тренінги "ОСББ, енергомодернізація та інші аспекти управління багатоквартирним будинком для власників квартир: просто про складне Paritet Стартували тренінги "ОСББ, енергомодернізація та інші аспекти управління багатоквартирним будинком для власників квартир: просто про складне Paritet Стартували тренінги "ОСББ, енергомодернізація та інші аспекти управління багатоквартирним будинком для власників квартир: просто про складне Paritet Стартували тренінги "ОСББ, енергомодернізація та інші аспекти управління багатоквартирним будинком для власників квартир: просто про складне
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 0


Объявления:


Это интересно!

Loading...

Читайте ЖЖ.инфо


Распродажи интернет-магазинов