Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 08 Декабря 2021    20:03:23
Житомир » Мой блог » vira700 » 2014 » Октябрь » 2
vira700 Хто як кому допомагає на виборах 2014 року в Житомирській обл.

vira700


Оценка: 5.0/5 Голосов: 5

Хто як кому допомагає на виборах 2014 року в Житомирській обл.

02 Октября 2014, 19:31:34 1585 5.0 2

Як відомо те, що для перемоги на виборах кандидати не гидують жодними засобами: підкуп виборців, тиск, залякування, використання адмін. ресурсу і це далеко не повний перелік. Ось саме про використання адмін. ресурсу ми і хочемо поговорити.

Зокрема в рамках даного циклу будемо розповідати хто як кому допомагає нагинати виборців використовуючи службове становище. Використання адміністративного ресурсу для впливу на суспільну думку тема стара як світ і заїжджена, як покришки на старому возі. Маючі ті чи інші зв’язки з кандидатами керівники відомств та підприємств завжди нагинали своїх підлеглих в підтримку конкретного кандидата.

Днями стало відомо, що за проведення агітаційної роботи взявся кандидат в народні депутати Арешонков Володимир що балотується в 64му окрузі на Житомирщині. Займаючи посаду заступника голови обл. ради пану Арешонкову сам Бог велів в повному обсязі використовувати адмін. ресурс. Так першим в реалізації примусового залучення населення в прихильники Арешонкова взявся Заступник голови Коростенської РДА пан Клименко Василь Іванович.

Адепт Клименко отримавши вказівки згори активно включився в роботу. Використовуючи своє службове становище Клименко «нагинає» всіх голів сільських рад та секретарів сільських рад голосувати та агітувати за Арешонкова. Є навіть інформація що доводяться конкретні плани залучення прихильників. При непокорі Клименко погрожує використати і залучити всі зв’язки щоб звільнити бюджетника з роботи( а це він вміє). Звісно ж проти заступника рай ради не попреш. Пан Клименко також не дурень випити.

В 2012 році його бачили на Комсомолці в компанії жінок серед білого дня розпиваючи спиртні напої. Під час поїздок по району, коли вітають поважних людей похилого віку з днем народження ніколи не відмовляється від чарочки за здоров’я іменинника. Клименко такий собі пристосуванець до будь-якої влади. За час роботи в адміністрації не відзначився ані добрими справами, ані відверто поганими. Таке собі ні риба, ні м’ясо, яке підтримує того, з чиїх рук їсть а Арешонков платить добре а обіцяє ще більше. Не боячись ні кримінальної а тим паче вже і Божої кари Клименко активно агітує за Володимира Арешонкова і це все в робочий час на службовому авто за бюджетні гроші-податки коростенців. Такі от помічники. Далі буде…

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 2
1 vk Иван Примаченко   • 19:47:57, 04 Октября 2014 [Материал]

Та гнать їх усіх потрібно в шию. Всі місцеві вже пов'язані один з одним. Вони наче вареника в горщику: скільки його не труси з глечика они не випадають, а тільки змінюють своє місце з низу до верху. Банду геть!!!!
2 vk Анатолий Манченко   • 00:11:42, 05 Октября 2014 [Материал]

Все местные между собой связаны, они организовали клубок корупции, а если случаются проблемы, тогда они друг друга прикрывают и крышуют


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо