Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 18 Января 2022    00:59:10
Житомир » Мой блог » boomer » 2013 » Май » 2
boomer Как живут настоящие коммунисты

boomer


Оценка: 2.8/5 Голосов: 31

Как живут настоящие коммунисты

02 Мая 2013, 20:41:38 1417 2.8 4

Найбагатша жінка Верховної Ради, комуністка Оксана Калетнік показала своє заміське помешкання, де вона живе разом з дочкою та хатніми працівниками.

Також Калетнік розповіла, чому, будучи успішною бізнесвумен, подалася до політики та кого вважає взірцем подружньої пари.

Про це йшлося у сюжеті "ТСН. Особливе".

40-річна Оксана Калетнік, яка минулої осені задекларувала 7 мільйонів гривень, мешкає у власному будинку у Конча-Заспі.

Тут живе найбагатша жінка Ради 

Вдома народна обраниця зазвичай носить щось спортивне. До журналістів панянка вийшла шовковому халаті і балетках від "Chanel".

"Шанель" – це не принципово. Просто вони більш довговічні. І у них зручно ходити по кам'яній підлозі", - прокоментувала Оксана.

Ганна Герман носить "Chanel" на світські раути, а Калетнік - вдома 

Гостей Калетнік пригостила тим, що їсть сама: сухофруктами, зеленим чаєм та горіхами. На дієтах Оксана не сидить, але харчується тільки здоровою їжею і не п'є кави.

За столом депутатка розповіла, навіщо їй після майже 20 років життя при капіталізмі знадобилися депутатський мандат та комуністичний партквиток. 

"Я дуже добре розумію, що таке ідеологія комунізму. Основою ідеології комуністів є все-таки - колективність і гуманність. І я реально розумію, пройшовши всі уроки в житті, що все до сьогоднішнього моменту - це для того, щоб навчитися безкорисливому служінню і безумовній любові", - підкреслила депутатка.

 Калетнік вірить, що головною ідеологією комунізму є гуманність

Школа життя в мільйонерки була насиченою. Вона встигла попрацювати і в рекламній агенції, і в юридичній фірмі, і в агенції нерухомості.

"Практично перші гроші я вклала, я купила квартиру в Києві, це була комунальна квартира, відселена, я якраз відселенням займалася", - розповіла Оксана. 

 На перший зароблений капітал Оксана купила комунальну квартиру

Зараз новоспечена депутатка лише згадує про життя у міській квартирі, бо вже 17 років вона живе у заміському маєтку. Будинок мільйонерка спроектувала сама, а озеленення доручила батькові.

"Спочатку в мене була думка звернутися за послугами, я отримала пропозицію з нечуваною ціною і з якимись незрозумілими мені пропозиціями та картинками. Після цього я усе це показала татові, тато сказав: "Так, викинь це все, зараз я тобі все намалюю", - згадала Калетнік. 

Свій будинок Калетнік проектувала сама 

У маєтку є альтанка, де Оксана полюбляє приймати гостей та співати з ними пісні. Також є басейн.

"З басейном в мене складається через раз. Хоча коли я будувала, думала, що це головне", - зазначила депутатка.

У басейні Оксана плаває рідко 

Втім, до сауни Калетнік ходить раз на тиждень, бо "це дуже корисно для шкіри".

До спортивної кімнати Оксана частіше заходить взимку, бо там висять її вісім шуб.

"Верхній одяг ношу тільки той, який виготовлений у студії моєї сестри", - зізналася мільйонерка.

Також у будинку Калетнік є особлива кімната, де вона займається йогою.

"Це місце, де я приходжу у рівновагу. Тут починається мій день, і тут закінчується", - сказала комуністка.

Зранку та ввечері Оксана займається йогою 

19-річна донька Оксани нещодавно повернулася з Англії і тепер житиме разом з матір’ю.

"Вона закінчила школу для дівчат у кращих британських традиціях, а зараз вона дуже активно взялася за філософію, їй це подобається, і вона робитиме спробу вступити на філософський факультет", - розповіла Калетнік.  

Дочка Калетнік мітить у філософи 

Господаря для свого маєтку розлучена мільйонерка шукати не поспішає. Однак гідним прикладом сімейної пари вважає лідера КПУ Петра Симоненка та його другу дружину Оксану.  

"Пару Оксани и Петра Миколайовича я вважаю дуже світлою парою. Це люди, які дійсно є за своєю сутністю духовними. Таким людям хочеться допомагати, за ними йти", - запевнила Калетник.

Источник: http://tabloid.pravda.com.ua/focus/517fb4c8f2171/

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 4
polesich
1 Владимир (polesich)   • 23:16:32, 02 Мая 2013 [Материал]

Я тоже хочу в Рио де Жанейро и ходить как все в белых штанах )))
GRANIT86
2 Сергей Кучер (GRANIT86)   • 09:23:35, 03 Мая 2013 [Материал]

Ну і що ця стаття доводить. Ах забув-комуніст це пенсіонер, невдаха... А тут не вписується в стереотип ліберала.
garold
3 Кonstantin (garold)   • 09:58:14, 03 Мая 2013 [Материал]

Сытый ни когда не поймёт голодного,очередное доказательство того почему мы так и не смогли построить коммунизм,
Философский словарь (1911): «Коммунизм — учение, отвергающее частную собственность во имя людского блага. Всё зло в общественных и государственных отношениях проистекает из неравномерного распределения блага. Чтобы устранить это зло, коммунизм советует сохранить права собственности лишь за государством, а не за частными лицами. Первым, рекомендовавшим коммунистический идеал, был Платон."
Так вот эта статья доказывает что особенно нынешние коммунисты ни какого отношения к коммунизму не имеют,ничего личного,только бизнес.
Hoakina
4 Марина (Hoakina)   • 10:33:52, 03 Мая 2013 [Материал]

Всё отлично у женщины. Но вот подскажите, что за бизнесом она занимается, чтобы так жить? Просто интересно. У меня есть знакомые бизнесмены, но это мужчины, которые всю жизнь тяжело вкалывали, начинали с нуля, имеют успешный бизнес. Но их дома и близко не такие и их жёны не носят дома балетки от Шанель. Я уже молчу про служанок. Вот в этом весь корень. Честный труженик с деньгами может быть коммунистом. Но вот эта разве трудится?


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо