Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Четверг, 15 Апреля 2021    00:07:57
Житомир » Мой блог » RomanDavydenko » 2014 » Май » 29
RomanDavydenko Разом зробили добру справу! Разом сила!

RomanDavydenko


Оценка: 1.0/5 Голосов: 5

Разом зробили добру справу! Разом сила!

29 Мая 2014, 19:17:18 1699 1.0 4

Керівництво Житомирських обласної та міської організацій політичної партії "УДАР Віталія Кличка" та особисто народний депутат України Рустам Раупов надали дієву допомогу по здісненню ремонту бронетранспортера Житомирського міжрегіонального воєнізованого формування Державної кримінально-виконавчої служби України

Наприкінці квітня поточного року керівництво Житомирського міжрегіонального воєнізованого формування Державної кримінально-виконавчої служби України звернулось до заступника голови Житомирської міської організації ПП "УДАР Віталія Кличка" Романа Давиденка з проханням посприяти у здісненні ремонту бронетранспортера, що використовується формуванням.
За дієвої підтримки Житомирської міської організації ПП "УДАР Віталія Кличка" та особисто народного депутата України Рустама Раупова на базі Житомирського бронетанкового ремонтного заводу протягом травня було здійснено капітальний ремонт основних агрегатів, вузлів та деталей БТР-80, перефарбованого його зовні та зсередини, виконано технічне обслуговування кулеметів тощо на загальну суму понад 100 тис. грн.
Керівництво управління ДПтС України в Житомирській області в особі начальника управління полковника внутрішньої служби Василя Бурака та бійці Житомирського міжрегіонального воєнізованого формування ДПтС України висловлюють вдячність Житомирським обласній та міській організаціям ПП "УДАР Віталія Кличка", зокрема і Рустаму Раупову та Роману Давиденку за надану допомогу та небайдужість до проблем правоохоронних органів, зокрема і підрозділів Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області, а також колективу Житомирського бронетанкового ремонтного заводу за їх невтомну працю.

Прес-служба управління ДПтС України
в Житомирській області

Прикреплённые изображения:
RomanDavydenko Разом зробили добру справу! Разом сила!
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 4
РИП
1 Игорь (РИП)   • 19:24:25, 29 Мая 2014 [Материал]

Бабки чьи?
RomanDavydenko
2 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 19:56:05, 29 Мая 2014 [Материал]

Деньги, или вы о тех кто около подъезда? Не собирали. Это личная инициатива.
РИП
3 Игорь (РИП)   • 03:48:06, 30 Мая 2014 [Материал]

100 тысяч лично Ваши?
RomanDavydenko
4 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 10:10:12, 30 Мая 2014 [Материал]

Вы хотите помочь с деньгами и участием? Ко мне обратились медики из Центрального Госпиталя им нужны разгрузки 40 шт. если есть желание поучаствуйте. Есть контактное лицо и буду рад.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо