ЖЖ Инфо » Мой блог » vovik-zt » 2021 » Сентябрь » 12
vovik-zt ФК «Полісся» Житомир - «Прикарпаття» Івано-Франківськ 2:0 (0:0) 1 ліга 2021/22

vovik-zt

Оценка: 4.3/5 Голосов: 12

ФК «Полісся» Житомир - «Прикарпаття» Івано-Франківськ 2:0 (0:0) 1 ліга 2021/22

12.09.2021, 13:55:23 3945 4.3 2

ПФЛУ: 1 ліга 2021/22, 8 тур: ФК «Полісся» Житомир - «Прикарпаття» Івано-Франківськ 2:0 (0:0)
⚽ Голи: Шастал Дмитро 57’, 58’
11/09/2021 Центральний міський стадіон «Полісся» вул. Фещенка-Чопівського, 18 (Житомир). ? глядачів. t=23C

Гра проходила за перевагою Полісся, Прикарпаття лише на протязі де яких незначних відрізків гри йшло в атаку. Долю матчу вирішила вдала заміна тренера житомирян Калітвінцева, у другому таймі він випустив Дмитра Шастала, який на протязі трьох хвилин забив два голи що стали переможними у грі. Зазначемо що ще один гол житомирян у ворота івано-франківців було відмінено. Нажаль маємо і втрати, форварда Полісся Юрія Коломойця швидка забрала прямо з газону футбольного поля (таке до речі я бачу вперше у футболі). Отже на грі з одноосібним лідером чемпіонату, харківськім Металістом, залишаємось мабуть без основного форварда, якому бажаємо швидкого відновлення. 2-0 впевнена перемога Полісся! Крокуємо далі на проміжному третьому місці.