Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 29.09.2020    04:41:55
Житомир » Мой блог » antikorZt » 2016 » Август » 2
antikorZt "Водоканал" автономне підприємство?

antikorZt


Оценка: 5.0/5 Голосов: 4

"Водоканал" автономне підприємство?

02.08.2016, 13:09:21 1516 5.0 1

Найбільш закритий та секретний об’єкт у Житомирі – комунальне підприємство «Водоканал». На подив, новий начальник Андрій Нікітін, якого нещодавно представив міський голова Сергій Сухомлин як молодого та амбіційного, нічим не відрізняється від попередніх керівників. Він так само не хоче співпрацювати з громадою. До прикладу, на кожен наш інформаційний запит Нікітін відповідає, що це комерційна таємниця.

Перлиною таких відписок стала його нещодавня відповідь на запит щодо обладнання, яке купувало у 2016 році комунальне підприємство за виділені з бюджету кошти. Виявляється, що КП «Водоканал» діє за принципами повного госпрозрахунку, самофінансування, та самоокупності, тому відповідати нам не зобов’язані. Тобто, виходячи з цього, «Водоканал» - це самостійна одиниця і місцевий бюджет фінансувати його не повинен. Цікаво виходить, правда?
Житомиряни з "нетерпінням" чекають підвищення цін і мають надію, що і якість води стане кращою.

Прикреплённые изображения:
antikorZt "Водоканал" автономне підприємство?
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 1
Статист
1 Андрей Макаров (Статист)   • 14:07:04, 02.08.2016 [Материал]
+7

У руля водоканала очередной торгаш, который только и умеет тырить бабки. Вода течёт из кранов полное дерьмо, а им хоть в глаза ссы!


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо