Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 08 Декабря 2021    21:30:55
Житомир » Мой блог » ViktorK » 2014 » Октябрь » 3
ViktorK Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео

ViktorK


Оценка: 1.2/5 Голосов: 22

Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео

03 Октября 2014, 00:12:50 2818 1.2 39

У Житомирі чиновники – самодури вирішили відправити у потойбічний світ загиблим Героям Небесної сотні подарунок — величезну купу квітів упереміш з підприємцями – квіткарями. А щоб зайве не перейматись складнощами телепортації, винахідники запроваджують перевірений попереднім антинародним режимом надійний метод – вбити квіти разом з квіткарями, яким пропонують розоритись і здохнути з голоду

18 червня 2014 р. у Житомирській міській раді патріоти одержали перемогу - під загрозою грандіозного народного бунту депутати з другої спроби перейменували вулицю Московську на Героїв Небесної сотні. Під час баталій не трапилось масових вбивств і палаючих шин, хоча за увічнення старої назви і доброї пам’яті про Росію вперто голосували місцеві комуністи та соратниця екс — мера – регіонала Володимира Дебоя, колишня секретар міської ради Валентина Леонченко.

Але хіба може недобита влада у боротьбі з власним народом стриматися від бандитизму ? Звісно ж, що ні.

http://youtu.be/vM4jNWPgtd0 - ВІДЕО!

І хоча в Житомирі відстрілювати людей відкрито вже не ризикують, напади влади у стилі «а – ля Янукович» не припиняються.

10 вересня 2014 року о 6 годині ранку на підприємців, котрі торгують квітами на вулиці Героїв Небесної сотні, було вчинено розбійний напад з використанням важкої техніки – це інспекція з благоустрою робила спробу зруйнувати торговельні палатки на виконанняособистого доручення секретаря Житомирської міськради Любові Володимирівни Цимбалюк. Відомо, що депутат – мажоритарник Любов Володимирівна ще влітку 2013 року знялася з кубла хазяйки мережі перукарних салонів краси «Шарм» і за пропозицією регіонала Володимира Дебоя всілася у тепленьке кубельце секретаря міськради, заявивши, що хоче бути, цитую ... комунікатором між депутатами і виконавчою владою. Але одна справа бути «палікмахером», інша –«комутатором», а ще інша – виконувати обов’язки міського голови, керуючись підкилимними домовленостями між «режимною» владою і так званою «опозицією». Це вам не манікюр з педикюром і хімічною завивкою мізків!

Справа в тому, що від «особистого доручення» «комунікатора» за версту смердить криміналом, тому що законних підстав для вчинення погрому квіткарів не існує, а в діях пані Цимбалюк і компанії присутні ознаки кримінального злочину, відповідальність за який передбачена статтями 206 і 364 Кримінального Кодексу України у вигляді тривалого позбавлення волі («Протидія законній господарській діяльності», «Зловживання владою або службовим становищем»). Так вважають юристи, так вважають підприємці, яких цькують. Тому що гвалтування владою квіткарів не обгрунтоване ні відповідним рішенням Житомирської міської ради, ні якоюсь судовою постановою тощо. Підприємці кажуть, що пані Цимбалюк посилається на рішення міської ради № 812 від 2006 року про скасування дозволів на торгівлю, хоча насправді те рішення взагалі не стосувалось квіткарів з вул. Московської.

А ось про що «комутатор» знає, але мовчить: у лютому 2012 року рішенням Житомирської міської ради №308 та угодою про співпрацю міськвиконкому з громадським об’єднанням «Квіти Житомирщини» комунальному підприємству «Зеленбуд» було дозволено виготовити проектну документацію та збудувати торговельні салони для реалізації квітів за адресою вул. Московська, 8 – 10.

Тобто, у Житомирі мав запрацювати справжній комунальний ринок для людей!

Квіткарі сплатили за документацію 10500 гривень, отримали всі обов’язкові дозвільні документи (санстанція, архітектура, МНС, ДАІ тощо) і … вперлись у глуху стіну. Тому що сьогодні, як і за попередніх режимів, представники влади надають перевагу корупційній схемі, за якою окремим депутатам та іншим наближеним до годівниці мафіозі базарна земля за безцінь надавалась в довгострокову оренду з правом подальшого викупу. Тому сьогодні ці щасливчики за гарні гроші здають торговельні павільйони в оренду, частину надходжень сплачують до бюджету, а всі інші кошти, які рахують туго набитими лантухами, складають до особистих схованок – своїх і чиновників. Застосування цієї схеми суттєво впливає на ціноутворення і боляче лупить по кишенях простих людей, покупців та підприємців – орендарів.

То чи могла мафія змиритись з тим, щоб у Житомирі запрацював взірцевий ринковий острівець європейського типу ? Звісно, що ні – хто ж тоді буде казково збагачувати депутатів і державних службовців ?!

Схоже, що саме з цієї причини можновладці цькують підприємців, намагаючись загнати їх, немов отару овець, до стійла базарних орендодавців, щоб стригти гроші, як вовну. Всі інші балачки про нібито опікування інтересами житомирян – то лише прикриття і пуста демагогія. При цьому владне кодло не цурається користуватись брудними методами, такими як спроби насильницького руйнування торговельних місць, поширення провокаційних листівок «за дорученням секретаря міської ради", натравлювання на квіткарів інших підприємців, відверта брехня про палке бажання житомирян купляти квіти біс його знає де та втричі дорожче, маячня про вимоги всього житомирського базарного «стада овець» знищити квітковий оазис тощо.

Я переконаний, що жоден житомирський підприємець не заперечував би проти зниження в декілька разів орендної плати за умови повернення приватизованої базарної землі у комунальну власність і укладання прямих, без штучних посередників, договорів оренди з органами місцевої влади. Я переконаний, що жоден громадянин Житомирщини не буде заперечувати проти суттєвого зниження роздрібних цін на товари широкого вжитку. Я переконаний, що на вулиці Героїв Небесної сотні цілодобово повинні знаходитись квіти.

Лише нещодавно, 24 вересня 2014 року під час сесії міської ради, на якій виступили представники квіткового бізнесу, в.о. міського голови пані Цимбалюк нарешті згадала, що в Україні існує законодавство і заговорила про проведення громадських слухань після того, як переконалась, що «взяти на понт» і швиденько розправитись з квіткарями не вийде – саме про це свідчить її палка промова (див. Відео з 10 хв. 36 с.). Квіткарі переконані, що таке раптове прозріння пов’язане з намірами спритників використати мафіозне лоббі для фальсифікації волевиявлення громадян, підмінивши його фіговим листям зразка «слухали — постановили».

У квіткарів є чудовий, затверджений головним архітектором міста, проект побудови «Квіткового пасажу», який органічно впишеться в архітектуру Житомира та стане справжньою перлиною міста і достойним вшануванням пам’яті Героїв Небесної сотні. Підприємці планують самостійно, за свої кошти збудувати цей архітектурний витвір, на чому бюджет міста заощадить не одну сотню тисяч гривен, а житомиряни буквально будуть «купатися у квітах». Але ж тоді слуги народу не зможуть отримувати «відкати»…

1 жовтня 2014 р. підприємці — квіткарі звернулись до прокуратури Житомирської області з вимогою відкрити кримінальне провадження проти чиновників Житомирського міськвиконкому і особисто в.о. міського голови пані Цимбалюк Л.В. за ознаками злочину, передбаченого ст.ст. 206, 364 Кримінального Кодексу України.

Мені здається, що якщо прокурори звично засліпнуть і «не вбачать» тих ознак злочину, то у Житомирі запалають не лише шини …

Прийшла пора припинити свавілля зажерливої та знахабнілої житомирської влади і нарешті здійснити її справжню люстрацію !

ДЖЕРЕЛО: http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/vlada-zhitomira-ckuye-pidpriyemciv-kvitkariv.html

Прикреплённые изображения:
ViktorK Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео ViktorK Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео ViktorK Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео ViktorK Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео ViktorK Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео ViktorK Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео ViktorK Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео ViktorK Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео ViktorK Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео ViktorK Влада Житомира цькує підприємців - квіткарів. Відео
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 39
Hoakina
1 Марина (Hoakina)   • 07:35:40, 03 Октября 2014 [Материал]

ось Вам голос народу - заберіть свої халабуди з вулиці Небесної Сотні і перестаньте використовувати пам*ять героїв у своїх дрібних спекулянтських інтересах! А то народ скоро вас пожене сам.
maskarad
2 Андрей (maskarad)   • 07:57:13, 03 Октября 2014 [Материал]

влада просто, как не странно, хочет хоть в одном месте навести порядок на центральной улице. сами не уйдете, организуем суботник по осенней уборке города и вывезем на мусорку.
maskarad
3 Андрей (maskarad)   • 07:58:24, 03 Октября 2014 [Материал]

громкие заявления про уничтожыть. просто даст другие места, а вот барыгам платить нехочется. привыкли спекулянты на халяву.
Юрко
18 Юрій Градовський (Юрко)   • 12:14:24, 03 Октября 2014 [Материал]

Тільки, чомусь, ці місця не на комунальних ринках. Все "капає" в кишені певних осіб.
garold
4 Кonstantin (garold)   • 08:42:47, 03 Октября 2014 [Материал]

Не могу понять зачем обелять позор города,а Котенке предлагаю начинать застраивать проезжую часть от Кочерги до Домбровского и требовать от властей переименовать улицу в Цветочную.Господин Котенко не зачем защищать кучку барыг которые навязывают свою позицию большинству,придите на обсуждение данной проблемы 14 числа может тогда вы прозреете,хотя сомневаюсь...
3DSchuminator
17 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 11:29:07, 03 Октября 2014 [Материал]

"Господин Котенко не зачем защищать кучку барыг"
время сейчас такое, чем больше куча защищаемых, тем лучше)))
Waliko
5 Waliko (Waliko)   • 08:47:13, 03 Октября 2014 [Материал]

РЕбята цветочники, вопрос - почему вы воюете за это центровое место и не хотите НИЧЕГО сделать для того, чтобы центр города не выглядел цыганским табором?... почему от вас, таких инициативных, не поступило на общественные слушания ни одного проекта по реконструкции площади? ну сделай вы что-то подобное Гостинному двору, шо напротив торгового центра и отношение к вам поменялось бы... не говоря о том, что существенно улучшились бы ВАШИ УСЛОВИЯ ТРУДА... а пока вы напоминаете орду, которая заняла территорию и снимает дань с местных жителей... и отношение у большинства житомирян к вам соответствующее...
Юрко
19 Юрій Градовський (Юрко)   • 12:15:30, 03 Октября 2014 [Материал]

Валентине, Ви помиляєтесь - проєкт був затверджений і погоджений у всих інстанціях.
Sams2
6 Александр (Sams2)   • 09:10:42, 03 Октября 2014 [Материал]

А что, переименование улицы проблемы не решило? А так надеялись....
HOOLIGAN
7 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 09:14:20, 03 Октября 2014 [Материал]

убрать к ипеням эту мусорку, а тот гроб-мавзолей, что по проекту планируют тоже нах не нужен там ибо проблема останется: не пройти!!!
Arina
8 Arina (Arina)   • 09:54:43, 03 Октября 2014 [Материал]

"регіонала Володимира Дебоя, колишня секретар міської ради Валентина Леонченко."
Валентина?
Waliko
10 Waliko (Waliko)   • 10:17:05, 03 Октября 2014 [Материал]

смешались в кучу кони, люди...
Тамерлан
9 Владимир (Тамерлан)   • 10:16:56, 03 Октября 2014 [Материал]

Давно нужно убрать эти гныдники из центра города. И вообще удивляюсь людям, которые покупают там цветы. Есть же в городе нормальные цветочные магазины, где цветы хранятся в холодильнике при должной температуре. Да и цены в таких магазинах более вменяемые.
Юрко
21 Юрій Градовський (Юрко)   • 12:16:35, 03 Октября 2014 [Материал]

Якщо купують - значить це комусь потрібне. Тут саме ринковий фактор регулює.
Hoakina
27 Марина (Hoakina)   • 14:53:04, 03 Октября 2014 [Материал]

На 21. Банальна звичка. І місце. Хоча хто хоч раз там квіти купляв, більше не буде. Бо якість не дуже.
Arina
29 Arina (Arina)   • 15:39:33, 03 Октября 2014 [Материал]

да, особенно в дождливую погоду... с зонтиком в те катакомбы зайти невозможно, а без зонтика на голову капает
Hoakina
30 Марина (Hoakina)   • 16:27:31, 03 Октября 2014 [Материал]

На 29. ті палатки - то окрема розмова! Це ж так треба не поважати не те що покупців, а самих себе - щоб торгувати квітами в тих латаних-перелатаних кібітках. Хіба так дорого купити нове покриття, а не ліпити скотчем клаптики? І це центр міста! Гнати поганою мітлою тих "хазяїв"!
Юрко
32 Юрій Градовський (Юрко)   • 18:00:14, 03 Октября 2014 [Материал]

... на ринок Голішевського!
Юрко
31 Юрій Градовський (Юрко)   • 17:59:40, 03 Октября 2014 [Материал]

Знаєте, в мене є банальна звичка - ніколи не купувати крам московський та в продавців, які спілкуються московською мовою.
Hoakina
35 Марина (Hoakina)   • 07:25:52, 04 Октября 2014 [Материал]

На 31. І що - в цих палатках тільки українською спілкуються? Щось Вашу позицію формує, знаючи Вас, якась хороша мотивація. Але цей базарчик - потворний і непотрібний там. І вони ніякі не чесні підприємці. Вже писала, що один з хазяїв звідти недавно біля нас цілий магазин відкрив. І хороми біля нього собі побудував. І там стоять не хазяї, а реалізатори. Наїхала коса на камінь, одним словом. А хто такий Голішевський я не знаю.
Юрко
37 Юрій Градовський (Юрко)   • 14:39:02, 04 Октября 2014 [Материал]

А я не знаю, якою вони спілкуються -мені квіти не потрібні. А позицію мою формує сумління та почуття справедливости. А різні там плітки, які вже почала ширити Прокоф'єва, мене не обходять. Так отож і погано, що Ви не знаєте, хто такий Голішевський.
Waliko
11 Waliko (Waliko)   • 10:18:34, 03 Октября 2014 [Материал]

показательна оценка блога... тоже "отголосок" народа...
HOOLIGAN
14 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 10:24:02, 03 Октября 2014 [Материал]

на11
а три десятка барыг считают иначе, они возомнили себя вершителями судьбы города( столько лет держать оборону то, в пору улицу переименовать Цветочная сотня)
Waliko
15 Waliko (Waliko)   • 10:33:30, 03 Октября 2014 [Материал]

они пользуются ленью и либерастическим похуизмом большинства житомирян...
passenger
20 Полное имя (passenger)   • 12:16:24, 03 Октября 2014 [Материал]

каждый должен заниматься своим делом - кто-то торговать, кто-то регулированием торговли и благоустройства, кто-то сотрясанием воздуха в каментах, кто-то ленью и либерастическим пох*измом
Юрко
22 Юрій Градовський (Юрко)   • 12:17:31, 03 Октября 2014 [Материал]

Та ні - вєршитєлєм судєб возомніл себе Голішевський. Всі ринки та стоянки мають бути в комунальній власности.
HOOLIGAN
25 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 13:49:55, 03 Октября 2014 [Материал]

на22
але підписи стоять 32 людей, а не Голішевського і засирають місто в тому місці саме вони!!!
Юрко
33 Юрій Градовський (Юрко)   • 18:01:34, 03 Октября 2014 [Материал]

То чому їм не дозволяють провести благоустрій, а Голішевському дозволили, виділивши шматок комунального асфальту?
Hoakina
36 Марина (Hoakina)   • 07:27:31, 04 Октября 2014 [Материал]

На 33. То може за нього візьміться? А то якщо йому дозволили, той всім, хто порушує, можна дозволити?
Юрко
38 Юрій Градовський (Юрко)   • 14:43:08, 04 Октября 2014 [Материал]

Та йому просто виділили величезний шматок нашого з вами асфальту і він спокійно збирає бариші, платячи до бюджету копійки. Вс імають бути в рівних умовах.
1-10 11-17


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо