Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Воскресенье, 17.02.2019    22:47:59
» » » 2019 » Февраль » 8
amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно
Оценка: 4.0/5
Голосов: 4


Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно

08.02.2019, 18:32:51 447 4.0 0

Фестиваль короткометражного кіно
«ШОК-SHORTS»

Країни: Франція, Іспанія, Бельгія, Нідерланди
Хронометраж: 77 хвилин
Вікова категорія: 18+
Мова: озвучено українською мовою


 
Поринь у шалений вихор еротики, жахів та повного божевілля!
12 лютого у кіноклубі «Місцевий» відбудеться фестивальний показ короткометражного кіно «ШОК-SHORTS»!
 
 
До програми увійшли шокуюче відверті та безсоромно захоплюючі фільми, від яких запалають щоки навіть найрозкутіших кіноглядачів.


 
Як секс врятує світ від апокаліпсису? Що робити, якщо кохаєш зомбі? Чи мають чоловіки серце? Приходьте і дізнайтесь самі!
 
 
Бажаємо ШОКуюче приємного перегляду!

 
 
ПРОГРАМА
Бальзамування (Thanatopraxy)
Іспанія, 2015, 10 хв. 54 с.
 

 
Мері та Моніка працюють у морзі. Мері шукає донора серця для свого батька. У Моніки з'явилась ідея, де його можна роздобути.

Останній спогад
Іспанія, 2015, 9 хв. 25 с.


 
Щодня Джон йде на пошуки їжі для Лаури. Проте з кожним разом вона стає все більш голодною…

Пристрасть
Франція, 2016, 14 хв. 50 с.


 
Группа вчених отримує параліч внаслідок вірусу. Один з них випиває єдину протиотруту, що залишилась та вирушає за ліками для своїх колег. По дорозі він заїжджає до жінки, разом з якою вони повністю віддаються пристрасті.

Розколотий
Нідерланди, 2016, 9 хв. 12 с.


 
У вас ніколи не було відчуття, що не лише ви дивитесь у дзеркало, а й хтось дивиться на вас у відповідь? Молода жінка знаходить на горищі старе дзеркало і починає розуміти, що воно показує значно більше, ніж просто її відображення.

Джульєтта
Бельгія, 2016, 6 хв. 38 с.


 
Джульєтта - скромна та дуже сором'язлива дівчина, що їде у машині разом з двома шаленими подругами. Вона навіть не уявляє, які брудні думки в головах у цих дівчат…

Будь ласка, кохай мене вічно
Франція, 2016, 27 хв. 16 с.


 
14-річна Лілі живе наодинці зі своєю матір'ю Клоді, яка всіляко захищає її від зовнішнього світу. Лілі мріє про Лессі, її 16-річного красунчика-сусіда. Але, наляканий таким одержимим коханням, Лессі відштовхує її. Тепер спустошена Лілі ні перед чим не зупиниться і зробить усе, щоб дізнатися, через що він її не кохає.

Прикреплённые изображения:
amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШОК-SHORTS». Фестиваль короткометражного кіно
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо