Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 27 Ноября 2021    07:19:45

Статьи, справочники

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Сергей Форест
Сергей Форест      Авторская колонка

Сергей Форест

Политик, общественный деятель

статей автора: 168


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Сергей Форест
Сергей Форест
Житомирська міськрада нехтує безпекою населення міста
Ось вже кілька років житомиряни, які проживають та працюють в районі Паперової фабрики звертаються с проханнями та вимогами до чиновників і депутатів облаштувати пішохідний перехід через вулицю Гонти в районі Станишівського майдану.

14 Января 2014 2076 1 1.0
Сергей Форест
Сергей Форест
Всеукраїнський Референдум шлях до уникнення кровопролиття
Надайте кожному право голосу та право вибору, проведіть Всенародний Референдум, озвучивши на ньому три вектора, в ТС, ЄС, або проти ЄС і ТС. Зробіть цей перший крок на шляху до цивілізованого світу, на шляху поваги до Закону та до власної Конституції, котра чітко озвучує, що право вибору належить - Народу!
26 Ноября 2013 2226 3 2.6
Сергей Форест
Сергей Форест
Зупинимо беззаконня водіїв на приміських маршрутах «Житомир – Кам’янка», «Житомир – Вишпіль», «Житомир – Щербини»
В Житомирську організацію ЖОГО МІР звернулися громадяни Житомирської області - Карпінський Генадій Вітальович, Трибель Олена Іванівна з колективним зверненням зупинити беззаконня водіїв, яке відбувається на приміських маршрутах «Житомир – Кам’янка», «Житомир – Вишпіль», «Житомир – Щербини».
18 Октября 2013 2859 0 0.0
Сергей Форест
Сергей Форест
Дамо відсіч радикалам руху "Відсіч", - Форест Сергій
В Україні поширюється расизм та ксенофобія.

Слід зауважити, що поширення цих явищ не випадкове. Більшість випадків ксенофобії координується та планується сторонами, котрим вигідно розпалювати міжетнічну ворожнечу на певній території. Нашою країною шириться зростання активності молодіжних неформальних об’єднань, діяльність яких спрямована на насильницькі дії на ґрунті расової та національної ворожнечі.
16 Октября 2013 1447 0 0.0
Сергей Форест
Сергей Форест
Житомирська організація ЖОГО МІР привітала працівників шкільної освіти
Дорогі наші вчителі! Вітаємо вас із професійним святом!

Від усієї душі дякуємо вам за вашу нелегку і почесну працю. Спасибі за те, що даєте нам знання, адже наші майбутні успіхи і досягнення в повній мірі залежать від вас.

Ми постараємося в нашій пам'яті назавжди зберегти ваші слова, а в наших серцях - вашу доброту і турботу.

Нехай світло, яке Ви вкладаєте в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво висвітлює Ваш життєвий шлях, а Ваша доброта повертається Вам сторицею і матеріалізується у вигляді успіхів і благополуччя.

Прес-служба ЖОГО МІР
04 Октября 2013 1491 0 0.0
Сергей Форест
Сергей Форест
Сергей Форест рассказал почему Украине нужно вступать в Таможенный Союз
Вдумаемся в понятие национальности. Национальность – это термин единения, или разобщения? А может национальность это понятие корней, территории и по сути – геополитики? Кто такой украинец? Быть может славянин? Кто такой русский, белорус? Русь была Киевской? Киев был Русью? Что происходит сейчас в 21 веке на территории, названной Украина?
24 Сентября 2013 1399 0 0.0
Сергей Форест
Сергей Форест
Мэрская справедливость и бессребреники от оппозиции
Закончилась 23 сессия Житомирского городского совета. Эта сессия раскрыла всю подноготную "народных обранцив" и мера Дебоя. Такой циничной и мерзкой сессии за всю историю существования местного самоуправления в Житомире не было.
31 Мая 2013 2364 11 3.7
Сергей Форест
Сергей Форест
Що заважає депутатам працювати? 2 серія.
Остання сесія міської ради 10 квітня і ще раз показала Житомирянам бездіяльність депутатського корпусу. Наші обранці не хочуть працювати на благо Житомирян а воліють в котре вирішувати питання «діліжа» владних крісел, та лобіювати свої інтереси. Із сорока чотирьох питань тільки чотири і два додаткових було розглянуто.
12 Апреля 2013 1609 5 1.0
« 1 2 ... 5 6 7