Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 20.10.2020    00:14:35
Житомир » Мой блог » Дорогенька » 2013 » Январь » 23
Дорогенька Журналісти знайшли безліч нестиковок у справі Павличенків

Дорогенька


Оценка: 3.2/5 Голосов: 11

Журналісти знайшли безліч нестиковок у справі Павличенків

23.01.2013, 21:27:46 4672 3.2 3

Адвокат Дмитра і Сергія Павличенків Тетяна Шевченко вважає, що вбивство судді Сергія Зубкова відбулось не так, як про це повідомлялось раніше.


Про це йдеться у програмі "Українські сенсації".

Якщо припустити, що речі справді підкинули, і, зважаючи на безліч нестиковок, показання свідків, характер поранень та розповідь самого Павличенка, злочин могли скоїти, як каже адвокат, так: "Прийшли вбивці до під'їзду, один піднявся нагору, інший зайшов за ним у ліфт".

Жінка із дочкою, які стали свідками вбивства, намагалися поїхати разом із Зубковим у ліфті, проте чоловіки їх не дочекалися. Щойно ліфт рушив, жінка почула звуки боротьби та крики. Тобто вбивство було скоєно ще під час руху ліфту, а не на сьомому поверсі, як чомусь розповідав на зізнанні Павличенко.

"Згідно висновку експерта, ножові рани в шию були нанесені особою, якщо вона правою рукою наносила, то тією особою, яка стояла за спиною, а за спиною могла стояти та особа, яка разом з ним зайшла в ліфт. Мені здається, що, коли ліфт піднявся на 7 поверх, то потерпілий вже лежав на 7 поверсі, тому що була дуже велика кровотеча", - сказала Шевченко.

У свою чергу, свідок Наумець бачив, що дверцята ліфту були залиті кров'ю, а вимазати їх можна, коли двері зачинені, тобто виключно під час руху.

Після вбивства, залишивши візок та речі, вбивці не поїхали на автомобілі. Машини, скоріш за все, взагалі не було під будинком. Таке припущення підтверджують і показання свідків, які бачили, що вбивці бігли в бік приватного сектору. Про це говорять і результати роботи кінологів – собака справді повів далеко.

Однак, на проспекті Науки, 18 сліди злочинців загубились – тобто саме тут убивці могли сісти в автівку, вважають журналісти. Проте згідно з вироком суду: нікуди ніхто не біг, а Павличенки сіли в джип, який спочатку зухвало припаркували біля будинку Зубкова. Далі вони нібито перевдяглися, пішки пройшлися округою, викидаючи документи Зубкова. І це все при тому, що суддя мешкав у ста метрах від міліцейського відділку.

Тим не менш, їх ніхто не бачив, а машину не зафіксувала жодна з камер спостережень, так само як і самих Павличенків.

Цю ж інформацію підтвердив і заступник прокурора Києва Сергій Софієв.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 3
polesich
1 Владимир (polesich)   • 21:49:47, 23.01.2013 [Материал]
+1

Вообще у нас посмотрев тв люди готовы без разбирательств поддерживать что угодно. И если Вокруг тимошенко столько везде информации то тут мало что возьмешь, только сейчас что то вылазит, поэтому к делу павличенка я никакой позиции не занимал, так как слишком противоречиво с 2 сторон. А то что поддержали оппозиционеры, ну так им любой чив в сторону власти, это повод попиариться..
коррупционер
2 владимир (коррупционер)   • 22:10:09, 23.01.2013 [Материал]
-1

возможно дело шито белыми нитками.....а пожизненное уже получено....

где ваши комментарии господа повторяющие как мантру что вор должен сидеть в тюрьме.
Дорогенька
3 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 22:16:17, 23.01.2013 [Материал]
+2

на вході і на кожному поверсі будинку де вбили судюю - відеокамери. як можна було пройти повз них не знаю. але чомусь вбивць камери не побачили.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо