Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 08 Декабря 2021    21:08:52
Житомир » Мой блог » ВиборецьЖЖ » 2014 » Октябрь » 23
ВиборецьЖЖ Довірена особа Розенблата нахабно порушила закон про вибори

ВиборецьЖЖ


Оценка: 3.0/5 Голосов: 10

Довірена особа Розенблата нахабно порушила закон про вибори

23 Октября 2014, 13:49:52 1896 3.0 6

Кандидат у народні депутати України Борислав Розенблат, відчуваючи, що здобути перемогу чесним шляхом він не в силі, почав вдаватися до незаконних шахрайських дій, аби отримати можливість вплинути на результат виборів на свою користь.

Аналізуючи хід усіх його дій під час передвиборчої компанії, стає зрозуміло, що із самого початку його команда готувалася до брудних технологій, бо жити і працювати  законно та чесно вони зовсім не уміють – просто це не в їх стилі і так набагато легше.

Назначивши своєю довіреною собою скандальну «зірку» Житомира Куркчі, яка працює на публіку не за ідею,за котру боровся Майдан, а виключно за гроші, аби наповнити свої кишені, Розенблат вирішив перестрахуватися аби  «законно сфальсифікувати» результати виборів.

Наразі його довірена особа Наталя Куркчі  є ще й «таємним агентом» Радикальної партії Ляшка: працюючи на Розенблата, вона представляє інтереси Ляшка під час виборів, ще одного мажора і олігарха, головного клоуна-соліста «бродячого цирку на колесах».

Довірена особа Борислава Розенблата Наталія Куркчі одночасно є головою комісії № 181343 (школа №17), що є прямими порушенням закону про вибори народних депутатів.

Згідно частині 3 статі 26 Закону "Про вибори народних депутатів України ", до складу дільничної виборчої комісії не можуть входити кандидати на пост Президента України, їх уповноважені представники, довірені особи, посадові та службові особи органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, а також громадяни, які утримуються в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах або мають судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята у встановленому законом порядку.

Прикреплённые изображения:
ВиборецьЖЖ Довірена особа Розенблата нахабно порушила закон про вибори ВиборецьЖЖ Довірена особа Розенблата нахабно порушила закон про вибори
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 6
sax
1 sax (sax)   • 14:17:27, 23 Октября 2014 [Материал]

Во всем виноват Розенблюм и Шлакбаум!!!!Слава Украине!!!!!УГА!!!!!!
NickChema
2 Юзер (NickChema)   • 14:37:58, 23 Октября 2014 [Материал]

Так кто виноват: Розенблат или Ляшко? Афтар, вы всех запутали )

И ещё. Наталья (как "объект блогерского расследования") может интересовать только одного человека. Так что, привет кандидату - встретимся на дебатах ;)
Юрко
3 Юрій Градовський (Юрко)   • 15:52:28, 23 Октября 2014 [Материал]

А винна у всьому ЦВК. Як таке могло стати?
macs-v
4 Macs (macs-v)   • 19:10:03, 23 Октября 2014 [Материал]

Почалось!
А чому нема звернень в правоохороннi органи якщо такi неподобства?
sax
5 sax (sax)   • 11:03:01, 24 Октября 2014 [Материал]

Отож перднуть десь треба, ось вiн i перднув.
BergMann1
6 Berg Mann (BergMann1)   • 17:47:50, 24 Октября 2014 [Материал]

УЖАС РОЗЕНБЛАТ, КОШМАР РОЗЕНБЛАТ! ЗВЕРЬ РОЗЕНБЛАТ!
Автор, молодець!

P.S. Щоб ми без вас, панове невгамовні розенблата-викривачі робили, га? :)))


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо