Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 20.10.2020    01:01:02
Житомир » Мой блог » TarasS » 2020 » Октябрь » 5
TarasS Годований (

TarasS


Оценка: 3.5/5 Голосов: 11

Годований ("Пропозиція") проводить "опитування" з брехливою анкетою

05.10.2020, 15:34:07 1699 3.5 6

Чим ближче до виборів – тим більше брудних технологій застосовує команда діючого мера проти опонентів. Останніми днями у Житомирі помітили хлопців, які проводять щось на зразок опитування. Зокрема, 3 жовтня вдень біля «Дитячого світу» таких «соціологів» було аж двоє. Вони підходили до городян і просили відповісти на два запитання: а) «чи плануєте Ви взяти участь у виборах?» б) «за яку політичну силу маєте намір проголосувати?»

Нібито нічого особливого. Але увагу пильних житомирян привернула «анкета», якою «соціологи» оперували. На цьому папірці Сергій Сухомлин представляє партію «Пропозиція», як воно й є насправді. Немає запитань і стосовно Олени Розенблат та Людмили Зубко: політичні сили, від яких вони балотуються на посаду міського голови Житомирської ОТГ, вказані вірно. Але вже у випадку Наталі Леонченко – в «анкеті» брехня: замість «Опозиційної платформи – За життя», яка висунула кандидатку, там вказано «Опозиційний блок». Незважаючи на схожість назв, це інша партія.Та справжній сюрприз «сховався» у рядку «Слуга народу». «Анкета» створює враження, що від цієї партії на посаду міського голови нібито балотується Володимир Федоренко. Хоча добре відомо: кандидатом у мери Житомира від «Слуги народу» є Віктор Євдокимов.

Дрібні шулери, який створили цей паперовий «шедевр соціології», вчинили дуже хитро. Зверніть увагу, там написано: «За яку із політичних партій в міську і обласну раду ви проголосуєте 25.10.2020?» Володимир Федоренко балотується від СН у Житомирську обласну раду. Але від усіх інших партій автори «анкети» вказали кандидатів саме на посаду міського голови, які очолюють міські виборчі списки своїх політичних сил. Відтак і у випадку зі «Слугою народу» вони, за логікою, мали вчинити так само.

Та річ у тому, що шулерів не цікавила логіка, точність чи бодай якась системність. Їхня брехливо-маніпулятивна «анкета» – типовий приклад нечистоплотних передвиборчих технологій. Залишається головне запитання: хто це зробив?Один із вуличних «соціологів» пред’явив посвідчення, на якому вказано, що він «волонтер дослідницької групи». Видала це посвідчення, як видно на фото, громадська організація «Справедливість і розвиток». Простий запит в  youcontrol.com.ua швидко дав результат: уповноважене обличчя ГО «Справедливість і розвиток» – Руслан Годований.Руслан Годований за своє політичне життя встиг «перефарбуватися» декілька разів: «Наша Україна», «Єдиний центр», «Фронт змін», «Народний фронт». Сьогодні він балотується в обласну раду від партії «Пропозиція» і є політичним однодумцем нинішнього мера Сергія Сухомлина.   


 
«Реальні проєкти замість популізму» – пафосно сповіщає слоган на борді Руслана Годованого. Що ж, перший «реальний проєкт» цього політичного стрибунця житомиряни можуть оцінити вже зараз.

P. S. Небайдужий городянин надіслав у редакцію фото конверта, яким, судячи з усього, вітали педагогів на День вчителя. На конверті – символіка політичної партії «Пропозиція».Час запитати у Сухомлина, Годованого та інших «професіоналів»: яка саме «гречка» була у цих конвертах?.. 

Повний матеріал читайте тут

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 6
Sams2
1 Семенюк Александр (Sams2)   • 17:00:51, 05.10.2020 [Материал]
+2

Мерзость.
aldan
2 Alex (aldan)   • 23:38:19, 05.10.2020 [Материал]
+2

Как всегда......
manitu
3 Владлен (manitu)   • 11:50:16, 06.10.2020 [Материал]
0

Очередная хуцпа.
Marek
4 Стас (Marek)   • 16:21:36, 06.10.2020 [Материал]
0

Пішов за посиланням "Повний матеріал читайте тут".
Коментарів- нуль, автор- нуль, "портянка.zt"- нуль...
І на біса тобі це треба, Тарасе.
Ось тут тебе люблять, "приголублять", повертайся взад. :))
TarasS
5 Тарас Стрільчик (TarasS)   • 10:55:06, 07.10.2020 [Материал]
-2

Годований опублікував чергову рекламу - і попросив видалити шаблон для коментарів:
http://zhzh.info/news/2020-10-06-44295

Прискорювач для совісті купи!
manitu
6 Владлен (manitu)   • 17:32:15, 07.10.2020 [Материал]
0

Требуем прекратить политическое преследование ТараССом Юрка и вернуть его взад


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо