Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 27 Ноября 2021    17:27:00
Житомир » Житомир » Admin » 2011 » Декабрь » 20
Admin В Житомире открыли гипермаркет Metro

Admin


Оценка: 3.8/5 Голосов: 11

В Житомире открыли гипермаркет Metro

20 Декабря 2011, 22:44:04 6760 3.8 2

Перший у Житомирі і 27-й в Україні центр оптової торгівлі МЕТRО відкрито у нашому місті. Сьогодні, 20 грудня, керівництво області та міста – голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, Житомирський міський голова Володимир Дебой – зустрілися з радою директорів компанії METRO Cash & Carry для офіційного урочистого відкриття торгового центру.

На зручному для оптової торгівлі місці (вул. Ватутіна, 55), де ще кілька місяців тому не було жодного натяку на будівництво, тепер розташовано один із найбільших торгових центрів регіону. Як зазначають самі керівники компанії, будівництво житомирського МЕТRО стало найшвидшим їх проектом в Україні.

Про важливість для економіки міста такого комплексу наголосив і Житомирський міський голова Володимир Дебой. Як повідомив керівник міста, податки від торгового центру МЕТRО надходитимуть до міського бюджету. Крім того, відкриття нового закладу торгівлі – це і додаткові для Житомира 170 робочих місць із повним соціальним пакетом, а також підтримка місцевого виробника. Адже, як додав Володимир Дебой, навіть будівельні матеріали для спорудження торгового центру було закуплено в житомирському підприємстві «Обербетон Україна».

Підтримку вітчизняного виробника і надалі гарантують самі ж представники ради директорів компанії METRO Cash & Carry. Директор компанії Жако Булен наголосив, що METRO закуповує понад 90% продукції українських виробників. Зокрема, вже налагоджено співпрацю з житомирськими підприємствами ЗАТ «Житомирський м’ясокомбінат», ПАТ «Житомирський маслозавод», ТМ «Легка хода» та ін.

Компанія METRO Cash & Carry  вложила в реалізацію проекту близько 15 млн.євро інвестицій, створивши для житомирян понад 170 нових висооплачуваних робочих місць. На торговій площі центру – 5,4 тис. кв.м. – представлено широкий майже у 30 тис. асортимент найменувань продовольчих та непродовольчих товарів. METRO розташовано не в центрі міста (для зручності пересування транспорту), а на одній із більших транспортних артерій міста, що сполучає Київ із Західною Україною.

 

METRO Житомир

METRO Житомир

METRO Житомир
METRO Житомир

METRO Житомир

По закінченні урочистої частини присутнім показали асортимент торгових відділілів МЕТRОMETRO Житомир

METRO Житомир

METRO Житомир

METRO Житомир

METRO Житомир

А перших житомирськийх покупців пригостили святковим тортом


METRO Житомир

METRO Житомир

Управління по зв’язках з громадськістю

Прикреплённые изображения:
Admin В Житомире открыли гипермаркет Metro
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 2
Коровка
1 Людмила (Коровка)   • 11:02:35, 21 Декабря 2011 [Материал]

Тортик действительно эксклюзивный!!!
telefon
2 джавахарлал нюру (telefon)   • 19:12:11, 22 Декабря 2011 [Материал]

Сегодня в Караване видел - продаются такие ёлочки сахарные с игрушками, и пр. фигурки для украшения тортов. А белую и голубую глазурь даже я сварю, чтобы бисквит (покупной же) полить.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо