Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 24 Января 2022    17:00:14
Житомир » Мой блог » ViktorK » 2016 » Январь » 26
ViktorK Народный депутат Украины Борислав Розенблат

ViktorK


Оценка: 2.6/5 Голосов: 5

Народный депутат Украины Борислав Розенблат

26 Января 2016, 18:47:48 2427 2.6 5

Лох — жаргонний вислів, що позначає простака, який дозволяє себе обманювати...

Депутата Розенблата мають за «лоха» злочинні брехуни, а саме - керівник Головного управління національної поліції в Житомирській області В.С. Рудик та його заступник М.Г. Юсковець.

Я, незалежний журналіст — розслідувач Віктор Котенко, маю вагомі підстави вважати злочинними брехунами цих двох реліктових старорежимних поліцаїв — таке моє оціночне судження, яке грунтується на документах та інших доказах.

Нагадаю, що вже у постмайданівський період співробітниками декількох різних  за місцезнаходженням райвідділів УМВС України в Житомирській області систематично здійснювались однотипні невдалі провокаційні спроби організувати моє та моїх близьких родичів кримінальне переслідування. Настирливо чіплявся до мене у Житомирі прибулий аж з Коростеня міліціонер (маю півтора гектари фото, аудіо-відеозаписів тощо), потім луснули ще  декілька міліційних провокацій, спрямованих проти підприємницької діяльності мого сина ( відео: Воруют стульяМенти — терористи тощо).

Але найбільше вразив візит поліцаїв з Андрушівки (див. відео: Поліцаї працюють на злодіїв)

Про цю провокацію я повідомив народному депутату України Бориславу Розенблату, який зробив відповідний депутатський запит до Головного Управління національної поліції України в Житомирській області.

Минуло більше місяця. Не дочекавшись відповіді, я по телефону звернувся до співробітників громадської приймальні народного депутата Борислава Соломоновича Розенблата, і вже 22 січня 2016 року електронною поштою отримав копії двох листів з Головного управління національної поліції України в Житомирській області. Не дивно, що поліцаї приховували від мене зміст цих повідомлень. Інформація, викладена в листах, не лише не дає відповіді на поставлені депутатом питання, але й містить настільки нахабну і злочинну брехню, що я просто зобов’язаний це неподобство оприлюднити і спростувати.

   

Спростування брехні Рудика і Юсковця:

— я, журналіст Віктор Котенко, не є співробітником жодного приватного підприємства, що легко підтверджується відповідними офіційними даними з державних установ (податкова, управління статистики тощо);

— підприємство «Л…» взагалі не має відношення до вказаних подій, не охороняло об’єкти в Андрушівському районі і не укладало відповідних договорів;

— громадянин Колесник І.М. не працює у підприємстві «Л…а»;

— охорону об’єкта і затримання злочинців під час здійснення крадіжки було здійснено працівниками зовсім іншого приватного охоронного підприємства, розташованого не у Житомирі;

— міліціонери не представились і не показали службових посвідчень, що підтверджується відеозаписом та свідками, а прийшли до офісу не причетного до подій підприємства, опитали не причетного до подій журналіста ...

Я уважно дослідив обставини цієї справи і досить швидко з’ясувались дивні речи.

Не знаю, що вони там розслідують, якщо навіть не відають, яке охоронне підприємство було задіяне. Достеменно відомо, що досі жодного письмового або усного запиту до підприємства, працівника якого поліцаї нібито розшукують, не надходило. Більше того, той працівник особисто мені повідомив при зустрічі, що виклику – повістки з міліції на його адресу взагалі не було.

Враховуючи систематичність тупих міліційних наїздів, схожість сценаріїв, безпрецедентну брехливість відповідей за підписами панів Рудика та Юсковця, факти прослуховування моїх телефонів та задокументовані епізоди незаконного зовнішнього спостереження тощо, можна зробити логічний висновок, що організаторами цькування журналіста є керівники обласних правоохоронних органів.

Я навіть не припускаю, що затятих поліцаїв Рудика та Юсковця «підставили» їхні ж підлеглі.

Якщо протягом найближчого часу ці високопосадові брехуни не спростують свою маячню та не вибачаться, відносно них будуть вчинені передбачені законодавством дії. А я особисто присвою перевертням довічне звання «Брехун поліції» та по самі вуха повдягаю на їхні макітри особливі відзнаки.

Вважаю, що з урахуванням оприлюдненої інформації народний депутат України Борислав Розенблат теж має визначитися, чи залишатися йому лохом, чи ні.

P.S.

Днями було задокументоване чергове неподобство поліції – приховування небезпечного злочину шляхом не внесення відомостей про нього до Єдиного державного реєстру … 23.01.2016 р. у Національній поліції України зареєстровано заяву № 227 про злочинну бездіяльність житомирських поліцаїв

 
 
svoboda.zhitomir.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/narodnyj-deputat-ukrainy-borislav-rozenblat-lox-vvazhayut-kerivni-polica%D1%97.html

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 5
Юрко
1 Градовський (Юрко)   • 23:05:49, 26 Января 2016 [Материал]

Кажуть, що Розенблат вже проти особливого статусу Донбаса.
Eurogabon
2 Тарас (Eurogabon)   • 11:51:32, 27 Января 2016 [Материал]

Юрчик, заметил как вначале все против этого статуса были. Гарант рвал рубаху - никагда в жизни не будет этого. Приезд куратора Байдена. Потом личное приглашение ватным прихвостням от гаранта. Встреча Лаврова и Керри. Выступление кроля о референдуме пускай народ решает. ( а когда на Донбас авиацию посылали , народ кто то спрашивал?) мягкотелые боятся, они же прекрасно понимают, что даёт особый статус. Теперь активизация боев. Улавливаешь хронологическую нить ? так что может и львов вернётся со своими йовбакамы к своей исторической родине
TarasS
3 Тарас (TarasS)   • 12:29:01, 27 Января 2016 [Материал]

"все против этого статуса были. Гарант рвал рубаху - никагда в жизни не будет этого."

Так його й не буде. Гарант вас обманув. :)
Скальпель
4 Альберт (Скальпель)   • 13:02:02, 27 Января 2016 [Материал]

многахадовочка
Юрко
5 Градовський (Юрко)   • 23:29:47, 27 Января 2016 [Материал]

Гарант брехливий в нас, він і називається Петро Брехливий, так що не вірте. А такий собі Розенблат раніше був "за", тепер - "проти".


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо