Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 21 Апреля 2021    13:13:33
Житомир » Мой блог » c-znannya » 2015 » Март » 29
c-znannya Автомобіль на польських номерах в Україні

c-znannya


Оценка: 3.7/5 Голосов: 3

Автомобіль на польських номерах в Україні

29 Марта 2015, 10:07:55 4528 3.7 1

В данній статті розглянемо ситуацію ввезення в Україну та використання автомобіля з польськими номерами. Головним документом котрий регулює питання везення транспортних засобів в Україну є Митний Кодекс України.
Відповідно абз. 4 ч. 3 ст. 380 Митного Кодексу України - громадяни-резиденти, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном, мають право тимчасово ввозити на митну територію України під письмове зобов’язання про зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, один транспортний засіб особистого користування, що класифікується за товарною позицією 8703 (крім товарної підпозиції 8703 10) згідно з УКТ ЗЕД, та причіп до нього, що класифікується за товарною підпозицією 8716 10 згідно з УКТ ЗЕД (за умови ввезення разом із транспортним засобом), на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року (який може бути як безперервним, так і з перервами), без сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів. Зазначені транспортні засоби можуть бути тимчасово ввезені на митну територію України за умови подання органу доходів і зборів документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни.
Відповідно ч. 4 ст. 380 Митного Кодексу України - тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб.
Транспортні засоби особистого користування, що класифікуються за товарною позицією 8903 згідно з УКТ ЗЕД, можуть використовуватися громадянами, які ввезли їх в Україну, а також громадянами-резидентами та громадянами-нерезидентами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення, за умови використання транспортного засобу від імені і згідно з інструкціями користувача права на тимчасове ввезення.
Такі транспортні засоби не можуть використовуватися для цілей підприємницької діяльності в Україні, бути розкомплектовані чи передані у володіння, користування або розпорядження іншим особам.

Для постановки на тимчасовий консульський облік потрібно:
1. заяву (форма заяви, зразок заповнення);
2. заповнену облікову картку громадянина України, який тимчасово перебуває за кордоном (форма картки, зразок заповнення);
3. паспортний документ або проїзний документ дитини;
4. копії сторінок паспортного документа або проїзного документа дитини з написами і відомостями про пред’явника документа;
5. оригінал (тільки при особистій подачі) і копію виданого компетентними органами іноземної держави дозволу, що дає право на проживання в цій іноземній державі (оригінал такого дозволу обов’язково повертається заявнику);
6. фотокартку розміром 35 х 45 мм (2 шт).
За постановку на консульський облік консульський збір не стягується.
Вся процедура постановки на облік займає 10 хвилин. Працівник консульства отримує документи та проставляє до закордонного паспорту штамп, відповідно якого Ви перебуваєте на тимчасовому консульському обліку.

Для консультацій з питань оформлення та перебування громадян України в Польщі звертайтесь за тел. +48 883 167 734 viber або скайп sergiusz-zt

Источник: http://twojafirma.ucoz.pl/

Прикреплённые изображения:
c-znannya Автомобіль на польських номерах в Україні
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 1
nigilist
1 Владимир (nigilist)   • 14:15:28, 05 Апреля 2015 [Материал]

Кому эта тема интересна, давно ее знают!!! А еще под фирму можно взять и год кататься... И сразу прорекламируйте, что можете помочь открыть фирму в Польше! Все это лажа. Раз Украина хочет в ЕвроСоюз, то могла бы пойти навстречу ввозу забугорных машин и езде на них. В течении короткого времени ВАЗовские модели пропали бы на 80-90%.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо