Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 23.10.2019    01:37:40
» » » 2014 » Октябрь » 29
passenger Презентовано мобільний додаток «Міліція під контролем»
Оценка: 2.0/5
Голосов: 4


Презентовано мобільний додаток «Міліція під контролем»

29.10.2014, 10:35:55 1677 2.0 1

Удобное приложение, возможно кому пригодится.

ПРЕС-РЕЛІЗ

Презентовано мобільний додаток «Міліція під контролем»

28 жовтня 2014 року Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів провела презентацію мобільного додатку «Міліція під контролем». Це правова інформація про те, як поводитись із правоохоронцями в різних життєвих ситуаціях, як запобігти чи вирішити конфлікти з міліцією.

Правовий порадник має веб-версію на сайті http://policeundercontrol.org/pc/. Там само можна знайти кнопки для завантаження мобільного додатку власникам операційних систем Android та iOS.

 

Порадник складається із 17 розділів і містить важливі для сьогодення питання, серед яких: «Зустріч із міліціонером на вулиці», «Спілкування з працівником ДАІ», «Особистий огляд і огляд речей міліціонером», «Вас звинувачують в адміністративному правопорушенні», «Вас викликають у відділення міліції», «До Вас прийшов міліціонер», «Фото, відео, аудіо фіксація діяльності міліції» та інші. Окрім того, в ньому містяться телефони та адреси територіальних відділень міліції, а також контакти організацій, де можна отримати консультацію чи правову допомогу.

Вадим Пивоваров, виконавчий директор Асоціації УМДПЛ, наголосив на необхідності такої інформації для українців: «В своєму повсякденному житті будь-хто може стати жертвою незаконних дій з боку правоохоронних органів. Раніше ми багато друкували матеріалів із правовими порадами, але не завжди зручно носити з собою брошури. Відтепер всі бажаючі можуть мати порадник в своєму мобільному телефоні і в будь-який час ознайомитися з важливими відомостями, до того ж, абсолютно безкоштовно».

Нагадаємо, що Асоціація УМДПЛ працює над дотриманням прав та свобод людини в діяльності правоохоронних органів шляхом створення ефективної системи громадського контролю.


З найкращими побажаннями,

Анастасія Малинка

інформаційний менеджер Асоціації УМДПЛ

067 223 14 97

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 1
nvvetal
1 Ololo (nvvetal)   • 11:22:29, 29.10.2014
0

УМДПЛ ?


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо