Живий Журнал
 
  ЖЖ ІНФО » Відео » Музыка и видеоклипы » Автор відео: Анна Трінчер

  МИ РОЗЛУЧАЄМОСЬ. Трінчер та Волошин: інтерв'ю про розлучення

  28.11.2023 0 / 2 5.0 0

  Описание материала

  Українська співачка та блогерка Анна Трінчер оголосила, що розлучилася з чоловіком, блогером Олександром Волошиним.

  Відверте зізнання знаменитість зробила у своєму Instagram. Засмучена виконавиця повідомила, що вони з коханим більше не разом. За словами Анни, так часто трапляється, що пари розходяться. Вона побажала колишньому чоловікові бути щасливим, однак вже не поруч із нею.

  "Ми дорослі люди і так буває. Головне, щоб кожен був щасливий, а разом чи ні – неважливо. Сподіваюся, ви будете згадувати "нас" із усмішкою, як ми одне одного. Так буде краще для нас, все добре, не переживайте. Ми дорослі люди і так буває", - повідомила Анна.

  Зазначимо, Анна Трінчер та Олександр Волошин почали зустрічатися навесні 2021 року. Вже восени того ж таки року блогер освідчився співачці. Одружилася пара у вересні минулого року. Однак цього року почали ширитися чутки, що у стосунках закоханих серйозні проблеми. Анна сама підтверджувала, що у них дійсно не все гаразд. Пара відвідувала сімейного психолога та намагалася врятувати шлюб. Однак, Олександру та Анні не вдалося впоратися з кризою.

  Відео кадри:

  МИ РОЗЛУЧАЄМОСЬ. Трінчер та Волошин: інтерв'ю про розлучення МИ РОЗЛУЧАЄМОСЬ. Трінчер та Волошин: інтерв'ю про розлучення МИ РОЗЛУЧАЄМОСЬ. Трінчер та Волошин: інтерв'ю про розлучення МИ РОЗЛУЧАЄМОСЬ. Трінчер та Волошин: інтерв'ю про розлучення

  Перегляд відео:

  МИ РОЗЛУЧАЄМОСЬ. Трінчер та Волошин: інтерв'ю про розлучення

  Інформація про відео

  Год: 2023
  Режиссер: Анна Трінчер
  Актеры: Анна Трінчер, Олксандр Волошин
  Язык: Українська
  Автор: Анна Трінчер

  Скріншоти из відео

  МИ РОЗЛУЧАЄМОСЬ. Трінчер та Волошин: інтерв'ю про розлучення МИ РОЗЛУЧАЄМОСЬ. Трінчер та Волошин: інтерв'ю про розлучення МИ РОЗЛУЧАЄМОСЬ. Трінчер та Волошин: інтерв'ю про розлучення МИ РОЗЛУЧАЄМОСЬ. Трінчер та Волошин: інтерв'ю про розлучення МИ РОЗЛУЧАЄМОСЬ. Трінчер та Волошин: інтерв'ю про розлучення

  Коментарі: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]


  Лучшее предложение на сегодня (01.03.2024)