Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Суббота, 19.01.2019    11:21:53
» » » 2018 » Август » 14
cherednik Від сьогодні пільговики мають право на безкоштовний проїзд у міських маршрутках без обмежень у часі
Оценка: 5.0/5
Голосов: 4


Від сьогодні пільговики мають право на безкоштовний проїзд у міських маршрутках без обмежень у часі

14.08.2018, 16:29:04 5976 5.0 2

Сьогодні апеляційний суд поставив крапку в питанні законності рішення виконкому щодо встановлення часових обмежень для проїзду в маршрутках пільговиків.

Рішення виконавчого комітету про дію пільгового проїзду з 10.00 до 16.00 скасовано судом і не діє. Відтепер пільговики можуть користуватися правом пільгового проїзду в житомирських маршрутках без часових обмежень!

Міська рада порушила Закон, обмеживши соціальні гарантії пільговиків. Це тривало майже 10 місяців. Десятки тисяч людей витрачали зайві кошти!

Чиновники міської ради знали, що вони приймають незаконне рішення. В судовому порядку я надав відповідні докази, але навряд чи хтось понесе за це відповідальність. Навпаки ті, хто приймали це рішення, напевно, і далі отримуватимуть премії у 200-300%.

Нагадаю, що перевізники спочатку самі, всупереч Закону, встановили часові обмеження, а вже потім виконком їх легалізував. В інтересах кого приймалося це рішення? Точно не житомирян.

Безкоштовний проїзд для пільговиків у маршрутках був однією з умов підвищення вартості проїзду із 3 до 5 грн у 2017 році. Загалом жодна із умов, які ставилися перевізникам, не виконується: оновлення рухомого складу у приватних перевізників не відбулося, валідатори відсутні, квитки ніхто не видає, розкладу маршрутів перевізники не дотримуються.

Від сьогодні пільговикам не мають права відмовити у праві пільгового проїзду в будь-який час!

Якщо це відбувається – записуйте номер маршрутки, викликайте поліцію, пишіть заяву, доводьте справу до кінця. Відстоюйте свої права і не давайте себе дурити та принижувати.

Відразу скажу тим, хто буде говорити, що пенсіонери займуть їх місця і не дадуть доїхати на роботу. Не пільговики винні у тому, що маршруток мало, що вони брудні та переповнені пасажирами і не дотримуються графіків руху. Міська рада має обов’язок забезпечувати та організовувати роботу громадського транспорту, а не шукати винних в особі пенсіонерів та пільговиків. Допоки в міській раді немає кому змушувати перевізників дотримуватися умов договорів і домовленостей та діяти в межах законодавства, це буду робити я.

Рішення суду жодним чином не стосується тарифу та вартості проїзду. І якщо хтось каже, що скасування незаконно встановлених часових обмежень для пільг впливає на тариф – знайте, що ця особа говорить неправду.

Прикреплённые изображения:
cherednik Від сьогодні пільговики мають право на безкоштовний проїзд у міських маршрутках без обмежень у часі
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 2
SkyNet
1 Дмитрий (SkyNet)   • 09:13:07, 16.08.2018
+2

Мэру, судя по всему, плевать на решения судов.
http://zhzh.info/news/2018-08-15-36939

Начинает жонглировать понятиями "закон" и "постановление Кабмина" и искажать трактовку постановления суда. Одним словом, наговорить хоть бы чего, лишь бы оставить всё, как есть. Решение суда не работает.

Что будем делать дальше? Устраивать мордобои в маршрутках? Распечатывать решение суда и хлестать им маршрутчиков по лицу? В этом бардаке и так уже ничего не разобрать, кто прав, кто виноват, а людей как обычно имели и продолжают иметь.
Zhytomir-Man
2 Man of Zhytomir (Zhytomir-Man)   • 12:21:24, 16.08.2018
-1

Очередная пиар-компания очередного депутата - показать как он таки заботится об за пенсионеров и прочие льготные категории. Хотя ему глубоко начхать на них всех. Но засветится же ж таки нужно, а то вдруг не выберут у в очередной раз


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо