Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 28.02.2021    21:39:02
Житомир » Мой блог » RomanDavydenko » 2013 » Декабрь » 3
RomanDavydenko Без права на помилку.

RomanDavydenko


Оценка: 2.3/5 Голосов: 15

Без права на помилку.

03.12.2013, 20:25:45 1561 2.3 15

Час невблаганно біжить. Час слів та перемовин вичерпано. Вичерпано, тому що сторони не можуть і не бажають домовитися. Потуги та заклики вдаваних парламентарів від влади та "дутих авторитетів" - чого ви не хочете сісти за стіл переговорів з владою і домовитися. Це не більше ніж спроба тих самих "авторитетів" отримати індульгенцію на майбутнє, як свого часу колишній спікер парламенту В. Литвин, який не допустив кровопролиття під час Помаранчевого майдану у 2004р. І є, начебто, бажання домовлятися, і дайте ту людину, з ким можна про щось говорити. Ми готові до діалогу, ми завжди готові до конструктиву, але з ким? Питання, з ким говорити? З тими, хто вже неоднаразово недотримувався свого слова? Навести приклад? Да цих прикладів сотні і тисячі. Навіщо наступати на одні ті самі граблі, якщо і вони теж "покращені" і ніколи не зламаються. Але кров, вже пролилась, і тому немає сенсу виправдовути ситуацію і немає часу для пустих балачок. Ця влада вкрила себе ганьбою вже як тільки можливо, і скрізь, де тільки можливо. Тримаючи в заручниках Юлю Тимощенко та політичних в'язнів, відбираючи прибутковий бізнес, звільняючи заслужених людей в нікуди, примусово затягуючи у лави своєї бандитської партії, застосовуючи вибіркове правосуддя до активних і небайдужих українців, "кришуючи" силовиками увесь бізнес на всіх рівнях. Ця влада не зупиняючись пішла далі, взявши під варту, своїх "не-зручних" колишніх однопартійців. Все, про що я говорив багато років тому - як спочатку все відберемо у чужих, а потім у своїх, і так буде продовжуватися, доки не буде згадано про Закон. А Закон один для всіх. Згадайте 90-ті роки. Коли організовані бандитьські угрупування та рекет заполонили всю Україну. Тоді відбулося те, що силовики, розуміючи, що втрачають позиції і є найманцями бандитів, згадали про, що б ви думали? Вони згадали, що є Закон. З цим явищем було покінчено, а бандити хто вижив, стали бізнесменами, а силовики, тим, чим повинні займатися у відповідності до Закону, охороняти громадській порядок і спокій громадян, але до деякого часу. Цей час, на превеликий жаль, настав. Коли простіше не звертатися в міліцію, оскільки буде ще гірше. І з цим потрібно розібратися, бо система така корумпована і працює так потужно, (у грошовому еквіваленті), що її зламати важко. 
Але, влада пішла ще далі. Цинічно брешучи своєму народові про те, що Вільнюська Угода буде підписана, а на справді ні про яке підписання не йшлося взагалі, ця влада підписалася на весь світ у своїх брехливості. І заяви начебто, це все винен непрофесіійний Міністр закордонних справ і його непрофесійне міністрество, теж виглядає брехнею. І, хто після цього буде вірити владі? Опозиція? Світові лідери? Чи може Китай, куди поїхав Президент В. Янукович на три дні, певно за грошима? Як ви думаєте, який результат буде цієї поїздки, коли міжнародна політика України зазнала страшенної ганьби? Ця влада знову не зупинилась, а пішла далі, забороняючи і розганяючи мирні мітинги, провокуючи та підставляючи своїх же бійців на злочини, вибиваючи мозок беззахисних студентів, а також українським і іноземним журналістам і трощачи іхні хребти і фотокамери. Хай вони теж саме спробують зробити з афганцями чи колишніми силовиками у котрих є і залишиться на завжди поняття про честь, присягу і борг перед Батьківщиною. Чи по звірячому бити слабих та беззахисних, це метод діючої влади? Така влада нам не потрібна! Зараз та сама ситуація, як у 90-х, тільки при владі колишні і теперішні бандити. І ми мусимо вирішувати, як далі будемо жити, і це питання знаходиться в руках українського народу, єдиної сили, яка повинна розібратися, що з цим робити, бо НАРОД у відповідності до Закону, ЄДИНЕ ДЖЕРЕЛО ВЛАДИ.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 15
коррупционер
1 владимир (коррупционер)   • 20:29:24, 03.12.2013 [Материал]

нам бы знать что у них там происходит...
ведь у них там тоже в любом случае есть разногласия и немаленькие.....
а тем временем начались посадки...и я боюсь это только начало....
Pulp_Fiction
2 Винсент Вега (Pulp_Fiction)   • 20:35:00, 03.12.2013 [Материал]

"Згадайте 90-ті роки. Коли організовані бандитьські угрупування та рекет заполонили всю Україну."

А как же, помним-помним.
http://radikal.ua/data/upload/fb1a9/69fda/ea9bcf6508.jpg
Ivan_Magregor
3 Ivan (Ivan_Magregor)   • 21:03:02, 03.12.2013 [Материал]

Да слился ваш майдан. Все уже проклопано, вы уже ничего не сможете.
Sams2
4 Александр (Sams2)   • 21:16:39, 03.12.2013 [Материал]

"бо НАРОД у відповідності до Закону, ЄДИНЕ ДЖЕРЕЛО ВЛАДИ"

Ссовершенно верно. Но вы-то здесь причем?
TarasS
5 Тарас (TarasS)   • 21:24:18, 03.12.2013 [Материал]

"Ми готові до діалогу, ми завжди готові до конструктиву, але з ким?"

Романе, всі ці "діалоги" - лише тупе забалакування з метою виграти час і оперативний простір. Так само вони діяли після Виборів-2012, коли ОО, замість того, щоб виводити людей на вулицю у понеділок - почала "боротьбу" на округах. І що, допомогли вам округи? Ви вгрузли по вуха на два тижні. Повелися на простий тактичний маневр.

Так само і цього разу. Будь-які переговори, будь-які посередники, делегації, шманації - це ВАШ КРАХ, повний і безумовний. Через два тижні мєнти просто підметуть залишки Євромайдану.

ОО припустилася грубих помилок у неділю. А цей день міг вирішити все!

Маючи стільки людей - слід було НЕГАЙНО блокувати всі чотири об'єкти, про які я писав. Один, найменш важливий, Київраду - захопили, добре. Інші - профукали. Бездарно.

Що, нардепи не знають, що між Кабміном і ВР є підземне сполучення? Що блокувати слід і те, і інше? Супротивник оговтався і прийшов до тями. І успішно підтягує з регіонів банди гопників.

Маси не можуть топтатися на Майдані! Маси мають рухатися з осмисленою метою і бачити результат! Щодня мають бути маленькі перемоги. Щодня мають розроблятися політичні івенти. На другий тиждень акцій вже давно має бути виготовлена символіка та агітація. ДЕ ЦЕ ВСЕ???
коррупционер
6 владимир (коррупционер)   • 21:33:54, 03.12.2013 [Материал]

на 6.
тарас...мне кажется главное майдан удержать до выходных....
и возможно будет еще один шанс....
Sams2
7 Александр (Sams2)   • 21:49:08, 03.12.2013 [Материал]

Какой и на что?
коррупционер
9 владимир (коррупционер)   • 22:22:37, 03.12.2013 [Материал]

на 8.
александр...если я вам отвечу для изменений...
вас устроит такой ответ или нет....
наверное вряд ли....и непотому что вы их нехотите...вы просто в них неверите....
а я верю...
Sams2
12 Александр (Sams2)   • 22:43:47, 03.12.2013 [Материал]

Володя, я хочу изменений! Жажду! Но в лучшую сторону. А нам навязывают сейчас еще хуже существующего.
коррупционер
14 владимир (коррупционер)   • 23:06:03, 03.12.2013 [Материал]

на 13.
да вы еще ниразу не пробовали этих изменений....а уже говорите что они худшие...
я вот этого понять немогу понимаете....
....только бы небыло хуже....
Ivan_Magregor
8 Ivan (Ivan_Magregor)   • 21:54:39, 03.12.2013 [Материал]

Да бесполезно все. Ничего у вас не получится.
коррупционер
10 владимир (коррупционер)   • 22:24:07, 03.12.2013 [Материал]

на 9.
да сколько раз уже эту фразу в истории человечества произносили....несчесть.
TarasS
11 Тарас (TarasS)   • 22:36:24, 03.12.2013 [Материал]

"на 6.
тарас...мне кажется главное майдан удержать до выходных...."

Це дурня. Метою має бути не "утримання Майдану", а конкретні дії, які я описав в темі про Кличка. Блін, ти форум не читаєш?
коррупционер
13 владимир (коррупционер)   • 22:48:36, 03.12.2013 [Материал]

на 12.
не...форум я практически не читаю...
просто мне кажется на выходных народу будет не меньше чем на прошлых выходных....
тогда исполнительная власть во главе с гарантом унизила общество...
а сегодня депутаты ударили ножом в спину....

поэтому появилось новое поле для маневра.
Flint2000
15 sergey (Flint2000)   • 11:23:23, 04.12.2013 [Материал]

Щоб знову розвели як котят?


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо