Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 16.01.2021    22:44:28
Житомир » Мой блог » amberis » 2019 » Июнь » 21
amberis ХРИСТИНА СОЛОВІЙ - ЛЮБИЙ ДРУГ

amberis


Оценка: 4.3/5 Голосов: 6

ХРИСТИНА СОЛОВІЙ - ЛЮБИЙ ДРУГ

21.06.2019, 17:32:59 1056 4.3 0

Христина Соловій презентує кліп-дежавю на стрічку Девіда Лінча «Твін Пікс». Сова, лиси, споріднені душі та червона кімната Твін Піксу» в новому кліпі Христини Соловій «Любий друг» . Відео на пісню «Любий друг» з однойменного альбому Христини Соловій зняли у травні в Києві. Реалізував задум відтворити «Твін Пікс» режисер Юрій Радковський, а партнером Христини й головним героєм кліпу став відомий канадський режисер, продюсер та актор Істан Розумний.
 

Юрій Радковський про кліп: «Сюжетна історія кліпу “Любий друг” дуже проста – було одне життя, історія дорослих вже людей, які з дитинства прожили в гармонії. Потім їх історія скінчилася й розпочалася інша – історія наших героїв, яку зіграли Христина Соловій та Істан Розумний. Це відео про спорідненість душ - про те, що ми часто відчуваємо, але не можемо пояснити словами. Мені хотілося, щоб люди концентрувались на тому що у них всередині, в душі. Що є хтось поруч, такий самий як ти. Що не треба боятися, треба кайфувати, вірити й віддавати. Що віддав – то твоє, в цьому сенс життя. Це найголовніше в кліпі.»

Христина Соловій про ідею кліпу: «Таємнича атмосфера «Твін Піксу» Девіда Лінча, надихнула мене ще під час створення пісні, у її звучанні і знайшла своє логічне продовження у візуалізації. Рідність душ і їх існування у різних часопросторах - тема, яка завжди мене хвилювала. Я певна, що ця історія зрезонує у багатьох душах. Ми не завжди можемо пояснити той дивний зв’язок, який виникає між різними, на перший погляд людьми. Шукаємо цьому пояснення, аналізуємо, звертаємось до психологів і різних “відаючих”. Існують мрійники, котрі вірять, що ми проживаємо не одне життя і маємо шанс зустріти свою рідну душу.»

Істан Розумний про роботу над кліпом: «Для мене було честю знятися в унікальному кліпі “Любий друг”. А особливо - мати можливість спіпрацювати з яскравою й талановитою Христиною Соловій, це дало мені особливе натхнення.»

Христина Соловій - активістка руху захисту тварин, і задля того щоб знову привернути увагу суспільства до проблеми, залучила до зйомок довгохвосту сову на ім’я Міднайт та двох лисів – дорослого Ніксі і лисяче щеня Рудольфа. Всі герої зі світу тварин почувалися задоволеними й отримали більше уваги й турботи, ніж інші учасники знімального процесу.

Христина Соловій про залучених тварин до зйомки: «Приручити лиса - означає стати йому другом. Наші лиси - не актори, а звірі, врятовані з хутряної ферми. У зйомці вони були задіяні не більше години і були самими собою. Маю надію, що людям, котрі ще купують одяг з хутра, наступного разу захочеться зупинитися й врятувати від жорстокої смерті рудого друга.»

«Любий друг»
Режисер - Юрій Радковський;
Режисер монтажу - Володимир Невельський
Оператор - Юрій Коновальський;
Focus Puller - Сергій Токарев;
Художник-постановник - Михайло Степаненко;
Художник по гриму - Олена Завидівська, Люба Собко;
Cтиль - Віталій Бірковський;
Актори - Істан Розумний, Тетяна Печонкіна, Олександр Дем’яненко, Ємілі Липова, Давiд Майстренко;
Лінійний продюсер - Єгоров Георгій;
Виконавчий продюсер - Ганя Коваль;
Пост-продакшн супервайзер - Олексій Москаленко;
Пост-продакшн - «Mental dRive studio»;
Продакшн - YouRaFilm;
Окрема подяка за надану локацію та можливість використати оригінальні декорації: UA:Культура, а також Rehub Buher та особисто Анні Ганапольській.

Музика та слова - Христина Соловій;
Саундпродюсери: Христина Соловій, Павло Литвиненко, Мілош Єліч;
Запис: String Machine Studio, «Bambrafone в ЗвукоЦесі», Київ;
Мастеринг: Metropolis Studios, Лондон.

#ХристинаСоловій #любийдруг

Я з тобою не знаю холоду,
Трохи крутиться голова.
Не така вже вона нестерпна 
Моя каторга, як зима.
Коли вкриє тебе метелиця, -
Блисну світлом, як рання весна, 
А тобі ж усього не треба, 
Тільки миттю, щоб була я...
Тільки миттю, щоб була я...

Приспів:
Як раптом уві сні 
Почуєш голос мій, 
Земля втече з-під ніг,
Закручу тобі світ,
Не впущу наяву,
Розтоплю в тобі лід
Ти там, а я ще тут
З тобою Любий Друг.

Кілометри чужих історій 
Як сто життів пройшли через нас.
Я з тобою не була в горі,
Але в радості я була.
І порвалась червона ниточка,
З нею наша історія.
Не зав'яжеш, що не судилось,
Тільки час пам'ятає нас...
Тільки час пам‘ятає нас...

Приспів (2).

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо